2410
2553
سلام دکترم می خواست 12 روز زودتر نی نی رو بیاره بیرون اما من مخالفت کردم آخه می گن هر ساعت که بچه بیشتر بمونه براش بهتره
می شه تجربه هاتونو بگین ممنون می شم
معمولا زمان زایمان طبیعی 40 هفته هستش و سزارین رو 10 روز یا حتی 2 هفته جلوتر هم انجام میدن. بستگی به شرایط مادر و بچه داره. من 39 هفته و 3 روز بودم سزارین شدم. سعی کردم تا آخرین زمان ممکن بمونه بچه. ولی دختر عموم شرایطش طوری بود که 38 هفته هم نشده بود سزارین شد اخه سنش بالا بود و دکتر نتونست بیشتر زمان بده.
عزیزم از ده روز تا دو هفته معمولا زودتراز تاریخ طبیعی به دنیا می یارن به حرف دکترت اعتماد کن .
بچه اگر بیشتر اون تو بمونه پیر می شه . این یک اصطلاحه. زیاد ماندن بچه هم خوب نیست .
مطمئن باش اگر ده روز زودتر به دنیا بیاد هیچ مشکلی پیش نمی یاد مگر این که وزن بچه خیلی کم باشه که دکتر تا آخرین لحظه صبر کنه .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
نه عزیزم . صبر کن . من که برای طبیعی صبر کردم 41 هفته هم تموم شد بعد دردم گرفت البته مجبور شدم سزارین کنم . چون بچه با بند ناف گیر کرده بود از 5 صبح تا 9 شب درد کشیدم ولی قسمت نبود دیگه . بگذریم. ولی به نظر من حداقل تا هفته 40 راحت می تونی صبر کنی . البته اگه زایمان اولته. چون فوقش اینه که کیسه آبت پاره می شه دیگه که اونم مشکلی نیست اورژانسی سزارین می شی . پاره شدن کیسه آب هم اصلا درد نداره گل من فقط باید خیلی سریع سزارینت کنن. من که بیمارستان بودم خودشون ساعت 4 به زور کیسه آبم رو پاره کردند اونوقت از 9 گذشته بود بردنم اتاق سزارین . اونا اشتباه کردن ولی منظورم اینه که خیلی از این مسئله نترس.
بابا خوش به حالت.. کاشکی دکتر من قبول می کرد زودتر سزارینم کنه.. دیگه دارم از درد مفاصل فلج می شم.. نینی هم ماشاالله درشته اونوقت سونو هم گفته تاریخ زایمان طبیعیم 4دیماهه ولی دکترم می خواد 15 دی ماه سزارین کنه...
احساس می کنم تا اون موقع کاملا فلج می شم..
2714
دکتره من هم تو 38 هفته می خواد سزارین کنه البته من دو تا نی نی تو شکمم دارم.خودم دوست دارم تا جایی که امکان داره بمونن ولی می ترسم اصرار کنم چون زایمان دیر هم عوارض خودشو داره .خواهره من تو 41 هفته منتظر زایمان طبیعی بود ولی چون نی نیش رسیده بود تو شکم مامانش پی پی کرد که این خیلی خطرناکه و اورزانسی سزارین شد که خدا رو شکر به خیر گذشت.
به نظر منم دکترا برای راحتی کار خودشو ن میخوان زودتر سزارین کنن
دکتر من میگه 38 هفته و 2 روز وقتی هم اصرار کردم بیشتر بمونه گفت :
من حوصله ندارم نصفه شبی منو بکشی بیمارستان!!!!!!!!!!
حالا خوبه کلی هم زیر میزی گرفته!
دعای نیمه شبی دفع صد بلا بکند...
2706