2726
سلام دوستان من از روز دوم میخوام پیاز درمانیو شروع کنم ولی خیلی دلم گرفته من 17روز از پری گذشته 10 روز پش بیبی چک گذاشتم مثبت بود 4روز تکرار میکردم تا اینکه از بتا دادم و مثبت بود تا اینکه دیشب خونریزی گرفتم رفتم سونو گفت دفع شده متوجه منظورش نشدم میشه جوابه از بتا مثبت باشه ولی بعد از چند روز دفع بشه به نظرتون دلیلش چیه یعنی میشه منم یه روز مامان بشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نیکی جون منم این جوری شدم. نمیخوام نگرانت کنم. ولی یه سونو خوب دیگه برو. اگه لکه بینی داشتی حتما پیگیری کن. منم اینجوری شدم. بعد از پر شدم. گفتن دفع شده. ولی لکه لبنیم ادامه داشت. رفتم سونو احمق بیشعور نفهمید. خورده بود تو تعطیلات عید. حالا نگو من حاملگی خارج رحم داشتم نمیدونستم . شده بود 4 سانتتتتتتتتتتتتتتتت. زد لولم رو پاره کرد. تازه اون موقع فهمیدم. پیگیری کن
2728
سلام ادی جونم خوبی ؟؟؟چه خبرا؟؟؟؟ببین اگه برای بارداری میخوای بخوری یکی از بچه های با تجربه این تاپیک گفت از روز اول پری بخور تا 15 روز بعد از 15 روز نخور تا قائدگی بعدی دوباره از روز اول تا 15 روز.....تا انشاا... مامان یه نی نی گولوی خوشگل بشی......
خانومایی که قصد کاشت ابرو دارین با ما تماس بگیرین ، بهترین مشاوره برای کاشت مو و ابرو ۰۹۳۰۸۰۲۲۴۲۷ آذر 👑 یکتام 👈  👑دنیام 👉
نیکی جون اصلا ناراحت نباش منم یه سقط داشتم که خیلی حالم خراب بود افسردگی گرفته بودم ولی توکل کردم به خدا .........اصلا ناراحت نباش خوب قسمت نبود خودش دفع شد خداروشکر احتیاج به کورتاژ نداشتی که مصیبت بود مشکل شما چیه عزیزم؟؟؟؟؟؟
خانومایی که قصد کاشت ابرو دارین با ما تماس بگیرین ، بهترین مشاوره برای کاشت مو و ابرو ۰۹۳۰۸۰۲۲۴۲۷ آذر 👑 یکتام 👈  👑دنیام 👉
سلاام دوستان عزیز منم میخوام پیاز درمانی رو شروع کنم امروز روز اولین روز پری هستم
فقط میخواستم بپرسم که زمانش مهمه؟ خوندم که نوشته بودین روزی دو بار چه موقع از روز و قبل غذا یا بعد غذا اینا مهمه؟
خدا جونم شکرت
سلام یاسی جونم خوبی گلم خوشحالم که به جمعمون هییییییییی داره اضافه میشه.......
ببین وقتش که من خودم یه وعده ظهر قبل از ناهار میخوردم و یه وعده هم شب قبل از شام ......حالا برای شما که امشب دیر شد از فردا شروع کن عزیزم......موفق باشی گلم......
اینم برا ایسان جونم
درمان کم خونی با استفاده از کرفس و اسفناج به ورایت پروفسور ابراهیم ادنان ساراچ اوغلو
وسایل مورد نیاز:
250 گرم اسفناج تازه و200 گرم کرفسی که پوست بیرونی اون رو جدا کرده باشیم،،یک لیتر آب بدون کلر رو داخل یه قابلمه بریزین تا بجوش بیاد،بعد اینکه آب بجوش اومد:200گرم کرفسی رو که پوسته بیرونی اش رو جدا کردیمو به قطعات ریز خرد کردیم ،میریزیم داخل ظرف و در قابلمه رو بذارین و شعله رو ملایم کنین،و ده دقیقه بهش زمان بدین تا آب پز بشه،بعد از 10 دقیقه موردنظر ،250گرم اسفناج تازه رو بهش اضافه کنین و دوباره در ظرف رو بذارین و اجازه بدین تا 5 دقیقه دیگه با شعله ملایم آبپز بشن،بعد از گذشت 5 دقیقه ،اجاق رو خاموش کنین و اجازه بدین تا خنک بشه،بعد از خنک شدن آّبش رو صاف کنین(یعنی از آبکش رد کنین دیگه)و داخل یه شیشه دربسته بریزین.
حالا قراره از این آب مورد نظر روزانه دو لیوان صبح و شب خورده بشه،صبحها قبل از خوردن صبحانه و یا یک ساعت پس از میل صبحانه ،و شبها هم قبل از شام و یا یکساعت بعد از خوردن شام یه لیوان از این آب رو میل کنید.این دستور رو بمدت 15 روز مداوم انجام بدین ،بعد از 15 روز استفاده ،ده روز به بدنتون استراحت بدین و دوباره بعد از ده روز ،پانزده روز دیگه از این دستور استفاده کنین.این دوره درمان کم خونی 30 روزه هستش،یعنی بعد از دو تا 15 روز دیگه نیازی به تکرار پروسه درمان نیستش.
http://www.saracoglu.at/bolum.php?name=bitkiler&hid=kereviz

بچه ها من سعی میکنم هر متنی رو که ترجمه میکنم لینکش رو هم بذارم تا کاملا شفاف سازی بشه
بچه ها من یه مطلب دیگه که توی سایت دکتر خوندم و میخوام براتون عینا ترجمه مطلبش رو بذارم ،شاید دلیل اینکه بعضی دوستان بلافاصله بعد از خوردن پیاز دچار لک بینی میشن همینه،
ایشون تو سایتش نوشته که یک و نیم لیوان آب بدون کلر رو بذارین بجوشه و بعدش یه دونه پیاز متوسط رو به چهار قسمت تقشیم کرده و بندازین به آب داخل جوش و درش رو 5 دقیقه بذارین و بعدش اجاق رو خاموش کنین و بعد از خنک شدن میل کنید.فقط تفاوتی که روش ما و روش دکتر داره از این به بعد هستش،یعنی یکی دوره اول رو انجام داد یعنی بدنش رو به پیاز درمانی عادت داد،حالا باید چهار دوره 10روزه پیاز درمانی بکنه و اون رو هم از ده روز مونده به موعد پری اش شروع بکنه و تا ده روز بخوره ،یعنی بلافاصله بعد از قطع شدن پری میشیم.
http://www.saracoglu.at/bolum.php?name=bitkiler&hid=kuru_sogan
بله مینولی جون و دوره های بعدی هم نباید بیشتر از چهار ماه باشه،یعنی غیر از اون دوره اول که پانزده روز،فقط چهار دوره دیگه استفاده کنین و بعدش باید به بدن استراحت داد
2706