2703
2553
میخوام یه تحقیق داشته باشم . البته واسه خودم ها ... به شوشو بدم یا نه !

برای چی شوهرتون عرق کاسنی خورده ؟ کبدش مشکل داشته یا صرفا برای تعیین جنسیت ؟
خودتون هم خوردید؟
چند وقت خورده ؟؟؟

بی زحمت هرکی مخالفه پسردار شدنه نیاد بهم فحش بده ... من یه دختر گل دارم .و الان یه پسر میخوام. فکر نکنم ناشکری باشه و ....
دلم شکسته ، دلم را نمیخری آقا ؟؟!! **** مرا به صحن بهشتت ، نمی بری آقا ؟؟ **** اگرچه غرق گناهم ولی خبر دارم **** تو آبروی کسی را نمی بری آقا *********السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)[smiley]l/l_17.gif[/smiley]
اگه کسی کار دیگه ای کرده که نتیجه گرفته بی زحمت بگه

یه عالمه آدم میان و استفاده میبرن و دعا میکنن

دلم شکسته ، دلم را نمیخری آقا ؟؟!! **** مرا به صحن بهشتت ، نمی بری آقا ؟؟ **** اگرچه غرق گناهم ولی خبر دارم **** تو آبروی کسی را نمی بری آقا *********السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)[smiley]l/l_17.gif[/smiley]
عزیزم من تجربه ای ندارم
امیدوارم نی نی بعدیت اول سالم باشه بعدم پسر باشه انشاالله
خدا جونم سلامتی همه اعضای خانواده ام...سلامتی همسرم و تمام زندگیم دخترم و توراهیم پسرم...ایشاالله به سلامتی در آغوشش بگیرم و برای هردوشون مادری کنم...محتاج دعا دوستان هستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
ممنون آسیه جان و ممنون که نیومدی واسه پسر خواستن سرزنشم کنی !
آخه حنا جان میگن زن نباید گرمی بخوره که ! میگن مرد گرمی بخوره و زن فقط چیزایی که قلیایی میکنه ....
2714
وا عرق کاسنی که سرده
خدای خوبم یه پسره سالم و خوشگل دادی شکرت، یه دختره سالم و خوشگل هم ازت میخام، همه با هم با همسری با سلامت و طول عمر شاد زندگی کنیم، بگین امین دوستای خوبم، حاجت روا باشین
درتینا جان جدا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی هم آقا و هم خانوم خورده بودن ؟ آخه یه سری دکترها میگن فقط خانوم بخوره و یه سری ها میگن فقط آقا ... گیج شدم والا

حسنا جان اون دستور حلوا رو دیدم . ولی شک دارم . درست کردم ولی بیشتر شوشو میخوره ... میترسم خودم بخورم
من خود م کلی
با شوشو چیزای سرد خوردیم نمک نخوردیم که دختر شه
ولی پسر شد
چرا
چون روز ن ز د ی ک ی روز 14 ام بود
خدای خوبم یه پسره سالم و خوشگل دادی شکرت، یه دختره سالم و خوشگل هم ازت میخام، همه با هم با همسری با سلامت و طول عمر شاد زندگی کنیم، بگین امین دوستای خوبم، حاجت روا باشین
جوانه میگن سرده ولی افزایش دهنده آب کمر و افزایش دهنده کرموزوم y هست ... البته اینو روایات میگه

نشنیدم کسی بگه خوردم و نی نی ام دختر شد!!!!

من فهمیدم مهمترینش روز نزدیکی است
2706