2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام دوستای گلم آسمان جون و ایسان جون و.... خوبید چه خبرا ؟؟؟ آره آسمان جون منظورت 10 شب و 5 بعد ازظهره؟ خوبه با هم قرار بذاریم نظر شما چیه ایسان جون و به بقیه هم باید بگیم.....
خانومایی که قصد کاشت ابرو دارین با ما تماس بگیرین ، بهترین مشاوره برای کاشت مو و ابرو ۰۹۳۰۸۰۲۲۴۲۷ آذر 👑 یکتام 👈  👑دنیام 👉
وای مرسی آسمان جون داشتم میمردم از ترس گفتم نکنه داره کیست میشه....
خانومایی که قصد کاشت ابرو دارین با ما تماس بگیرین ، بهترین مشاوره برای کاشت مو و ابرو ۰۹۳۰۸۰۲۲۴۲۷ آذر 👑 یکتام 👈  👑دنیام 👉
2731
شمام موافقی ایسان جون ؟؟؟پس باید به نازنین و بقیه هم خبر بدیم که بدونن پس شد ساعت چند؟؟؟ من که فعلا تو خونه بیکارم شماها؟؟؟؟؟
2738
من منظورم 10 تا 10/5 صبح بود .بعد از ظهر رو نمی دونم. شیده جان پیاز درمانی ضد کیسته نگران نباش ممکن ترشحاتت هم به دلیل از بین رفتن کیستهای ریز باشه یا عفونت یا دیواره آندومترت که برای به تعویق افتادن پریود کمی ضخیم شده باشه
روزی خواهم امد و پیامی خواهم اورد....در رگها نور خواهم ریخت و صدا در خواهم داد......سیب اوردم.......سیب سرخ خورشید
نه عزیزم نرفتم اتفاقا همش میومدم اینجا ببینم هستین یا نه ولی هیچ کس نبود براتم نوشتم که اینترنت خیلی کنده مثل لاک پشته بخاطر همین دیر نوشتم میومد....
باشه ستایش جون خوبه ..... خوشحال میشیم منم اینترنتم کم سرعته هنوز پرسرعت نگرفتم ...
ببینین بشه ساعت 11 صبح و 7 عصر چطوره؟؟؟؟آسمان جون ....ایسان جون.....نازنین جون....رزگل جون......
با 7 هم موافقم عالیه هر کی نمی تونه بیاد پیغام بذاره که کسی نگران نشه شما چی میگین قبوولهههههههه؟
روزی خواهم امد و پیامی خواهم اورد....در رگها نور خواهم ریخت و صدا در خواهم داد......سیب اوردم.......سیب سرخ خورشید
2706