2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
سلام زیبا جون میشه یه مختصر از این پیاز درمانی بگید چیه؟؟؟؟؟؟
گـاهی اوقـات چـیزی نـمیگویند... چـون بـه نـظرشان لازم نـیست کـه چـیزی گـفته شـود... بـا نـگاهشان حـرف مـیزنند، بـه انـدازه یـک دنـیا حـرف مـیزنند... هـرگز نـباید از چـشمان هـیچ زنـی سـاده گـذشت...
2714
زیبا خانوم نیستی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/// رفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
گـاهی اوقـات چـیزی نـمیگویند... چـون بـه نـظرشان لازم نـیست کـه چـیزی گـفته شـود... بـا نـگاهشان حـرف مـیزنند، بـه انـدازه یـک دنـیا حـرف مـیزنند... هـرگز نـباید از چـشمان هـیچ زنـی سـاده گـذشت...
زیبا خانوم نیستی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/// رفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام میشه بگی چیه این پیاز درمانی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
من 3 سال بود تنبلی تخمدان داشتم و با کمک امپول پریود می شدم قرار بود 1 آبان برو ای یو ای .به پیشنهاد یکی از دوستام از روز اول پری پیاز سفید با پوست تقریبا نارنجی رنگ را هر روز 5 دقیقه در یک لیوان آب جوش می جوشوندم (البته با پوست) و جوشونده وقتی ولرم می شد می خوردم از روز ا پری این کار را شروع کردم و 15 روز انجام دادم و یک هفته استراحت یعنی این کاررا متوقف کردم و بعد یک هفته 15 روز دوباره این کاررا کردم که به لطف خدا متوجه شدم که باردارم در اوج ناامیدی و ناباوری الان هفته 8 هستم و امروز قراره برم پیش دکترم. واقعا خسته شده بودم از امپول هاش ام جی و کلومیفن هیچ کدوم تاثیری نداشت و روز به روز وضعم بدتر می شد من فقط یه دوره این کار را کردم و نتیجه گرفتم
حتما باید پیاز سفید باشه پیاز قرمز نمی شه؟؟؟//
2706