2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام نازنین جون خوبی عزیز چه خبرا ؟؟ خدا نکنه نیست شی گلم . من میگم دیگه اینطوری خوب نیست که یکیمون بیاد میبینه هیچ کس نیست و میره بیاین قرار بذاریم ساعتای بخصوصی بیایم و اینجا باهم باشیم .قبول دارین دوستای گلم؟؟؟ نازنین جون.....آسمان جون....رزگل جون....ایسان جون....یلدا جون....ادی جون.....ستایش جون که خبری ازش نیست .....خلاصه همه مامانای آینده این تاپیک......
خانومایی که قصد کاشت ابرو دارین با ما تماس بگیرین ، بهترین مشاوره برای کاشت مو و ابرو ۰۹۳۰۸۰۲۲۴۲۷ آذر 👑 یکتام 👈  👑دنیام 👉
2728
سلام . خوبید همگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من فقط تو ساعت اداری که سرکار هستم میتونم بیام اینجا ، چون خونه اینترنت پرسرعت ندارم ، ولی میام پستهای

شماهارو میخونم:)) انشااله که به زودی هم پستهای مامان شدنتون رو بخونم:))
خداااااااااااا جووووووووونم شکررررررررررت بخاطر دخمل سالم و سلامتی که بهم دادی:))
شیده جان من با شما موافقم اینجوری خیلی بهتره حد اقل یه مدت از تنهایی در میایم

روزی خواهم امد و پیامی خواهم اورد....در رگها نور خواهم ریخت و صدا در خواهم داد......سیب اوردم.......سیب سرخ خورشید
سلام ستایش جان صبح به خیر بالاخره بچه ا یه بار هم صبح جمع میشن . امیدوارم
حالت چطوره ؟ روز چندمی؟

روزی خواهم امد و پیامی خواهم اورد....در رگها نور خواهم ریخت و صدا در خواهم داد......سیب اوردم.......سیب سرخ خورشید
من دیروز دور اول رو تموم کردم عزیز
دو سه روز اخیر یه کم کمر درد داشتم و یه کم ترشح غلیظ ولی شدید نیست . موعد پریودمم همین دیروز و امروزه

نه بستگی به بدن ترشحات سفید یا زرد هست این خوبه . رحمت پاک سازی میشه
2706