2410
2553
عنوان

شوهر بی احساس من!

122474 بازدید | 238 پست
سلام من 3 ساله که ازدواج کردم و عاشق همسرم هستم .تنها مشکلی که دارم بی احساس بودن شوهرمه در حالی که من خیلی احساساتی و داغ هستم.شوهرم خیلی منطقی فکر می کنه و احساسات هیچ سهمی در زندگیش نداره در همه موارد این جوریه مثلا من دوست دارم بهم حرفای عاشقانه بزنه نوازشم کنه...ولی میگه من در عمل عشقم رو ثابت می کنم.در روابط جنسی هم همین طور کاملا حساب شده عمل می کنه از نظر جنسی مشکل نداره ولی قدرت کنترل بالایی داره گاهی فکر می کنم اگه یک ماهم پیشش نخوابم خودش راحت با شرایط وفق میده واصلا بود و نبود من براش اهمیتی نداره!وقتی هم کلاسی هام میبینم که دوست پسر دارن و چه لحظه های عاشقانه ای دارند حسرت می خورم
که کاش ازدواج نکرده بودم.البته اون معتقده که من پرتوقع هستم و میگه همه زن و شوهرا این طوری اند راست میگه؟
عزیزم فکر کنم که مشکل همینجاست که دو رابطه مختلف رو با هم مقایسه میکنی... رابطه دوستی با زن و شوهری اونقدر فرق داره که حد نداره... تو اون رابطه نه مسئولیتی هست نه هیچی... به نظرم خودتو با شرایط خودت مقایسه کن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
آیدا جان خیلی از خصوصیات همسرت دقیقا مثل همسر منه

منم اوایل خیلی اذیت میشدم و همش بقیه رو با خودم و اون مقایسه میکردم

ولی کاریش نمیشه کرد چند بار باهاش صحبت کردم و نیازم رو بهش گفتم

الان خیلی بهتر شده و داره تمام سعیش رو میکنه ولی بازم جا داره

شماهم باهاش صحبت کن شاید نمی دونه؟

راستی اسم منم آیدا
fek nakonam shoma poravagho bashi , ba shoharet bishtar sohbat kon ,bego hameye khanooma ehtiaj be mohabat daran, khodet anjam bedeh shayad yad begire, karaye asheghane bokon , barash yadash taye koochike asheghane benevis to jibesh ya jeloye cheshe bezar ,a dar miad bepar baghalesh ,harfaye eshghoolane bezan yd migire hatman
2714
سلام آیدا جان تو از چی رنج می بری من از چی شوهر من فوق العاده احساسی یعنی اگر پیش نخوابم نمی خوابه اگه وقتی غذا میخوره کنارش نباشم دو قاشق می خوره می ره کنار بعضی موقعه ها می خوام جیغ بکشم حتی من وقتی تو خونه است یه ربع هم نباید تنهاش بزارم وگرنه دلخور میشه

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ????

چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)
آیدا انگار از شوهر من نوشتی!!!!!!!!!!! من 7 ساله ازدواج کردم هنوز نتونستم کنار بیام شوهرم فوق العاده سرد و بی احساسه... عین شوهر تو هم میگه من در عمل عشقمو نشون میدم!!!!!!!! من بعضی وقتا بی خیال میشم اما گاهی حرص میخورم... متولد چه ماهیه؟
بارون جان باهاش صحبت کردم. یکی دو روز خوبه اس ام اس عاشقانه میده، باز یادش میره عین عقده ای ها شدم!چند روز پیش که مشکل یک خانوم رو تحت عنوان زیاده خواهی شوهرش می خوندم میگفتم خوش به حالش!من چند ماه قبل از عقد با شوشو نامزد(صیغه) بودم ولی اون دست بهم نزد طوری که من نگران شدم شاید مشکله جنسی داشته باشه!الان که بهش میگم می گه من بهت احترام گذاشتم و نمی خواستم قبل از عقد جسارت کرده باشم!!!!!!!!!!
آیدا جون من یه بار فریز کردم دکتر گفت یه ماه نزدی کی نداشته باش تو اون یه ماه شو شو حتی دست منو نمیگرفت!!!!!!!!! انگار من جذام دارم!!!!!! بعدها میگفت نمیخواستم اذیتت کنم شاید اگه دست بهت میزدم تح ریک میشدی و دلت میخواست اون وقت من خودمو نمیبخشیدم!!!!!!!!!!
شوهرمنم یک کم بی احساسه مجبورم هی تذکربدم بهش!

مثلا:

عزیزم خواهش میکنم اون کامپیوتر روخاموش کن بیاکنارهم فیلم موردعلاقه ام رو ببینیم!

یک مثال زدم که خیلی برام زجر آوره

که دریک زمان هردوتامون دوتافیلم متفاوت میبینیم...اینگارازهم بدمون بیاد!

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706