2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

پیـــــــــــــــــازدرمـــــــــــــانــــــــــی
نکته قابل توجه:
پیاز درمانی تا بحال برای دو نفر نتیجه معکوس داشته .. احتمالا چون پیاز خاصیت هورمونی داره به یه سری ها نمی سازه و تعادل هرمونی شون رو بهم میریزه.. پس اگه کیست و یا مشکل دیگه ای ندارین صرفا به خاطر تقویت تخمک توصیه می کنم این روش رو انجام ندین و به جاش انجیر و هویج رو که برای تقویت و رشد فولیکول هست رو انجام بدین :)

در ضمن دارو های دکتر رو هم حتماااا استفاده کنید

آپلود عکس

جوشانده پیاز (پیاز نارنجی ) به رشد تخمک و حامله شدن کمک می‌کند. برای تخمدان پلی کیستیک ـ کیست های ریز تخمدان و همچنین منظم شدن پریود درمان خوبی است.
نحوه تهیه:
2-1.5 لیوان آب بدون کلر را بجوشانید و پوست بیرونی و شکننده پیاز(پیاز نــــــــــارنـــــــــجـــــــــــــــــــی ) را جدا کنید [یه سری ها هم می گن با پوست خوردن نتیجه بخش تره در هر صورت در مقاله دکتر ابراهیم پوست بیرونی رو باید جدا کنید] سپس پیاز را به 4 یا 5 قسمت تقسیم کرده و به آب در حال جوش بریزید (آب ترجیحا بدون کلر باشه... فکر کنم آب معدنی مناسب تره) . 5 دقیقه در ظرف دربسته بجوشانید. پیاز ها رو از آب جدا کنید و ولرم بنوشید. این جوشانده را قبل از صبحانه و بعد از نهار و اگر شاغل هستید یکبار قبل از شام و یکبار قبل از خواب به صورت تازه تهیه شده بخورید.
این جوشانده را تا 15 روز روزی دوبار به صورت تازه میل کنید.
در ادامه از ده روز مانده به پریود به مدت 10 روز همین روش را تکرار کنید.
در مدت انجام این درمان ترشحات سفید و زرد افزایش می‌یابد. این به خاطر تمیز شدن بدنتان است نگران نباشید..
توجه:این عمال را به همراه داروهای دکترتان می توانید انجام دهید کمک کننده و تقویت کننده می باشد
در عین حال از یکی بیشتر استفاده کردن را توصیه نمی کنیم. برای اسپرمهایی با حرکت بالا و سالم از جوشانده خرنوب استفاده نمایید.طرز تهیه: در نیم لیتر آب بدون کلر تعداد 7 عدد خرنوب را به صورت ریز ریز کرده و بریزید و بگدارید در ظرف در بسته 3 دقیقه در آتش کم بجوشد.بعد از 3 دقیقه زیر اجاق را خاموش کنید و به مدت 20 دقیقه منتظر شوید.بعد از اتمام 20 دقیقه از آبکش بگذرانید.پس از سرد شدن نصفی را صبح ناشتا و نصفی شب قبل از خواب بنوشید.هر روز تازه آماده نمایید.این کار را به مدت 1 هفته هر روز انجام دهید.بعد از هفته اول به مئت 3 اه به اندازه یک لیوان آبخوری قبل از خواب بنوشید.در ماههای بعد هر از گاهی انجام دهید

اگر این عمل را برای حاملگی انجام می‌دهید بعد از این عمل جداگانه عمل خوردن انجیر لازم است.

برای افزایش تعداد و ذخیره تخمک و همچنین رشد تخمک و آزاد شدن آن و همچینین برای کسانی که دوره پریودشون بیشتر از 30 روز هستش جوشانده انجیر و هویج دکتر ابراهیم به گفته خودش معجزه می کنه
آپلود , آپلود عکس , آپلود سنتر , آپلود فایل , آپلود دائمی,آپلود موزیک

طرز تهیه و استفاده:
8-9 عدد انجیر خشک مثل عکس( که هر کدام رو دوقسمت کرده اید) را در نیم لیتر آب بدون کلر در حال جوش می ریزید و 15 دقیقه می جوشونید و جوشونده رو از صافی رد می کنید
همزمان با جوشانده انجیر ، در ظرفی جداگانه 3 عدد هویج متوسط تازه را به چند قسمت تقسیم می کنیم در نیم لیتر آب بدون کلر درحال جون ریخته و به مدت 20 دقیقه می جوشانیم و از صافی رد می کنیم ..سپس آب حاصل از این دوتا رو با هم مخلوط کرده و در یخچال نگه داری می کنیم. روزی یک تا یک و نیم لیوان از این مخلوط جوشانده را به مدت 21-25 روز استفاده می کنیم.
واقعا عالیه و برای باردار شدن خیلی موثره حتما امتحان کنید

***تجـــــــــــــربیـــــــــــــــــــــــات دو ستای گلم از پیـــــــــــازدرمــــــــــــــانی***

1ـ مینا
من حدود چند ماهی میشد که خونریزی کمی داشتم و پری هام فوق العاده نامنظم بود گاهی 5 روز بعد از اتمام پری دوباره چهار پنج روز لک بینی شروع میشد و من حتی نمیدونستم کی پری میشم
من زیاد کامل پیاز درکمانی نکردم یعنی ماه اول 15 روز خوردم دیگه نخوردم و چندماه نصفه خوردم ولی الان سه ماهه که پری هام درسته 28 روز یه بار نشده ولی پری میشم قبلا که فقط لک بینی بود خونریزی کامل دارم و میدونم کی پری میشم بین 35 الی 38 روز تو این 3 روز پری میشم
برای من که خوب بوده عزیزم

2 ـگل نسرین
من ماه سوم چهارم پیاز درمانیم....
این ماه هم کیت تخمکگذاریم دو خ پر رنگ افتاد و درست همون روزی که کیتم دو خطه شد.... صبح که از خواب بیدار شدم.... یه ترشح ژله ای کش دار داشتم..... که اصلا باورم نمشد که من تخمک داشتم.... اخه سه یا چهار سال بود از این ترشحات خبری نبود....
سلام دوست خوبم
ممنونم عزیزم از تبریکت
الهی همه کسانی که در ارزوی فرزند هستند به زودی اون روز رو تجربه کنن
عزیزم
من از روز اول پری شروع کردم به همراهش رازیانه و ویتاگنوس هم میخوردم
تا 15 روز
چون منتظر بارداری بودم.....از روز 21 دوباره شروع نمیکردم و می ذاشتم تا پریود بشم.
تو این سه ماه تغییرات زیادی داشتم... و از کیت تخمک گذاری هم استفاده میکردم و روزهایی که خط کیتم پر رنگ میشد پروژه داشتم و خدا رو هزار مرتبه شکر این ماه مامان شدم.
از خدای بزرگ می خوام که همه زوودی مامان بشن
من که خیلی منتظر موندم اما فدای سرم....
فقط ناامید نشو برای من باردار شدن مثل معجزه بود
3ـ ایرسا
سلام دوستان.بالاخره منم با پیازدرمانی بعد از تقریبا یک ونیم دوره نتیجه گرفتم و خدا راصدهزار مرتبه شکر باردار شدم.امروز هم رفتم توی هفته شش بارداریم.اسم منو هم به لیست نتیجه گرفته ها اضافه کنید.بازم سر میزنم وهر سوالی که دوستان در این زمینه داشتن باکمال میل جواب میدم.
باتشکر ازهمه دوستان:مرسی رهاجون:مختصری از وضعیت منو می خواستین بدونید که واستون میگم.من سه ساله ازدواج کردم.از اول تو اقدام بودم.وضعیت اسپرم شوهرم بسیار ناامیدکننده بود.خیلی خیلی ضعیف.خودمم تخمدونام یه کمی ضعیف بود.دوسال تمام درمان کردم.پنج بار آی یوآی ناموفق داشتم.لاپارا عکس رنگی ودهها نمونه آمپول وقرص ودر آخر تست آنتی مولرین هورمون دادم که ذخیره تخمکم بشدت کم تشخیص داده شد. ... یکسال تمام بی خیال این قضیه شدم یعنی از پارسال آذرماه تا الان دیگه هیچ دارویی استفاده نکردم.تو سایت به این کلوپ برخوردم گفتم یه امتحانی کنم ضرر نداره.از26 آبان که پری شدم 15روز روزی دوبار ظهر وشب آب پیاز خوردم هفت روز آنتراکت دادم.دوباره پنج روز خوردم.دوباره هفت روز آنتراکت بعدش15 روز بعدی شروع شد. هفت روز آنتراکت.دیگه خسته شدم ادامه ندادم.یه بارم وسط پیازدرمانیم 28 آذر پری شدم که همون دیگه آخرین پریودم شد.وهفته گذشته روز31سیکلم بی بی چک زدم دوتا خط اومدو....................
4ـ ـ آرتمیس
رها جونم من با قرص و آمپول پروژسترون سه چهار ماه یکبار پری میشدم. دو ماه پیاز درمانی رو شروع کردم الان فکر میکنم پری هام 36 روزه شده
4ـ ساناز
سلام ...امیدوارم شما هم از این روش نتیجه بگیرین ...من باپیاز درمانی باردار شدم
5ـ نسیم
سلام دوستان خدا پدر هر کی ابن پیاز درمانی رو اختراع کرد بیامرزه من فقط با 15 روز استفاده دیشب رفتم از دادم مثبت شد انشالله روزی همه شما باشههههههههههههههههههههه
6ـ ندا
7ـ آیناز
من تنبلی تخمدان داشتم و به زور قرص و امپول پری می شدم........سه بار پیاز درمانی کردم که اخرین بارش مهرماه امسال بود.............همه نوع قرص هم خورده بود کلومیفن...پروژسترون............تا اینکه این ماه فضولی کردم و سرخود لتروزل خوردم و خداروشکر نتیجه گرفتم
8ـ آرزو
خواستم بگم منم از کسایی هستم که از پیاز درمانی جواب گرفتم و الان اول ماه 8 ام... واسه همتون از ته دل دعا میکنم که همین ماه جواب بگیرید و نی نی کوشومولوتون زودی بیاد تو دلتون.....راستش من کیست یا تنبلی تخمدان نداشتم ... تو آزمایشاتم هم همه چیز نرمال بود اما متاسفانه پری فوق العاده نامنظمی داشتم... و شاید باورتون نشه گاهی تا 3 ماه هم بدون دلیل پری نمیشدم... خلاصه اینکه فقط واسه اینکه پریم تنظیم بشه پیاز درمانی رو شروع کردم و همون اولش پری شدم... و بعد پری تو همون ماه یکی دو بار هم اقدام داشتم که هنوز 15 روز دوم تموم نشده بود و دقیقا وقت پری دومم بود بیبی چک گذاشتم و دیدم که دو خطه!! باورتون میشه هنوزم که هنوزه باورم نشده!!!
9ـ مهسا 24/12/90
سلام دوست جونا
منو یادتون میاد. این ماه اولین ماهی بود که پیاز درمانی کردم و گفتم دکتر گفته دیگه طبیعی باردار نمیشی و باید میکرو زیفت کنی
یادتون اومد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من باردار شدم به لطف خدا اونم طبیعی
خدایا شکرت
اصلا ناامید نشید من که به این پیاز اعتقاد پیدا کردم

حتما ادامه بدین
10- مامان لیلی (جینگیل) 25/12/90
سلام دوستای گلم
خوبید خانوم ها
میخاستم یه خبری به شما بدم تا به پیاز درمانی امیدوارتر شید
به لطف خدا، امروز بیبی چکم مثبت شد ، هنوز آزمایش ندادم ، فردا میرم دکتر
من مشکلم پری نامرتب و کیست بود
ماه پیش پیاز درمانی کردم ، ولی این ماه نکردم ، تصمیم داشتم ماه بعد شروع کنم ، که امروز بیبی چکم مثبت شد
11ـ تکی (15/1/1391)
منم بیاز درمانی میکردم .یه چهار ماهی بود که استفاده کردم
البته ماه قبل عکس رنگی گرفتم که بی نتیجه بود چون بدنم ماده حاجب رو قبول نمیکرد
من تنبلی تخمدان داشتم پریودم قبلا خیلی نا منظم بود
یکسالو نیم من بریود نشدم بعدش شش ماه کامل بریود بودم
بریودام یکساله که منظم شده
روزی دوبار اب بیاز میخوردم صبح وعصر
...5 ساله که ازدواج کردم 3 ساله منتظر بودم
تا یکسال قبل دارو مصرف میکردم ولی از اون به بعد حتی یه بارم دارویی نخوردم
دوماه بیش میخواستم ای یو ای کنم که فهمیدم کیست دارم
با غذای اب بز کیستمو بر طرف کردم
دکترم بهم بیشنهاد داد که قبل از ای یو ای بعدی یه بارم عکس رنگی بگیرم
که تواسفند روز 13 عکس رنگی گرفتم ولی بی نتیجه بود چون بدنم اون ماده رو قبول نمیکرد وهمشو بیرون میریختذ
قرار بود هفته دیگه شنبه برم دوباره عکس رنگی بگیره که دیگه به اون دردش نرسید
خدارو شکر
کامل بوووووود
12ـ مهرینا
سلام بچه ها منم بعد از چند ماه کلنجار بالاخره پیاز درمانی رو از ماه قبل شروع کردم من از بعد از اقدام که حدودا 2 سال میشه پری هام یک ماه در میون شده بود ولی ماه قبل که پیاز درمانی رو شروع کردم این ماه هم پری شدم در حالی که این ماه وقت پری شدنم نبود الان خیلی خوشحال هستم
13. سورن عزیییییییییییییزم: 23/2/1391
سلام سلامممممممممممممممممممممممممممممممممممم
خوبید دوست جونها
بالاخره خدا جواب منم داد و من هم مامان شدمممممممممممممممممممممممممممممممممممممم
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
به خودش قسم که تک تکتونو دعا کردم همه رو الاله و میخک و رها و مهتاب و نرگس و سولماز و ایسان و همه ووووو
فقط اینو بگم که اول خدا دوم خدا سوم پیاز درمانی تو رو خدا پیاز درمانی رو ول نکنید معجزه میکنه
چقدر تو ازمایشگاه پروفسور ابراهیم عدنان و دعا کردم
صدف14.
سلام دوستای گلم اومدم یک تشکر مخصوص بکنم از مدیر کلوپ
بچهها منم حدود 15 روز پیش با کلوپ شما اشنا شدم وتصمیم گرفتم پیاز درمانی را شروع کنم اخه من مشکلی که داشتم این بود که از روز 8 تا 17 پریود همش لکه بینی داشتم البته لکه که چه عرض کنم همش ترشحاتم قهوهای بود پیش هر دکتری هم که میرفتم هیچی نمیفهمید تا اینکه این ماه با پیاز درمانی از روز 8 پری پاک شدم وترشحاتم کامل سفید شده خلاصه که ممنونم از رهای عزیز
فقط من از روز 2 پری شروع کردم حالا تا 15 روز بعد که باید ادامه بدم میشه روز 17 دوباره 5 روز استراحت میشه22 دوباره 5 روز بخورم میشه 27 پری درسته؟فقط من پریهام 27 روزست یعنی دور اولم وقتی تمام میشه که پری بعدی شروع شده پس دور بعدی را کی شروع کنم؟
راستی اگه برای بارداری بخواهیم ماه بعد بایدانجیر بخورم؟بدون پیاز درمانی؟
ممنون میشم راهنماییم کنید
15. فرگل
سلااااااااام به همه خوبین؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دیدم هستین فقط اووومدم از موسس کلوپتوون تشکر کنم با یه ماه پیاز درمانی جواب گرفتم و مامان شدممممم
16. مهرینا
سلام بچه ها به خصوص رها جون که منو به این کلوپ دعوت کرد اگه یادتون باشه ماه قبل اومدم و گفتم که بعد از یک سال که پریم یک ماه در میون شده بود ماه قبل که پیاز درمانی کردم منظم شد این ماه هم اومدم بگم به لطف خدا و اثرات پیاز درمانی مامان شدم .اول از خدا سپاسگزارم و بعد از دکتر ابراهیم و بچه های خوب این کلوپ که راهنماییم کردند
17.ندا
سلام صبح تون بخیر
نمیدونم خاطرتون هست یا نه
من ندا هستم که با یه بار پیاز درمانی باردار شدم با کمک رهای گلم
تازه رفتم سونوگرافی و خدا به ما یه پسر ناز داده خوشگلا
خدا قسمت همگیتون بکنه
18. سارگل 4/5/91
سلام
من تنبلی تخمدان داشتم
2 سال دارو مصرف کردم که پری منظم شد
1 سال هم دارو مصرف کردم که باردار شدمولی متاسفانه سقط شد
بعد از سقط دیگه دکی نرفتم و گفتم به بدنم استراحت بدم
تو کلوپ با پیاز درمانی اشنا شدم
گفتم بی ضرر امتحان کنم چون از ماه بعد می خواستم برم دوباره تحت نظر دکی
از روز اول پری تا 15 روز شروع کردم به خوردن رازیانه و پیاز درمانی
چون تو اقدام بودم روز 15 دیگه خوردنشونو ول کردم
بعدش پری نیومد خیلی ترسیدم و فکر کردم بازم بهم ریختعه بدنم
اصلا فکر نمی کردم که بگیره ولی خوب خدا رو شکر باردار شده بودم این ماه
امیدوارم همه منتظرا زودی به ارزوشون برسنو دامن همشون سبز بشه

19. *.*شیرین*.*
سلام به همه دوستای گلم.
خوبی رها جون؟
یادته یکماه پیش اومدم و درباره پیاز درمانی ازت سوال کردم .گفتم 3 ماه پیش سقط داشتم و پری هام فقط با قرص منظمه.تنبلی هم دارم.پلی کیستیکم هستم.
اماااااااااا مرداد پیاز درمانی کردم و الان هم اگه خدابخواد با اولین اقدام باردار شدم .
من که به پیاز درمانی ایمان آوردم و به هر کی میرسم بهش پیشنهاد میدم این کارو بکنه.
ممنونم که این راه رو اینجا برای همه گذاشتید که انجام بدن و نتیجه بگیرن.
مرسیییییییییییییی دوستای گل مخصوصا رها جااااااااان.

20.مامان سانی جووون
1391/11/17 8:50 ق.ظ
سلام ..صبح همگی بخیر..
من یک سال اقدام میکردم..با انواع قرص و امپول ها و ...ولی بی نتیجه بود..
من یخورده تنبلی تخمدان داشتم..بدون پروژسترون پری نامنظمی داشتم...بعد از یک سال ..تصمیم گرفتم اذر ماه پروژسترون نخورم.و پیاز درمانی کردم...البته فقط 5 روز با جوشانده هویج و انجیر همراه بود....خلاصه من اون ماه پری نشدم..از خون هم منفی شد..هر روز منتظر پری بودم...ولی خبری نشد..یک ماه که گذشت رفتم دکتر برام امپول نوشت که پری شم...برای اطمینان یه ب ب چ استفاده کردم..ببینم چی میشه که جواب مثبت شد...و الان 7 هفته دارم...این جور که پیداست من 45 پری تخمک گذاری داشتم.....انشالله قسمت همه منتظران شه

21.مهرینا 1392/2/11 9:51 ق.ظ
سلام رها جون من تا آخر عمر ازت ممنون هستم به خاطر راهنمایی که در مورد پیاز درمانی به من کردی .من هر چند وقت یک بار میومدم کلوپ و سری بهش میزدم همیشه دوست داشتم این خبر رو بشنوم که خودت نی نی دار شدی ولی وقتی اومدم و کلوپ رو اینجوری دیدم واقعا دلم گرفت .به هر حال باز ازت ممنونم.شکر خدا بچمو سالم به دنیا آوردم الانم نزدیک 3 ماهشه بچه ای که حاصل پیاز درمانی بود.

22.هلیا

1392/5/29 11:52 ق.ظ

سلام رها جون پیاز درمانی برای من عالی بود این ماه دوتا فولیکول عالی داشتم البته همیشه فولیکولهای من روز چهاردهم یکی و تا بیست بیشتر نبود

23.سلدا

1392/7/4 1:10 ب.ظ

سلااااااااااااااااااااااااااااام
وای بچه ها من اینماه با پیاز درمانی ترشحات کششششششششششدار دارم
باور نمیکنم اصلا فکر نمیکردم بدنم جواب بده با نا امیدی میخوردم
رها جون دوست دارم
رها جون تصدقت
رهاجون خیلی گلی
رها جون مچکرم
منو میگه ها

سلدا

1392/7/5 11:42 ب.ظ

سحر جون من تنبلی دارم و اینماه از روز 3پری شروع کردم به پیاز درمانی وسط ماه (یعنی امروز16پری)کلی ترشحات داشتم و درد تخمک گذاری
من هیچوقت بدون دارو تخمک گذاری نداشتم

بچه ها یه خبر خوشحال کننده دیگههههههههههه
24.

1392/7/7 11:20 ق.ظ

ببخشید بی اجازه وارد شدم
سلام به همگی
میخواستم بگم من از یه دوره چند روزه پیاز درمانی استفاده کردم که همون ماه حامله شدم چون قبلش دوتا سقط خودبه خودی داشتم به نظره من عالیه چون قشنگ رحمو شستشو میده مخصوصا که من موقع پری خوردم
ناباروری دارید؟ دو روش معجزه آسای ناباروری معرفی میکنم هزاران نفر باهاش نتیجه گرفتند. مشاوره>> ۰۹۱۲۰۷۴۳۸۸۵ مشاهده نتایج درمان در پیج اینستا
2714
اینم کلوپم
http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=19444&ChatDate=15-7-1392
http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=18481
ناباروری دارید؟ دو روش معجزه آسای ناباروری معرفی میکنم هزاران نفر باهاش نتیجه گرفتند. مشاوره>> ۰۹۱۲۰۷۴۳۸۸۵ مشاهده نتایج درمان در پیج اینستا
یه پیشنهاد برا عزیزهای که عفونت دارن روغن سیاه که میتونید از عطاری تهیه کنید با4عدد زرده تخم مرغ محلی البته روغن سیاه روی حرارت ملایم باید نرم بشه بعد زرده تخم مرغ رو بهش اضافه کنید واز وازن استفاده کنید البته اشخاصی که زخم شدید نداشته باشند
من هرروز عسل و دارچین رو باشیر قاطی میکردم میخوردم خیلی عالی جواب داد قبلش فولی کوچولو بود امتحان کن تا 15پری
خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
2706