2703
2553
عنوان

جهیزیه

| مشاهده متن کامل بحث + 1064901 بازدید | 25928 پست
مادرش زنگ زده میگه توروخدا این مجتبی چشه؟چی شده؟ شده مثل قبل خواستگاریت ما که نمیتونیم آرومش کنیم خودت باهاش حرف بزن.........

البته دیروز این قضیه رو حل کردم و الان حال همسریم خیلی خوبه.........برای همین دیشب ساعت 10 رفتم خونه...

اما با همه وجودم نگران همه وجودمم...............

میدونم که هنوز این مسئله کاملا حل نشده........

من خیلی خیلی خیلی دختر مغروری بودم........خیلی ..............

هیچ وقت حتی از پدرم هیچ چیز نخواستم.........در تمام دوره نامزدی حتی از همسرم هیچی نخواستم .....
الان میگه تو نمیگی من باید انجام بدم........من شرمنده تو شدم.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه ریحانه جون اصلااااااااااااااااااااااا.........
میدونی خودشم میگه تو مجردی بدتر از اینشم بوده(شوشوی من چند ساله تهران تنها زندگی میکنه) اما تو نباید این شرایط رو تجربه کنی(البته خودش یه حرف دیگه میزنه)

چون من ابراز ناراحتی نمیکنم داره خودش رو بیشتر اذیت میکنه
2720
باید بازم باهاش حرف بزنی. از زیر زبونش ناراحتشو کامل بکشی بیرون. ببینی واقعا نگران چیه؟ مثلا اگه می گه لیاقت تو بیشتر باید بیشتر برات کار انجام بدم بگو مثلا چی کار؟ براش کارهای خوبی را که تا حالا کرده یادآوری کنی و بگی مثلا فلان کار که کردی با ارزش ترین کاری بود که می تونستم انتظارشو داشته باشم.
اگه فکر می کنه باید پول بیشتری خرجت کنه باید بگی که پول خرج کردن که مهم نیست کاریه که همه می تونن. تازه اگه آدم پول داشته باشه و خرج کنه که ارزش نداره.. مهم اینه ککه تو در بی پولی و سختی داری منو تامین می کنی و فلان چیزهارا برام گرفتی
می تونی بهش بگی که چیزی که خیلی ارزشش بیشتر از پوله... اخلاق خوبه. واقعا هم همینطوره.. پول که همه می تونن بالاخره یه جوری به دست بیارن و زندگی می چرخه.. اما اخلاق خوبه که ارزش داره و هر کسی نداره و نمی تونه داشته باشه
ریحانه جون شما که منو میشناسی اما الان این حرفا فقط تا 2 روز آرومش میکنه......

میدونم چشه .......میشناسمش......
میخواد برام گوشی بگیره..... اما خب الان هم اجاره میده و اینا خلاصه که نمیتونه ....
منم چون میشناسمش دست نگه داشتم تا اون بخره چون اگه خودم بخرم میدونم که چقدر اذیت میشه.........

خلاصه دارم دیونه میشم.... البته من به روش نمیارم....
آره اسکای ریحانه درست می گه
نگرانش هم نباش گاهی وقتا یش میاد همون جور که خودمون گاهی وقتا اینجوری می شیم
البته صحبت کردنت در این مورد باهاش نباید حال گیر دادن داشته باشه . باید اجازه بدی تا حدی که دوست داره در مورد مشکلش بگه و تو هم خیلی دلگرمش کنی
2714
ریحانه جون من دیوانه وار عاشق همسرم هستم........روزی که انتخابش کردم کلی فکر کردم و باهمه وجود این کارو کردم.....
اصلنم تحمل این حالشو ندارم.....

البته دیشب یه کاری کردم که تا مدتها حالش خوب باشه...............
درسته.. منم وقتایی که شوشو ناراحته اگه زیاد گیر بدم اعصابش بیشتر خرد می شه.. بپس بهتره فعلا فقط بری تو فاز محبت... ازش تشکر کنی.. تو مواقع مختلف نکات مثبتش را یادآوری کنی.. بهش بگی که خیلی خوشحال و خوشبختی
و به قول ساناز بگی من هیچ احتیاج ندارم اگه نیاز داشتم بهت می گم من که جز تو پشت و پناهی ندارم
2706