2410
2553
غزل جون منم امروز روز 7 انتقالم هستش،باره دومم هستش،منم امیدوارم مثبت شه،برا هر دومون،منکه دیگه فریز هم ندارم
خدا جونم فقط میگم شکرت که مادر شدن رو برای من و دوستان مهربونم رقم زدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
سلام عزیزان من عضو جدید هستم و خوشحالم در جمع شما هستم. منم مشکل بارداری دارم البته از طرف همسرم بود ک واریگوسل درجه 3 داشت. شهریور 93 عمل کرد ولی جواب نداد. پیش چندتا دکتر رفتم پیشنهاد عمل داشتن تا بالاخره تصمیم گرفتیم عمل کنیم البته اول بهمون گفتن iui کنید حتی تا سه چهار بار! ولی من دیشب رفتم دکتر بعد از بررسی آزمایشات همسرم و سونوی واژینال خودم بهم گفت تو هم تخمدانهات کوچیک شده و باتوجه به ضعیف بودن و کم تحرکی اسپرمای همسرت iui هم جواب نمیده قرار شد برام ivf کنه. تازه بهم قرص داده تا یه ماه قرص جلوگیری و فولیک اسید و یه قرص دیگه داد ک مصرف کنم تا پریود شم برم مجدد. برام دعا کنین عزیزانم امید اولم به خداس و بعدم به دعای شما دوستانم
اگر عزیزانی هستن ک تجربه ivf رو داشتن خوشحال میشم یه توضیح کوچیک درباره عمل و احیانا دردهایی ک داشتن و استراحت و تغذیه های قبل و بعد از عمل دارن بهم بدن ممنونم میشم ک منم بتونم حس مادری رو تجربه کنم ان شاالله
اگر عزیزانی هستن ک تجربه ivf رو داشتن خوشحال میشم یه توضیح کوچیک درباره عمل و احیانا دردهایی ک داشتن و استراحت و تغذیه های قبل و بعد از عمل دارن بهم بدن ممنونم میشم ک منم بتونم حس مادری رو تجربه کنم ان شاالله
2714
من قرار است که با تخمک اهدایی عمل IVF را دوشنبه انجام دهم برای موفق شدن عمل باید چه کنم ؟

دعیلش چیه که از تخمک خودتون استفاده نکردن؟ و اینکه واسه تخمک اهدایی چقد هزینه کردید. ممنون میشم جواب بدید

لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم
2706