2410
2553
سلام
به دکتر دارابی مراجعه کنید.من از طرف دکتر نهضت فرنودی به او معرفی شدم.کارش خوبه و مس بعضیها کلاس نمیذاره و استاد دانشگاست.برو تو وبلاگش رزومشو بخون .نوبتش چند هفته طول میکشه ولی صبر کنید تا نوبتتون بشه.
تلفن مطب 44030719
سایت
www.drdarabi.blogfa.com
سلام
به دکتر دارابی مراجعه کنید.من از طرف دکتر نهضت فرنودی(که در ماهواره تصویر ایران صحبت میکنند و در امریکا هستند) به او معرفی شدم.کارش خوبه و مس بعضیها کلاس نمیذاره و استاد دانشگاست.برو تو وبلاگش رزومشو بخون .نوبتش چند هفته طول میکشه ولی صبر کنید تا نوبتتون بشه.
تلفن مطب 44030719
سایت
www.drdarabi.blogfa.com

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام دوستان: اظهار نظری که من گذاشته بودم حذف شده.دلیلش رو نمیدونم! توش نوشته بودم که دکتر شعبانپور با چند جاسه مشاوره کل زندگی من و همسرم رو ریخت بهم.واقعا فاجعه اس. لطفا پیش ایشون نرید.
سلام.نازنین جان واقعا متاسف شدم.خیلی ناراحت کننده است که مشاوره زندگی آدمو بهم بریزه منم این بلا سرم اومده.اگه مشکلت حل نشده پیشنهاد میکنم به دکتر نبوی مراجعه کنید.من واقعا راضی بودم.شماره ایشون:88524040.در ضمن شنیدم تو حل کردن مشکلات خانوادگی حرف نداره.
2714
سلام دوستان من مدتی دخترم رو توی یک گروه مشاوره میبردم که کلاسهایی بنام"بازی درمانی" داشتن و خیلی خیلی راضی بودم وقت تلف نمیکنند پولکی نیستن و واقعا به من کمک کرد.
مرکز مشاوره دانش17 و 16 و 66020515 -مترو آزادی داخل خیابان شادمان خانم سارا عابدزاده
سلام دوستان من مدتی دخترم رو توی یک گروه مشاوره میبردم که کلاسهایی بنام"بازی درمانی" داشتن و خیلی خیلی راضی بودم وقت تلف نمیکنند پولکی نیستن و واقعا به من کمک کرد.
مرکز مشاوره دانش17 و 16 و 66020515 -مترو آزادی داخل خیابان شادمان خانم سارا عابدزاده
من که در مورد بچه مهی رفت مپیش روانشناس الان به این نتیجه رسیدم روانشناسا همشون فرزند سالاری رو پیشنهاد میدن.اما یه جا رفتم تنها جایی بود که با بقیه فرق داشت.موسسه فرزندان برتر.کارشناسشون خانم رجبی فرد بود عالی بود ومنطقی حرف میزد.
سلام دوستان در مورد مشاوره خانواده من دکتر کیهان نیا رو پیشنهاد می کنم خیل عالیه. من چندتا از کتابها و سی دی هاشون رو هم خوندم و گوش دادم . مشاوره تلفنی هم میده بسیار هم با تجربه س ولی متاسفانه مشاوره کودک نمیدن فقط خانواده و نوجوان اینم آدرس سایتشون http://www.besooiekamal.com/ من دنبال روانشناس کودک میگردم که مشاوره تلفنی هم بده. کسی اگه می شناسه معرفی کنه لطفا. مرسی
اگه دنبال روانشناس بالینی خوب تو کرج هستی و مشکلت اضطراب و وسواس و افسردگیه فقط خانم کشاورز رو بهتون معرفی می کنم، من از اسفند 92 مراجعشون بودم درمانم 8 ماه طول کشید تا مهر 93 ، یکی از اقواممون خانم کشاورز رو بهم معرفی کردن، اعتماد به نفسم خیلی کم بود و برای هر کار کوچیکی دلهره و حالت تهوع داشتم دائما نگران بودم برای هر چیزی دست و پام میلرزید، ایشون بدون دارو با من کار کردن هر جلسه جزوه راجع به اختلالم بهم میدادن و باید تکلیف انجام میدادم من خیلی راضی بودم از تجربه روان درمانی هر روز خدارو شکر می کنم همه اطرافیانم متوجه تغییر من شدن فقط اگه رفتید و راضی بودید منو دعا کنید. آدرس: کرج، بلوار طالقانی شمالی، روبروی تعاونی فرهنگیان، خیابان غزل، ساختمان پزشکان فارابی، طبقه دوم، 09036411225-34403830-34403818
دفتر مشاوره و خدمات روانشناسی مهر زیر نظر بهزیستی استان البرز و سازمان روانشناسی و مشاوره (کودک، نوجوان، خانواده، اعتیاد) کرج میدان شهدا روبروی ساختمان بانک رفاه مجتمع پزشکی میلاد نور 32244052 09379582300
2706