2703
2553
سلام مامان شیده جوووون.کجایی نیستی:/دلمون واست تنگ شده بود
بُُُُُُُُــگذار  بُــگذرد   ،روزهـــاے ک روز ما نــیـــستــ  ، روزگـــارے روز مــاهم مــیــرســـد...
سلام روژین جان آدرس وب سایت پرفسورابراهیم اینه گلم
saracoglu.at
بُُُُُُُُــگذار  بُــگذرد   ،روزهـــاے ک روز ما نــیـــستــ  ، روزگـــارے روز مــاهم مــیــرســـد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
سلامیلدا جونم خوبی عزیززززززززززززززززززززم؟؟؟؟؟
چه خبرا خانومی؟؟؟؟؟؟دکتر رفتی ؟؟؟چی گفت بهت؟؟؟؟؟ما رو بیخبر نذار عزیزم....
مامانای دیگه شما کجایین؟؟؟؟؟بیاین خبر خوش بدین انشاا....
خانومایی که قصد کاشت ابرو دارین با ما تماس بگیرین ، بهترین مشاوره برای کاشت مو و ابرو ۰۹۳۰۸۰۲۲۴۲۷ آذر 👑 یکتام 👈  👑دنیام 👉
سلام دوستان خوب و همدم های تنهایی من

خوبین؟

سلام شیده جان خوبی خانوم

روژینا مهتاب یلدا و ......... امیدوارم همه خوب باشین
روزی خواهم امد و پیامی خواهم اورد....در رگها نور خواهم ریخت و صدا در خواهم داد......سیب اوردم.......سیب سرخ خورشید
2714
تایپک های قبلی رو خوندم کلی مطالب یاد گرفتم
من ماههای قبل دو دوره لتروزول متفورمین میخوردم فولیم 19 و 20 میشدند اما باردار نشدم ولی پری هامو مرتب کرده 28 هر دوره پری میشدم
از امروز هم پیاز درمانی رو شروع کردم فردا هم میرم دکتر اگه لتروزول متفورمین بده میتونم با پیاز درمانی استفاده کنم مشکلی پیش نمیاد؟؟؟؟؟
پسرم الوین چشم قشنگه 11 خرداد زندگی من و بابایی رو شیرین تر کرد
سلام بچه ها
من امروز روز اول پری ام بود تصمیم گرفته بودم پیاز درمانی رو شروع کنم اما اصلا نتونستم بخورم حالم به هم خورد خیلی حالم بد شد شما چه جوری میخورید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حالا من چه کار کنم؟؟؟
سلام مامانای گل آینده.......
خوبین عزیزای خودم ؟؟؟؟چه خبرا؟؟؟؟آسمان جون شما خوبی خانومی؟؟؟چه خبرا چیکار میکنی با مهمون داری؟؟؟؟شرمنده من امروزمهمون داشتم از دیروز سرگرم خرید و...بودم.....
مامانای دیگه ؟؟؟؟؟نازنین.....ایسان جون هنوز تهرانی؟؟؟؟ستایش.....آوا....رزگل.....خبری نیست ازتون؟؟؟؟انشاا... با خبرای خوش بیاین.....
راستی بچه ها پیشاپیش روزتون مبارک .....به امید این روز عزیز خدا یه نظری به ما بندازه؟؟؟؟؟
خانومایی که قصد کاشت ابرو دارین با ما تماس بگیرین ، بهترین مشاوره برای کاشت مو و ابرو ۰۹۳۰۸۰۲۲۴۲۷ آذر 👑 یکتام 👈  👑دنیام 👉
2706