2726
عنوان

چرا من الان پریود شدم؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

1423 بازدید | 8 پست
سلام من این ماه 8 اقدامم بود که با توصیه دکتر تصمیم گرفتم وزن کم کنم البته خیلی چاق نیستم ولی دکترم تاکید داشت و منم شروع کردم الان 2 جلسه هست که کلاس ایروبیک میرم امروز بعد از ورزش دیدم پری شدم من امروز روز 21 پری هستم و دوره هام هم 30 تا 35 روزست یعنی در واقع من 10 تا 15 روز جلو تر پری شدم من روز 13 یک فولیکول 10 داشتم و روز تخمک گذاریم همیشه روز 17 و 18 پریمه. در ضمن من الان یک هفته هست که شروع کردم و روزی 2 عدد متفورمین می خورم؟کسی میدونه چرا اینجوری شده؟نکنه حامله بودمو با ورزش سقط شده؟حالا چی کار کنم؟دکترم بهم گفت ورزش برای باردار شدن خوبه پس چرا اینجوری شدم؟تو رو خدا هر چی میدونین بهم بگین خیلی نگران شدم. کیست میست هم ندارم.
برای دومین بار که مادر میشوی تازه به وسعت قلبت پی می بری💜 خدایا شکرت💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم حامله نبودی
احتمالا با خوردن متفورمین و همچنین ورزش کردن تخمدونات فعال شدنن و این نشونه خوبیه
چون این دو عامل های خوبی برای فعال کردن تخمدان هستند
حتما ورزش رو ادامه بده
خوشبخت ترین مردم کسی است که به خوشبختی دیگران می اندیشد، ( زرتشت)
2728
سلام و ممنونم از دوستانی که راهنماییم کردن باید بگم که من دیگه از دیرو ز تا حالا بعد از دیدن اون دو لکه خون که البته یه کمی بیشتر از لکه بود دیگه خونی ندیدم و درد پریودی هم که روز اول پری همیشه میگیرم ندارم با این حساب یعنی من پریود نشدم شاید به خاطر ورزش ازم خون اومده باشه به نظرتون می تونه دلیلش این باشه؟
برای دومین بار که مادر میشوی تازه به وسعت قلبت پی می بری💜 خدایا شکرت💜