2410
2553
عنوان

مشاوره با پزشک و جراح متخخص زنان

| مشاهده متن کامل بحث + 184121 بازدید | 3361 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گردافرین: باید جواب عکس رنگی رو ببینیم تا معلوم بشه فضای داخل رحم چقدره و اونم با تصویر اینجا نمنیشه.اماده که شد یا بیار ببینم یا ببر یک دکترزنان از نزدیک ببینه بهت بگه.
2720
سلام خانم دکتر

هستید یه سوال داشتم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دلم شکسته ، دلم را نمیخری آقا ؟؟!! **** مرا به صحن بهشتت ، نمی بری آقا ؟؟ **** اگرچه غرق گناهم ولی خبر دارم **** تو آبروی کسی را نمی بری آقا *********السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)[smiley]l/l_17.gif[/smiley]
من اردیبهشت ماه عفونت داشتم و برطرف شد . طی معاینه مشخص شد که یه پولیپ کوچیک توی دهانه رحم دارم . سه تا دکتر دیدن و گفتن خیلی کوچیکه و نیازی نیست برش داریم ...

اما اینماه دوباره عفونت گرفتم. دکتر که معاینه کرد، گفت این پولیپ احتمالا باعث ایجاد عفونت میشه و باید برداشته بشه .
میخواستم بدونم این حرف چقدر صحت داره ؟
و اگه با این پولیپ باردار بشم خطرناکه ؟؟؟؟؟؟؟
دلم شکسته ، دلم را نمیخری آقا ؟؟!! **** مرا به صحن بهشتت ، نمی بری آقا ؟؟ **** اگرچه غرق گناهم ولی خبر دارم **** تو آبروی کسی را نمی بری آقا *********السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)[smiley]l/l_17.gif[/smiley]
samane
1392/8/13 1:07 ب.ظ

سلام خانم دکتر.
من پریودای منظمی دارم مثلا 24تیر و 21مرداد و 19شهریور و 13 مهر. من و همسرم در 24 و 26 و 28 مهر و 1 و 3 آبان برای بارداری اقدام کردیم. 10 آبان صبح با خونریزی از خواب بیدار شدم و به خیال پریود فهمیدم که باردار نیستم ولی خونریزیم تو 11 آبان طرفای غروب قطع شد. 12 آبان طفای بعدازظهر دوباره اومد و تا الان قطره قطره میاد در صورتی که همیشه تا 5 روز رو خونریزی دارم. سینه هام درد میکنه تیر میکشه در صورتی که تو پریودهای قبلی اینطور نبودم، یه ذره هم خارش دارم. هاله دور سینه ام کمرنگ شده شدید( تو بارداری قبل هم اینطور بودم) من یه سقط تو اواخر 3 ماهگی داشتم در 15 فروردین به دلیل مسافرت.
ببخشید طولانی شد. به نظرتون مشکلی برام پیش اومده؟؟؟؟؟
راستی 9 آبان آز خون دادم بتام 3 بود درصورتی که قبلا بین 0.1 تا 0.4 بوده

لطفا جواب منو بدین، ممکنه باردار باشم؟
خدای خوبم به خاطر هدیه ات ممنون. سپردمش به خودت
"فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ "
2714
همتا63:اگه همین فولیکولها خوب رشد کنند بله فولیکول بالغ خواهید داشت.در مورد نحوه درمانتون اظهار نظر نمیتونم بکنم چون مداخله در کارهمکارم محسوب میشه،اگر مایلین بیایین از نزدیک ببینمتون.
سلام خانم دکتر من در 19 هفته حاملگی بسر میبرم . من تا هفته 8 بخاطر عدم اطلاع از بارداری قرص ترامادول مصرف کردم . و الان خیلی نگران سلامتی جنینم هستم و از غربالگری و سونوهام خوب بودن ممکن مشکلی باشه و با سونو وازمعلوم نشه
سلام خانم دکتر من در 19 هفته حاملگی بسر میبرم . من تا هفته 8 بخاطر عدم اطلاع از بارداری قرص ترامادول مصرف کردم . و الان خیلی نگران سلامتی جنینم هستم و از غربالگری و سونوهام خوب بودن ممکن مشکلی باشه و با سونو وازمعلوم نشه
2706