2410
2553
عنوان

علل کاهش وزن در دوران بارداری

84463 بازدید | 30 پست
با سلام و روز بخیر
من الان هفته 18 بارداری هستم و متأسفانه هنوز وزن اضافه نکردم . حرکات جنین رو هم اصلاً متوجه نمی‌شم . 2 هفته دیگه سونو دارم ولی خیلی نگرانم این دو موضوع هستم . نمی‌دونم با این وزنم که اضافه نشده آیا جنین رشد داشته یا نه . لطفاً اگر کسی در این زمینه تجربه داره کمکم کنه . ممنونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام Elina
من تا 3 ماهگی با اینکه تهوع شدید داشتم ولی به اجبار می‌خوردم ولی الان وضعیتم خیلی بهتر شده و بهتر غذا می‌خورم ، باز با این حال وزنم اضافه نمی‌شه . قرص مولتی ویتامین ، کلسیم ، آهن و اسید فولیک هم می‌خورم ولی متأسفانه وزنم ثابت مونده نگران جنین هستم نه خودم نمی‌دونم رشد کرده یا نه ؟
2456
منم تا وقتی ایرانی مصرف میکردم وزنم زیاد نشد. پریناتال خوبه حتما یه کاری بکن من هفته 34 هستم دکترم گفته وزن جنین خیلی کمه اینطوری بگذره باید بره تو دستگاه. تو اشتباه منو نکن تا میتونی بخور از خوبش بخور
2714
مهربان جان نگران نباش من کل 9 ماه رو ویار داشتم و تاپایان ماه نهم فقط 6 کیلو اضافه کرده بودم ولی الحمدالله بچه خوب وسالم بود 3.5کیلو بود . ولی بهتره با دکترت مشورت کنی موفق باشی عزیزم .
2706