2410
2553
سلام
امسال کتابا باز هم تغییر کرده . معلم پسرم اصلا خوب درس نمیده. بی وجدان نه مشقی نه پلی کپی نه امتحان
میخوام خودم تو خونه کار کنم . نمی دونم چه کتابی خوبه؟ که با تغییرات جدید هماهنگ باشه
لطفا کمک کنید.
مرسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
معلم پسرم گفته نشر گل واژه گرفتیم.کتاب خوبی هست.سوالاتش بعضیاش کمی سخت است.ولی به نظرم برای بچه ها خیلی خوبه
خدایا کمکم کن دیرتر برنجم،زودتر ببخشم،کمتر قضاوت کنم و بیشتر فرصت دهم...
سلام اگه برا امتحانات میخوای کتاب گاج مجموعه کتاب های جامع امتحان یار بگیر برا همه دروس نمونه سوال امتحان هست میان دوره نوبت اول داره نوبت اول ومیان دوره نوبت دوم و نوبت دوم امتحاناتش هم خوبه اگه تمرین میخوای بهش بدی هم ریاضی گاج بگیر از رو کتاب درسی بهش یاد بده طوری که سوالات کتاب رو بتونه درست حل کنه یعنی رو کتاب مسلط باشه من هم مث شما هستم و خودم باهاش کار میکنم مثلا جدول ضزب رو اصلا باهاشون کار نکرده نه میپرسه نه مشق میده نه میگه مامانا بپرسین ولی من خودم شکر خدا با برنامه ریزی که کردم الان دخترم جدول 8 هست تقریبا حفظه بعد مادرا که اعتراض کردن میگه اشکال نداره کم کم یاد میگیرن میگه اونایی که بلدن تابستون حفظ کردن من هم گفتم نه من از اول مدرسه کم کم بهش یاد دادم مادرا هم که شاغلن به قولن میگن وقت نمیکنیم ولی در هر مورد مشکلی داشتی در خدمتیم
2706