2726
من هفته 24 ام و خیلی بیخوابم، با کوچکترین صدایی بیدار میشم و عصبی میشم و خوابم نمیگیره دیگه گاهی درطول شبانه روز دو یا چهارساعت میخوابم، امروز رفتم روانپزشک قرص هالوپریدول داده، نمیدونم عوارض این قرص بیشتره یا عوارض بیخوابی بیشتره روی جنین! کسانی که مشکل منو در با داری داشتین لطفا راهنماییم کنید، بچه های شما وقتی بدنیا اومدن ریز و ضعیف نبودن؟ کمخواب نبودن مثل خودتون؟ من خیلی نگرانم احساس میکنم هروقت بیددارم بچه هام هم بی ارن و هی تکون میخورن.
وقتی خدا هست هیچ دلیلی برای ناامیدی نیست. پسرای عزیزم 92/10/26 اومدن توو بغلم. خدایا شکرت
عزیزم منم ماهها بیخواب بودم جدول حل کردن کارم بود همون جا هم میخوابیدم حتی اگر بلند میشدم چراغ و خاموش کنم خوابم میپرید

ولی ته لیوان عرق بهار نارنج که هیچ ضرری هم نداره میخوردم بلافاصله خوابم میگرفت

بچه ام هم خدا رو شکر تپلی و خوب بود
با شروع هر صبح فکر کن تازه بدنیا آمده ای، مهربان باش و دوست بدار، شاید فردایی نباشد.
منم خیل یبیخاب بودم 4ماه اول کلا خاب تعطیل

2ماه شاید خابیدم بعدش هم که وارد 7/8/9 شدم بسکه گنده شدم وشکم بزررررررررگ شبا نمیتونستم تکون بخورم از درد

پا وکم خابی فقط ظهرا خابم میومد بچمم خیلی خاب شبش بد بودش الان که 14ماهشه تازه 2هفتس یکمی بهتر شد ه
شاپرک شاپ فروشگاه اینترنتی لباس کودک و نوزاد

http://shaparak-shop.blogfa.com/

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مرسی دوستای خوب، آخه من بیدارم همش نی نی ها تکون میخورن، نمیدونم ایینها چرا نمیخوابن؟

بهارنارنج و این چیزا واسه من کارساز نیست از بیخوابی استرس میگیرمممممم
وقتی خدا هست هیچ دلیلی برای ناامیدی نیست. پسرای عزیزم 92/10/26 اومدن توو بغلم. خدایا شکرت
عزیزم منم شدیددددددددددددد بی خواب بودم
شده بود تا 8.9 صبح بیدار بودم
پسرمم خیلی کم خوابه خیلییییییییییییییییی
البته من کلا کم خوابم

الانم سر دومی باردارم میخوام بخوابم ولی خوابم نمیاد
حتی مبود خوابم داشته باشم روز بخوابم شب بازم دیر خوابم میبره
سامان . مرجان . آران . باران :))))
خدا جونمممم خیلیییییییییییییییییی شکرتتتتتتتت خیلییییییییی :*:*:*
سیرین جون شما روزها میخوابیدی؟
بدبختی اینه که کلا در 24 ساعت فقط دوسه ساعت میخوابم روزها اگه خودمو بکشم نهایتا یک رب میتونم بخ ابم
باز خوب شد شمارو دیدم فهمیدم من تنها این مشکلو ندارم، خدا خودش کمک کنه تاثیر بد رو بچه هام نداشته باشه خودم یه جوری تحمل میکنم
2706