2410
2553
ستایش جون خدا رو شکر که پریودت بی دردسر اومده شمام تنبلی دارین ؟

من برج 11 لاپارا انجام دادم دکتر بهم سه ماه فرصت داد باورتون میشه تو این سه ماه فقط یه بار پریود شدم اونم با دارو حالا این ماه پیاز درمانی شروع کردم خدا کنه نتیجه بگیرمممممممممممممممم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام

ستایش جون منم تویه این چند ماه اقدام پریهام ریخته بهم واسه همینم پیازدرمانی رو شروع کردم البته ترجیح میدم پری دیگه نیاد ولی خوب اگرم خواست بیاد به قول شما آروم و بی دردسر بیاد
محمدامین مرد کوچولو، من خیلی دوست دارم
2720
روجینا جون و مامان فاطمه جون و ونوس جون من قبلاً ، 6-7 سال پیش پری هام خیلی نامنظم بود

و اون موقع مجرد بودم ،

رفتم دکتر گفت تنبلی تخمدان داری، بعدش کم کم بهتر شدم ،

تو این 5 سالی که ازدواج کردم هم گاهی نامنظم بود گاهی منظم ،

اما یکسال بود که منظم شده بودم تا اینکه شروع به اقدام کردم ، تو این 4 ماه اقدامم این اولین ماهی هست

که دقیق سر موقع پری شدم، تو سه ماه قبل هی 4 روز تا 10 روز عقب مینداختم ، این ماه پیازدرمانی کردم.
خداااااااااااا جووووووووونم شکررررررررررت بخاطر دخمل سالم و سلامتی که بهم دادی:))
منم همیشه میگم یا پری نیاد ، یا اگه میاد سر موقع بیاد و بدون درد ، که آدم تو اون روزهای تأخیر توهم حاملگی نزنه هههه
خداااااااااااا جووووووووونم شکررررررررررت بخاطر دخمل سالم و سلامتی که بهم دادی:))
سها جان درسته واسه عفونت هم خوبه ، اما این برای آقایون نیست، چون پیاز سرشار از هورمونهای زنانه است و

باعث میشه که کیستهای تخمدان از بین برن و خاصیت ضد میکروبی هم داره و عفونت رو از بین میبره.
2714
دوست جونا ، میخوام همسرم رو بفرستم بره آز اسپرم بده ،

نمیدونم چه آزمایشی باید بده یعنی نمیدونم اسم آزمایشش همون اسپرم هست یا اسم علمی داره؟

با دفترچه بیمه کدوم آزمایشگاهها تو تهران انجام میدن؟

بدون اینکه دکتر بنویسه میتونه بره آزمایشگاه بگه میخوم آزمایش بدم؟

چند روز نباید نزدیکی کرده باشه؟

اگه کسی اطلاعاتی داره میشه لطفاً راهنماییم کنید؟ مرررررررررررررسی
ممنون سها جون ، خوب اینکه خیلی خوبه من فکر کردم الان 100-200 تومان میشه هههههه

دکتر عمومی هم میشه بنویسه؟
سها جون یکی از بچه ها گفت اسم آزمایشش اسپرموگرام هست؟ پس بالاخره اونه یا آنالیز سمینال؟ کدوم رو باید بگه؟
2706