2733
2734
عنوان

آیا کسی هست که دخترش به دبستان خرد بره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 389921 بازدید | 1954 پست

glitter-graphics.com

چهارشنبه سوریتون مبارک میتراجون.نگار جون و بقیه ی دوستان خوبم.

glitter-graphics.com

سال نو رو هم پیشاپیش تبریک میگم.امیدوارم سالی سرشار از خوشی و موفقیت سربلندی در پیش داشته باشید.
همه می خواهند بشریت را عوض کنند؛ولی دریغا،هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند.

راستی امسال سال خرگوشه.امیدورام برای هممون سال شانس و پر خیر و برکتی باشه.
همه می خواهند بشریت را عوض کنند؛ولی دریغا،هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آلیس جون ببخشید این روزا درگیر خانه تکانی بودم و دسترسی به نت نداشتم

عزیزم با همسری صحبت کردم گفت منان بهتره

راه رشد جنگولک بازی بیشتری داره ولی منان از لحاظ آموزشی قوی تره بازم اگر سوالی بود در خدمتم...........راستی خرد چی شد؟
2731
سلام به همه.یه پیش دبستانی خوب دخترانه تو منطقه پاسداران دروس دولت به من معرفی کنین که خیلی مذهبی(چادری) نباشه.تو این محل تمام مدارس خوب خیلییییی مذهبی هستن.کسی از مدرسه ماه ومهتاب اطلاعات داره.یا مدرسه سارا تو احتشامیه؟
خواهش میکنم مهتا جون.خسته نباشی.

عزیزم میدونم که منان از بهترین مدارس منطقه هست.شاید اگه از پارسال دخترم رو تو دبستان منان ثبت نام کرده بودم دیگه انقدر رو مدارس حساس نمیشدم و تا آخر میذاشتم همونجا درس بخونه.الان چون از مدرسه ی دخترم راضی نیستم یه کمی رو مدارس حساس شدم.

منان معلمهای خیلی خوبی داره.ولی خب سنشون بالاست.

ولی من و همسرم با هم متوجه این موضوع شدیم که خودش رو بیشتر از چیزی که هست میخواد نشون بده.من و همسرم هم با این موضوع نیستیم.

از خرد هم خبر جدیدی ندرام.
الان بیشتر رو مدارس ضحی و راه شد و آفرینش زوم کردیم تا ببنیم چی پیش میاد.
2738
سلام آفتاب جان.من متاسفانه از مدارس اون منطقه اطلاعات چندانی ندرام

.http://www.webthinker.net/

به این سایت سر زدی تا الان؟؟؟؟

اسم خیلی از مدارس تو این سایت هست.
مهتا جون.خانم نیک روش مدیر دبستان ضحی هست؟؟؟

من یه بار زنگ زده بودم به ضحی و بهم گفتند که بعد از عید پیش ثبت نامشون شروع میشه.چند روز پیش به سایتش سر زدم و دیدم که پیش ثبت نامشون شروع شده.منم پیش ثبت نام کردم.

حالا نمیدونم برای مصاحبه بهم زنگ بزنند یا نه.میترسم اینو هم دیر اقدام کرده باشم.الان هم سایتش خرابه.نمیتونم برم تو سایتش ببینم چه خبره!!!

مهتا جون.اگه بدونی چقدر فکرم پریشونه.به خدا از صبح کله سحر بیدار میشم و نمیتونم بخوابم.

من هنوزم چشمم دنبال خرده.کاشکی میشد از هلیا هم مصاحبه بگیرند.خدا کنه که ضحی هم زنگ بزنه برای مصاحبه.
دیگه خیلی گیج شدم.کاشکی از پارسال این تلاش رو میکردم برای مدرسه.الان همشون از پیش دبستانی خودشون میخوان بردارند.از بیرون خیلی کم میخوان بردارند.
تو رو خدا اه میتیونی به من کمک کن.بد جوری پریشونم.
سلام
میترا جون ممنون از محبتت
مدرسه سوده تو خیابون پارکه من با دو سه نفر از کسانی که بچه هاشونو گذاشتند اونجا صحبت کردم راضی بودند یکی از دوستای خواهرم هم دبیرستانیه و اونجا میره خیلی تعریف میکنه و خواهرم میگه وقتی مدرسه تعطیله(مثلا برای آلودگی هوا) دوستش بیتابی میکنه!!!!!!!
البته زبانش احتمالا خیلی عالی نیست چون تو کلاس زبان همکلاسی خواهرمه
با مدیر پیش دبستانی دخترم هم که صحبت کردم سوده رو پیشنهاد کرد و گفت اگه خرد نشد(مهدوی هم که آب پاکی رو ریخت روی دست ما گفت اصلا دبستان ثبت نام نمی کنه) بذار سوده
راستی آلیس جون شما که شهرک هستی سوده خیلی بهت نزدیکه یه سر بزن شاید بدت نیومد
میترا جون میشه اگه برات زحمتی نیست بگی تو مصاحبه از ملودی جون چه سوالاتی پرسیدن؟؟
ممنون میشم ازت
البته خیلی خیلی دلم میخواد نگار بره خرد ولی خوب هر اتفاقی ممکنه

9
می‌خواهم بگویم هر زنی، در هر وضعیتی، استحقاقش را دارد که کسی را داشته باشد که وقتی نگاهش می‌کند، چشم‌هایش برق بزند.
باسلام به همه ی دوستان عزیزم و مامانای گلی که انقدربه فکر آینده بچه ها شونن............

چهارشنبه سوریتون با تاخیر مبارک...........امیدوارم که بهتون خوش گذشته باشه..........

سال نو رو هم پیشاپیش بهتون تبریک میگم........امیدوارم دهه نود سرشار از شادی و موفقیت باشه برای همه ی ایرانیان خصوصا بچه های گل این مرزوبوم.............
ای واژه خجسته آزادی ... آیا به عمر من تو تولد خواهی یافت ؟...آیا تو پا به پای فرزندانم رشد خواهی داشت ؟
مرسی نگار جون.رفتم تو سایت دبستان سوده.هنوز پیش ثبت نامش شروع نشده.به محض شروع پیش ثبت نام اونجا حتما پیش ثبت نام میکنم.
اگه بازم مدرسه ی خوبی شنیدی بهم بگو لطفا.
راستی از دبستان ربانی چیزی شنیدی؟؟؟؟؟
سلام میترا جون و آلیس جون
پیش ثبت نام سوده حضوریه ساعت 11-9 من امروز رفتم پیش ثبت نام کردم
البته ساعتشو تو سایت زده شاید ساعتهای دیگه هم باشن
میترا جون میشه یه مقدار از مصاحبه و سوالاتش برام بگی ؟ ممنونت میشم
می‌خواهم بگویم هر زنی، در هر وضعیتی، استحقاقش را دارد که کسی را داشته باشد که وقتی نگاهش می‌کند، چشم‌هایش برق بزند.
2706