2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من مطمینم که اسلیم کوییک هیچ ضرری نداره.ولی در مورد ونوستات شک دارم...فکر کنم قرصهاییکه چربی رو دفع میکنن ضرر دارن.مثل کمبود ویتامین د و اسهال چرب و..درعین حال اونقدر هم موثر نیستن
آرامش سهم قلبی است که در تصرف خداست...
2714
کی گفت ونوستات بی ضرره؟از عوارضش سنگ صفراوی هست.اسلیم کوئیک جز در دوران بارداری و شیردهی عارضه نداره اما زیاد هم مثل قرص های قوی اثر نداره اما جوابدهی بدن هرکس فرق داره.قرصی که بخواد روی اشتها و روی هورمونها تاثیر بگذاره بهرحال مضره.و همینطور قرصی که چربی رو دفع میکنه مثل ونوستات ویا اورلیستات که خارجیش هست.
سلام. من حدود 10 روزه ک اسلیم کوئیک میخورم 1.5کیلو کم کردم اشتهام ب غذا کم شده اما زیاد دستشویی میرم میترسم دچار ناراحتی بشم آیا آب بدنم داره کم میشه یا الکی نگرانم از چه دکتری باید کمک بخوام؟
نوشین

1390/2/19 9:09 ب.ظ

فقط هر دارویی که استفاده می کنین حتما از داروخانه بگیرین به هیچ عنوان طرف این قرص های چینی نرین یکی از اقوام ما استفاده کرد و نمی دونست که از مواد مخدر درست شده دوسه ماه استفاده کرد چنان روی اعصابش اثر بدی گذاشت که کارشون به طلاق کشیده شده بود وقتی قطعش کرد همه چی مثل روز اول شد خیلی ها هم به ICU رفتن به خاطر اثرات این قرص های چینی مزخرف... ولی اسلیم کوئیک واقعا عوارض نداره حداقل روی من که نداشت... تو روزنامه سلامت هم نوشته بود که ونوستات رو دوساله که FDA امریکا رد کرده بدلیل این که کبد چندین هزار نفر رو نابود کرده و در حال حاضر فقط چند کشور محدود که ایران هم جز اون کشورهاست ونوستات رو میفروشن
2706