2703
2553
عنوان

روغن رازیانه و رفع مو های زاید

25746 بازدید | 17 پست
من از یه دکتر گیاهی شنیدم که روغن رازیانه رو اگر هر روز روی قسمتهایی که مو زاید در میاد بزنید بعد ازسه تا شش ما ه به طور کلی موهای زاید از بین میره وباعت روشن شدن وسفید شدن پوست هم میشه خودتون هم می تونید تو خونه روغن رازیانه درست کنید
روعنش رو می تونید از دارو گیاهی ها تهیه کنید ولی اگر خودتون خواستید تهیه کنید ای طوریه
به یه روغن پایه نیاز دارید مثل رو غن زیتون یا روغن گل سرخ
نصف استکان رو غن زیتون رو توی یه شیشه در بسنته می ریزیم بعد رازیانه 3تا4 قاشق غذا خوری رو توی اسیاب کن ریخت تا کمی خرد بشه بعد اون رو تو روغن زیتون می ریزیم ودر شو می بندیم ودر جای گرم می گذاریم روزی سه الی چهار بار هم همش می زنیم بعد از 15 الی 20روز روغن زیتون به رنگ سبز تیره در میاد که اون رو صاف می کنیم وبه صورت وجاهایی که می خوایم می مالیم البته خانومهایی که پوست خیلی روشن وسفیدی دارند باید حداقل 4تا 5 ساعت روغن رو پوستشون بمونه چون خاصیت سفید کننده گی داره باعت میشه رنگ صورتشون به رنگ مهتابی در بیاد ولی کسانی که سبزه هستند می توند شب تا صبح رو صورتشون بمونه

فقط یه سوال دارم.کسی میدونه تو دوران بارداری هم میشه از این روغن استفاده کرد یا نه؟چون خوردن رازیانه که برای خانمهای باردار ممنوعه ولی استفاده موضعیشو نمیدونم؟!؟!؟!

زندگی چون گل سرخیست،پر از خار پر از برگ و پر از عطر لطیف...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
بچه ها اگه منظورتون از موهای زاید موهای تو صورته بهترین راه لیزره......من تو چانه ام موی زاید داشتم و لیزر کردم و خیلی راضی بودم تا 2 سال که اصلا مو در نمیومد ولی الان که باردارم دوباره دراومده ولی خیلی کمتر از اول و کمرنگ تر....طوری که اگه با تیغ هم شیو کنی اصلا ریشه موها دیده نمیشه....قبلا خیلی تیره و ضخیم بود..
آدمی است دیگر ...گاهی دلش میگیرد
این پست رو راحله جون من توی اشپز انلاین نوشتم اونجا هم اسمم شاپرکا هست من خودم این روغن رو استفاده کردم الان که باردارم به نظر من که نمی تونه ضرر داشته باشه خوردن رازیانه با مالیدن روغنش فرق می کنه روغن خیلی چربی هم هست یعنی از روغن پایش هم چرب تر میشه وبعد از مدت طولانی هم که بمونه میشه استفاده کرد
تقویم های شیک وفانتزی همراه با اشانتیون
http://journalkodak.blogfa.com/ وبلاگم

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=691490&PostID=27061178#27061178
تایپکم
2714
سلام شاپرک جون.بله.راستش من این مطلبو چون تایپ شده و آماده بود از تو سایت دیگ ای کپی کردم چون دیدم زحمت تایپشو یکی دیگه کشیده.اما خوب قصد داشتم بپرسم ببینم کی میدونه که تو دوران بارداری هم میشه از این روغن استفاده کرد یا نه.به خاطر همین آخر متن شما سوال خودمو اضافه کردم.
کرم bioxit یه کرم از بین برنده ی دائمی موهای زائده که مال کشور ترکیه است.دکتر پوستم به من گفت تنها کرم تایید شده از نظر اون همین کرمه.اما من که هنوز نخریدم!
سلام ، من از روغن مورچه استفاده میکردم برای بدنم باید مو از ریشه در بیاد بعد استفاده کنی. فقط تو اون ماه هایی که استفاده میکردم خوب بود ولی دوباره برگشت!!

راستی این روغن تو حاملگی و شیردهی نباید استفاده بشه!!
2706