2726
عنوان

جهیزیه

| مشاهده متن کامل بحث + 1064917 بازدید | 25928 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به همه ..........
چون من یاد گرفتم پس باید به بقیه هم بگم.......
اول از همه شماره ملی همسرتون رو به شماره 300000 اس کنید.....و بعد شماره ملی خودتون رو به همین شماره اس بدید.......
نکته: دوستان باهوش من لطفا هر دو شماره ر و تو یه اس ننویسید....
براتون از همین پایانه پیامک میاد و مینویسه که شما در خانوار پدرتون هستید یا نه.......
اگر در خانوا رپدرتون هستید به این آدرس مراجعه کنیدhttp://yaraneh.amar.org.ir/ و شماره ملی پدرتون و کد رهگیری که همون شماره پشت کارت ملی اون پایین که نوشته اگر کارت گم شد چیکارش کنید.........اون شماره رو....از سمت چپ قبل از خط تیره....اگر 8 شماره بود اولش یه صفر بذارید اگر هم 9 تا بود خوش به حالتون.....
بعد که اینارو پذیرفت تو قسمت اصلاح اعضای خانوار اسمتون رو انتخاب و گزینه حذف رو بزنید.......
2728
خوب دیگه بچه ها من دیگه باید تا هفته دیگه بگم باااااااااااایییییییییییی. هر آرزویی دارین تو دلتون بکنین که اونجا واسه همتون دعا کنم. این مدت که نیستم دخملای خوبی باشیناااااا. بووووووووووووووووووسسسسسسسسسس
بعد از اینکه حذف کردید حالا میتونید ثبت نام کنید....
دوباره به همین آدرس برید http://yaraneh.amar.org.ir/ اونجا که نوشته ثبت نام خانوار جدید.....مشخصات شوشو رو بزنید....البته میشه سرپرست خانوار خودتون رو هم بزنید که به نظرم اصلا کار خوبی نیست.....دیگه بقیه مراحلش سادست....
سلام مجدد به همه...من خیلی سرم شلوغ شده....
مرسی نازی جون...خوشگلن فرشها...دوستشون دارم.
اشکال نداره آشپزی بلد نیستی...خیلیها از اول مثل شما هستن ولی راه میفتن یواش یواش...به هر حال حتی اگه نیمرو بود اولین غداتون به خاطر بسپرش....خاطره انگیز میشه. به قول شما، آدم باورش نمیشه وارد مرحله جدیدی شده....ولی خیلی قشنگه و دوست داشتنی...شبها مخصوصا که فقط دوتائی هستین...باورت نمیشه که دیگه با هم زیر یه سقف هستین....همه اش با همین...پیش هم میخوابین....خلاصه خیلی قشنگه این دوران...ایشالله به خوبی و خوشی شروع میشه و تا آخرش هم همینطوری پیش بره.
اسکای میخوای ماها رو به جون هم بندازی؟ فکر کردی میتونی؟ نه خیر خواهر جان... ما خیلی هم با هم خوبیم...تازه شما باید بیای به ما جواب پس بدی چرا یه دفعه غیبت میزنه!
ریحانه جون شما چه خبر؟
ای وای من از قافله عقب موندم. نازنین جون برا منم دعا کن. عروسی رو بگیرم و با خیلا راحت برم سر خونه زندگیم. خانما ارایشگاه خوب شرق تهران. بالای 600 تومنم نباشه. هر چی کمتر بهتر. میشه بهم بگید. تیر ماه دیگه خدا بخواد میخوایم عروسی کنیم.
باید یاد بگیری جوری خسته شی که مزه چیزهای دو رو برت از بین نره.
مبارکه فرزانه جوون. آرایشگاه خوب هم شنیدم توی تهرانپارس گل آرا و گل سرخ هستن. بچه های همین سایت خیلی تعریف کردن و قیمتشون هم خیلی مناسبه
رز جونم، مرسی منم خوبم. خبر خاصی نیست خانوومی. خدا را شکر می گذره. دوران عقده و شیرینی های خاص خودش ;-)
2706