2410
2553
عنوان

فواصل زمانی نزدیکی برای بارداری

68071 بازدید | 25 پست
سلام
خسته نباشید من می خواستم خواهش کنم لطف کنید اگه ممکنه در مورد نزدیکی برای بچه دار شدن در حول و حوش تخمک گذاری توضیح بدین آیا یک شب در میان بهتره یا اینکه هر شب باشه شانس باروری بیشتر هست؟و اینکه معملا تخمک چقدر بعد از آزاد شدن در بدن زن باقی می مونه و از بین نمیره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام دوستای عزیز من هم 63 ای هستم و 10 ماهه که ازدواج کردم . خیلی دوست دارم نی نی بیارم ولی چون برام خیلی مهمه که بچه ام پسر باشه خیلی میترسم.لطفا باراهنمایی هاتون کمکم کنید.از رژیم های غذایی قبل از بارداری اطلاع دارید.؟؟مرسی
lمن4 ماهه برای بارداری اقدام کردم به پزشک که مراجعه کردم بعد از چند بار سونو مشخص شد که pcoتنبلی تخمدان دارم دو دوره هم کلومیفن و متفورمین مصرف کردم ولی نتیجه نداشت فقط بار آخر فولیکولام17 شد که باز هم نتیجه نداشت همیشه از این نگرانم که نکنه من باردار نشم البته من پریودهای نامنظم داشتم که با مصرف ویتاگنوس منظم شد یعنی میشه که اینبار من هم باردار شم
سلام عزیزم من هم 10 ماه که برای بارداری اقدام کردم و 29 سالمه پرولاکتینم بالا بود حالا که پایین امده عکس رنگی رحم گرفتم و فهمیدم که لوله سمت چپم بسته است دکتری که از من عکس گرفت گفت شانس بارداری ات پنجاه پنجاه هست ولی دکتر متخصصم گفت که باید ای یو ای شوم تا باردار شوم راستش اصلا دوست ندارم ای یو ای شوم به خاطر همین گفتم فعلا صبر می کنم توکل بر خدا کردم چون می دانم دهنده واقعی اوست و هر موقع صلاح بداند به من فرزندی می دهد تو هم بهتره توکل کنی و امیدوار باشی و استرس به خودت راه ندی چون استرس بارداری رو به تاخیر میندازه
2714
اسپرم نابالغ یعنی ممکنه نتونه تخمک رو بارور کنه

بعد از نزدیکی و تخلیه بهتره که تا 10 دقیقه در حالتی قرار بگیری که چیزی ازت خارج نشه

بعد از اون شستن موردی نداره

اما اگه بلافاصله بلند بشی و شستشو داشته باشی ممکنه شانس باروری کم بشه
2706