2737
2734
عنوان

بچه ها کمکم کنیدمن از مادرشوهر و پدر شوهرم پول میخام چجوری بهشون بگم؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 1350 بازدید | 109 پست
دیبا جون منم گذشتشو دارم انقدم خرجای الکی میکنم که میذارم پای حساب اونا اما چرا دیگگگگه چرت میگن باورکن هر دفعه که خونشونم نیست که نگن ما چقدر حسابمون دقیقه منم حرصم میگیره فشارم میره بالااااا
دعا کنید من و شوشو به آرزوهامون برسیم ممنون

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

عشق مسعود

1392/8/14 8:49 ق.ظ

دیبا جون بدیش اینه که من مثل اونا پررو نیستم چندبار شیطونه بهم گفته پول رو میز یا اطاقشون بوده بردارم بجای پول عکسا اما وجدانم نمیذاره بنظرتون کار بدیه؟

آره میتونی. یعنی از نظر شرعی و قانونی میتونی به اندازه پولت برداری اما بشرطی که خودت بهشون بگی و اونا ندن و البته بدونی کارت باعث دردسر نمیشه
"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
2738
نههههههه نگی پول برداشتی
منظورم اینه قبلا بگی پولتو بدن اگه ندادن شوهرتم گفت و ندادن (یعنی از هر طریقی نتونستی پولتو بگیری) بعنوان آخرین راه میتونی اندازه پولت برداری
"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
آره فهمیدم دفعه اول سریع خوندم اشتباه برداشت کردم نمیتونم استرس میگیرم میترسم فقط دلم میخاد بهشون بفهمونم که به روشون نمیارم ولی خر نیستم
اونا خودشون خوب میدونن چیکار کردن مگه میشه یادشون بره! ولی تو به روی خودت نیار تا بزرگواریتو ثابت کنی
نه بخدا من که هیچ وقت نمیتون ماین کارو بکنم از بس حرصم میگیره این فکرا میاد توسرم ولی هیچ وقت جرات ندارم عملیش کنم اونا همه جا برام کم گذاشتن تا حالا دیدی سرعقد مامان بابای داماد کادو ندن ؟!
باشه شادی جون بیخیالش میشم حالا جمعه تولد خواهرشوهرمه انقد پرو هستش که میگفته تو که شاغلی با مسعود با هم باید برام تبلت بخرید! بنظرت براش چی بگیرم که روش کم بشه؟
2706