2410
2553
سلام بچه ها. من دو روز پیش 4تا از جنینای فریزیمو برام انتقال دادن.ولی خیلی نا امیدم . شما کسی رو میشناسین که با فریزاش باردار شده باشه؟ واسم خیلی مهمه لطفا تنهام نزارین...
نیلا جون من با این روش آشنا نیستم . ولی تو این روزا برات دعا میکنم که زودتر به آرزوت برسی .قدرت خدا رو دست کم نگیر . نا امیدی و استرس هیچ کمکی بهت نمیکه . سعی کن شاد باشی . تو داری تلاشت رو میکنی . بقیه چیزا رو بسپار به خدا . مطمئن باش بهترین ها برات پیش میاد به شرط اینکه امیدوار باشی .
نیلا جون امیدوارم باش دوست گلم
بحق این روزهای که جواب مثبت می گیری
من شنیدم خیلی با جنین های فریزی باردار شدن چون داروهای زیادی مصرف نکردی تا قبل از انتقال یک عامل خیلی مهم برای لانه گزینی هست.
عزیزم من توی سایت خارجی خواندم که ویتا مین D به لانه گزینی خیلی کمک می کنه خودم هم استفاده کردمو هر دو روز یکبار یک قرصش رو خوردم که خوشبختانه جواب مثبت شد. به هر حال این تجربه من بود امام از همه مهمتر امید هست فقط امیددددددددددددددددددددددددد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون از لطفتون مرسی از انرژی....
رزیتا جون الانم میتونم مصرف کنم؟ با توجه به اینکه دوروز از انتقال میگذره؟ لانه گزینی کی اتفاق میفته؟ یعنی هنوز فرصت هست واسه خوردن ویتامین دی؟
2720
سلام عزیزم به سایت من سر بزن منم با جنین فریز شده باردار شدم و الان یه دخمل خیلی ناز دارم که مامانم بعضی وقتها می خواد نازش کنه بهش میگه فریزری مامان
http://baran-e-man.mihanblog.com/
من از عشق بارون به دریا زدم
در آرزو جان نه من نی نی اولمو با فریز باردار شدم و دومی رو ناخواسته با وجود جلوگیری بعد از یکسال. الان 5 ماهمه و منتظر دریا. من 33 سال و 6 ماهم بود که باران رو باردار شدم و الان 35 سالمه
من از عشق بارون به دریا زدم
2714
نیلا جون یادت باشه خداوند دوست داشتنی ترین بنده هاشو بیشتر امتحان میکنه.... مهم اینکه از امتحان سربلند بیرون بیایی که حتما می آیی ....... هیچ وقت ناشکری نکن و مصلحت خدارو فراموش نکن ....به خدا توکللللللللللللل کن....مطمئنا باش همونی که به صلاحته و باعث سعادت و خوشبختیته برات درنظر گرفته.....

من خیلی لطفشو در این مورد تو اطرافممممم دیدمممممممم....خیلی زیاددددددددد....
امیدوارم به حق این روزهای عزیز خدا یه نی نی سالم و صالح بهت هدیه بده... آمیننننننن.
از تک تکتون واقعا ممنونم . واقعا لطف کردین. مامان دریا جون شما مشکلتون چی بود؟ خودتون یا همسرتون؟ کدوم کلینیک تحت نظر بودین؟ چندتا جنین واستون انتقال داده بودن؟ خیلی بامزه بود که گفتین مادرتون بهش میگه فریزی مامان.راستش خودم رو یه لحظه توی اون فضا احساس کردم! یعنی میشه؟...وای ی ی ...
نیلاى عزیزم
منم برات دعا میکنم که ایشالا حتما حتما نتیجه بکیرى
امیدوارم خداى مهربون هر جه زودتر دامن همه منتظرها رو سبز کنه.
نیلا جان برات ارزوى بهترینها رو دارم ما رو از حالت بیخبر نذار.
2706