2410
2553
عنوان

مشاوره با پزشک و جراح متخخص زنان

| مشاهده متن کامل بحث + 184121 بازدید | 3361 پست
با سلام و خسته نباشید و ممنون از شما به خاطر وقتی که برای ما میزارید..خیلی ممنون...انشالاه خدا همه ی آرزوهاتونو بر آورده کنه...چون من خوشحالم که شما هستید تا در مواقعی که راهی به جایی نداریم از شما کمک بخواهیم..
خانم دکتر من سوالاما 2 روز پیش هم کردم ولی جواب ندیدم ..ممنون میشم اگه جواب بدید...
من 3 ماهه که اقدامم تمام آزمایشات قبل از بارداری رو انجام دادم و سونو واژینال هم دادم که دکترم گفت همه چیز خوبه و گفت فقط سایز تخمدانهات بزرگن که اگه پریودیت منظم باشه مشکلی نیست..خوشبختانه پریودی منظمی دارم
این ماه ماه 4 بود که اقدام کنم روز 13 و 15 اقدام داشتم روز 16 دل درد شدید ی در تخمدانها احساس کردم که همراه با ی خون ریزی بود شب نوار گذاشتم ولی صبح چیزی نبود...
علتش چی میتونه باشه؟؟؟؟
تا زمان پریودی 11 روز دیگه مونده و این ماه من 3 بار اقدام کردم....
با سلام و خسته نباشید و ممنون از شما به خاطر وقتی که برای ما میزارید..خیلی ممنون...انشالاه خدا همه ی آرزوهاتونو بر آورده کنه...چون من خوشحالم که شما هستید تا در مواقعی که راهی به جایی نداریم از شما کمک بخواهیم..
خانم دکتر من سوالاما 2 روز پیش هم کردم ولی جواب ندیدم ..ممنون میشم اگه جواب بدید...
من 3 ماهه که اقدامم تمام آزمایشات قبل از بارداری رو انجام دادم و سونو واژینال هم دادم که دکترم گفت همه چیز خوبه و گفت فقط سایز تخمدانهات بزرگن که اگه پریودیت منظم باشه مشکلی نیست..خوشبختانه پریودی منظمی دارم
این ماه ماه 4 بود که اقدام کنم روز 13 و 15 اقدام داشتم روز 16 دل درد شدید ی در تخمدانها احساس کردم که همراه با ی خون ریزی بود شب نوار گذاشتم ولی صبح چیزی نبود...
علتش چی میتونه باشه؟؟؟؟
تا زمان پریودی 11 روز دیگه مونده و این ماه من 3 بار اقدام کردم....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ظ������سلام من واسه موهام رفتم دکتر قرص ال دی داد از روز پنجم تا بیست و یک روز و قرص سیپروترون از روز پنجم تا ده روز روزی دو تا .خوردم تموم شد با چند روز تاخیر پریود شدم حاللللللللللا قطع نمیشه مثل روزچهارم داره میاد چیکار کنممممممممم.الان ده روزه.کمکککککک
سلام خانم دکتر من وقتی پریود میشم درد دارم بعضی اوقات دردم خیلی زیاده این دفه هم که شدم خیلی حالم بد شد حالت تهوع سرگیجه و بیحالی درد شکم بتم که حتی معدمم میسوخت 2 شب نخوابیدم ایا مشکل من از کمبود ویتامین خاصی هست؟
2720
سلام خانم دکتر
من حدود 7 یا 8 ماهه که خارش ناحیه تناسلی دارم که بیشتر قسمت بیرونی خارش داره و گاهی اوقات داخلی..به دکترهای متعددی مراجعه کردم که معاینه شدم و گفتن عفونت ندارم..و پمادهای ضد خارش زیادی از قبیل هیدروکورتیزون یا تریامسینولون و کلوتریمازول استفاده کردم و اصلا هیچ فرقی نکرده..الانم تو ماه 4 بارداری باز هم از این مشکل عذاب میکشم دکتر برای محکم کاری بهم سفیکسیم و ازیترومایسین و پماد واژینال داد ولی باز هم خارش خوب نشد..در حال حاضر هم ترشح زرد یا سبز و بدبو ندارم..چه کنم؟
ممنون از راهنماییتون
سلام خانم دکتر خسته نباشید من اراک زندگی میکنم و هوا اینجا خیلی الوده است 3
ماه پیش باردار تشدم ولی سقط شد حالا میخوام دوباره اقدام کنم برای بارداری و شنیدم پیاده رود و ورزش برای تخمک گذاری خوبه ولی از یه طرفم شنیدم که هوای الودگه برای باردار شدن مضر است میخواستم از شما بپرسم پیاده روی توی هوای الوده برای من که دوباره میخوام باردار شم ضرر نداره ؟اصلا پیاده روی روی تخمک گذاری اثر داره؟
فرزانه.....متولد 8 مهر65......ازدواج مرداد85......1سقطمرداد92......اقدام دی92........... پری 28 هر ماه

2714
سلام من آزمایش htlv مثبت شده و همسرم منفی است آزمایش pcr هم دادم که جوابش را براتون میذارم لطفا نظرتون در مورد آزمایش بگید و اینکه ما قصد بچه دار شدن داریم با توجه به منفی بودن آز شوهرم باید چکار کنیم که او هم مبتلا نشه ممنون
Molecular & PCR Testing HTLV PCR …………………………positive
E human T-lymphotropic v Type genome is diploid, composed of two copies of a single-strang A viruse whose genome is copied into a double-stranded DNA form that integrates into the host cell ome, at which point the virus is referred to as a provirus.
صبورانه درانتظاربمان...هرچیزدرزمان خودش رخ می دهد.باغبان حتی اگرباغش راغرق آب کنددرختان خارج ازفصل خودمیوه نمی دهند...
2706