2410
2553
عنوان

فستیوال زمستانی دبی

17426 بازدید | 15 پست
سلام
بچه ها من واسه اواخر ژانویه تو فستیوال دبی میخام برم دبی
من دفه اولمه میخام برم میخواستم شماها که خودتون دبی هستین یا رفتین بگین که واسه هرکدوم از موراد زیر چه پیشنهادی دارین:
1. با کدوم تور برم؟
2. کدوم هتل که هم قیمت مناسب هم پذیرایی خوب هم نزدیک مراکز خرید باشه!
3. کدوم مراکز خرید رو حتما برم؟
...
سلام ماری جون.اگه هتل 4 ستاره بری بهتره 3ستاره ها خوب نیستن.تو4 ستاره ها رز روتانا نوساز و شیکه والبته برجه الان بهترین دفاتر هواپیمایی بااین هتل کار میکنن.مراکز خرید خوب وبا کلاس هم همه خارج از شهرن مثل امارات مال دبی مال ابن بطوطه مرکاتو دبی مارینا فقط سیتی سنتر تو مرکز شهره.بنظر من وقتتو برای مراکز بیکلاس و ارزون حروم نکن که تا دلت بخواد تو ایران دارم....
ای واژه خجسته آزادی ... آیا به عمر من تو تولد خواهی یافت ؟...آیا تو پا به پای فرزندانم رشد خواهی داشت ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سارا جون چه خبر بوده تو اون تاپیک!!!!!!!!........
درضمن ماری جون اگه اونجا جنسای مارکدار رو توحراج دیدی بخر چون حراجاشون از حراجای ایران بهتره
آکواریوم هتل آتلانتیس رو حتما برو....مراکز خریدی هم که گفتم همه شون غیر از خرید از نظر معماری فوقالعاده ان وهر کدوم به سبک یک کشور درست شدن....
ای واژه خجسته آزادی ... آیا به عمر من تو تولد خواهی یافت ؟...آیا تو پا به پای فرزندانم رشد خواهی داشت ؟
2456
فقط جاهائی که اجناس چینی دارن مثل بازار اژدها که کلی هم راهه و باید کرایه ماشین بری اصلاً نرو. بازارهای خوبش رو برو اونائی که جنسهای مارک دارن. انصار مال اصلاً نرو مزخرفه
چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
سلام من خودم تو آژانس کار می کنم و هر سال هم 2بار می رم دبی. توصیم اینه که حتما فقط جنسای مارکدارشو بخر چون تو حراج قیمتش قابل مقایسه با ایران نیست و فوق العاده ارزون تره . به نظر من بهترین مرکز خریدش امارات ماله . دبی مال هم خوبه اما گرونه و سیتی سنتر هم عینا فروشگاهاش شبیه امارات ماله با این تفاوت که ممکنه یه جنسی تو یکیش باشه ولی تو یک شعبه دیگش نباشه . توصیم اینه که حالا که برای اولین باره که می ری کمتر از 4شب نرو چون واقعا وقت کم می یاری. مراکزی که کانالهای فارسی ماهواره تبلیغ می کنه به نظر من بهتره نری چون همه چینی و بی کیفیته. اما خومب خیلی ارزونه. هتل هم اگه بخوای 4ستاره بری به نظر من بهتریناش لند مارک رقه هست - سیتی سیزن - سوفیتل سیتی سنتر - رز ریحان رتانا - شرایتون دیره هست . هتل های دبی 95% استاندارد بین المللی هستند و خوبن . بهتره که از پرواز خوب هم استفاده کنی که از تاخیرش یا چیزای دیگش اذیت نشی . جاهای دیدنی هم به نظر من سافاری خوبه . بین وایلد وادی و آتلانتیس توصیه می کنم که برای اتلانتیس و گشتهای دیگشو هم به نظر من اصلا نرو یه جورایی پول حروم کردنه . هتل ها همشون سرویس مرکز خرید و ساحل دریا رو دارن و بهترکه با ترانسفر رفت هتل باهاشون چه برای مراکز خرید چه دریا بری اما با اونا بر نگردی و خودت برگردی چون اونا 2 یا 3ساعت بعد بر می گردن و یه جورایی زمانت کمه . از مترو هم اگه بخوای استفاده کنی خیلی راحته و تقریبا همه مراکز اصلی ایستگاه داره. توصیم اینه که هتلتو با صبحانه بگیری اگر بچه نداری چون هم ذائقه غذایی هتل ها خیلی با ما سازگار نیست هم اگر بخواب خودتو به ناهار هتل مقید کنی باید زود برگردی هتل و وقتتو از دست میدی. بازم اگه چیزی به نظرم برسه بهت می گم.
بعضــــــی وقـــتـا یه اتفـاقــــــــایی،
تــو زندگیت میـافتــه که...
باعـث میشه دیگـه اون آدم احمــــقِ سابـق نبــاشـــی...
و این خیلی خـــوبه!!
2714
2706