بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تبریک میگم ریحانه جون
اگه اشتباه نکنم فولیکولهات کوچک بودن ولی روحیه خیلی بالا داشتی درسته؟
یادمه اومدی نوشتی فولیکول (سایزش یادم نیست ولی حدود 6/7 بود)دارم خوبه؟
و میخواستی زود مامان شی درسته؟
آیا پیازدرمانی باعث شد که سایز فولیهات بالا بره؟
منم تقریبا همین مشکلو دارم
Lilypie Pregnancy tickers
2731
سلاممممم وای چقد جام خالی بود این2روزه ها!!!ههه
به سلامتی یه مامان هم داشتیم انگار ریحانه جون مبارک باشه انشالا سالم وسلامت دنیا بیاد عزیزم
مبارک باشه.
بُُُُُُُُــگذار  بُــگذرد   ،روزهـــاے ک روز ما نــیـــستــ  ، روزگـــارے روز مــاهم مــیــرســـد...
بچه ها من همین الان داشتم ،سایت پروفسور دکتر ابراهیم ادنان رو میخوندم در مورد پیاز،دلم نیومد که مطالبش رو برا شما هم نذارم.
میگه پیاز برا اون مردهایی که مشکل پروستات هم دارن خیلی عالیه،مخصوصا اگه با نون خورده باشه،و دلیلش هم اینه که میگه نشاسته موجود در نون باعثت راحت آزاد شدن اسیدهای موجود در پیاز میشه که برا تسکین دردهای پروستاتیک
خیلی مهمه.
یه مطلب دیگه اینه که میگه:هر چی از پوست بیرونی پیاز بسمت لایه های درونی پیاز بریم،از مواد مفید و اثرات درمانی پیاز کمتر میشه،در نتیجه پس حتما باید پیاز درمانی رو با پوست انجام بدیم،حتی میگه کلم برگ سفید هم این خاصیت رو داره،یعنی لایه های بیرونی که ما معمولا بعلت سفتی بیرون میریزیم،بیشترین درصد ویتامین و املاح رو دارن

و اما پیاز درمانی برا افرادی که مشکل پروستات دارن:بمدت یک هفته هر صبح و عصر ،یه دونه پیاز متوسط رو له میکنیم،با نصف نون میل بفرمایین.وقتی که پیاز رو دارین له میکنین،اون آب سفیدی که از پیاز بیرون میاد رو بیرون نریزید و به هیچ وجه نمک هم به پیاز نزنین.اگه امکان له کردن پیاز رو ندارین،به همراه نون تو دهنتون بذارین و سعی کن خیلی بجوین و بعد قورت بدین تا آنزیم هاش آزاد بشه.وقتی که پیاز برا مشکلات آقایون قراره مصرف بشه،به هیچ وجه پیاز رو آب پز نکنین،یا رو آتیش نپزین

یه مطلب دیگه که البته برا پیاز درمانی خانومها نوشته:میگه جلوی بالابودن هورمون fsh خانومها رو میگیره.یه اصطلاحی هست که میگیم طرف بسته شده،یعنی تخمک گذاری داشته ،ولی پری نمیشه،میگه جلوی اون رو هم میگیره،جلوی پریودهای زود به زود رو هم میگیره،
سلام دوستان من یه سقط داشتم و از خرداد أجازه هاقدام دلم میخوام اینماه پیاز درمانی کنم اگه نتیجه گرفتم حتما خبرتون میکنم

به امید مامان شدت هممون ایشااااااااااااااله
گل پسرم 1اسفند دنیامونو روشن کرد!!
دیباجون آدرسو به مابگو.وبگو کدام صفحه رفتی؟میتونی جستجو کنی که واسه پرولاکتین بالا خوبه یانه؟یا خودش چه راهی پیشنهاد میکنه؟ بیا یه لطفی کن و مارو از دو دلی نجات بده!
سلام دوستای گلم و مامانای آینده.....
خوبید؟؟؟؟؟شرمنده من 2-3 روز نبودم و دسترسی به اینترنت نداشتم .....ولی دلم پیشتون بود وحسابی دلتنگتون بودم .....چه خبرا؟؟؟؟آسمان .....ایسان....رزگل.....ستایش ......نازنین.....آوا.....یلداو....همه دوست جونام کجایید؟؟؟؟؟؟؟
میبینم دوستای جدید زیاد شدن خوشحالم که تعدادمون داره زیاد میشه تا آخر که همه مامان بشیم........
ایسان جون هنوز تهرانی؟؟؟؟؟آسمان جونم نیستی؟؟؟؟؟ستایش جون شما چه خبرا؟؟؟؟؟
خانومایی که قصد کاشت ابرو دارین با ما تماس بگیرین ، بهترین مشاوره برای کاشت مو و ابرو ۰۹۳۰۸۰۲۲۴۲۷ آذر 👑 یکتام 👈  👑دنیام 👉
2706