2726
عنوان

تداخل بارداری با ارتودنسی

9166 بازدید | 13 پست
اگه الان دندونامو ارتودنسی کنم حداقل تا یک سال باید روی دندونام بمونه.اگه به امید خدا سال دیگه بخوام برای بارداری اقدام کنم مشکلی پیش میاد؟چون شنیدم حین بارداری کارای مربوط به دندونپزشکی ضرر داره و نباید انجام بشه.شامل ارتودنسی هم میشه؟لطفا اگه کسی میدونه راهنماییم کنه.مرسی
سلام گلناز جون من وقتی ارتودنسی داشتم یکسال بعد باردار شدم ولی خوب دیگه نمی تونستم که ارتودنسی رو باز کنم تازه موقعی که زایمان هم کردم براکتها توی دهانم بود تازه من که زایمان طبیعی کردم من بعد از 8 ما بعد از زایمانم ارتودنسمو باز کردم و هیچ مشکلی نداشتم حالا بازم بپرس

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
نه عزیزم برای چکاب های هر ماه فقط پیچ سیم ها رو سفت میکنه و هیچ کار دیگه ای روی دندونت انجام نمیده ولی چون تمام انرژی بدن صرف جنین میشه باید به دندونات خیلی خیلی رسیدگی کنی وگرنه هیچ مشکلی پیش نمیاد
حالا اگه خیلی حساسی من فکر می کنم بزار بعد از بارداری یا اول ارتودنسی کن بعد باردار شو یعنی تمام کار ارتودنسی تموم بشه بعد من خودم ارتودنسی 3سال و نیم طول کشید
از دکتری که میخواهی ارتودنسی کنی باید سئوال کنی عزیزم اون خیلی خوب راهنماییت میکنه اصلا شاید کار دندونت یکسال بیشتر طول نکشه بعد شما باردار بشی بازم از دکتر ارتودنسی سئوال کنی اون بهتر راهنماییت میکنه مدت که باید سیم داخل دندونت باشه رو بهت میگه
این فیلم را در مورد تداخل بارداری و ارتودنسی از دکتر داوودیان متخصص ارتودنسی ببینید. http://www.aparat.com/v/yZe3W/%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D9%88%D8%AF%D9%86%D8%B3%DB%8C_%D9%88_%D8%AD%D8%A7%D9%85%D9%84%DA%AF%DB%8C_|_%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1_%D9%85%D8%B3%D8%B9%D9%88%D8%AF_%D8%AF%D8%A7%D9%88%D8%AF%DB%8C%D8%A7%D9%86