2410
2553
سلام ببخشید من دیروز پانزده پریودیم بود چون این ماه در اقدامیم نزدیکی داشتم بعداز نزدیکی ترشحات خونی ازم اومد و من خیلی ترسیدم دلیلشش چی میتونه باشه
امروز هم با ...!!!"بی تو"بودن دارد میگذرد!!!خوش بحال"یادم"که همیشه با توست... 38 هفته
Lilypie Pregnancy tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
سلام من تازه واردماه پنجم بارداری شدم سینه هام بزرگ شده واگه کمی فشاربدم یه مایع زردرنگ بیرون میاد به نظرشما این شیرهوتزایمان توسینه باشه بدنیست ویه سوال دیگه اینکه من بیشتر وقتادردواژن دارم این خطرناک نیست میتونه ازعفونت ادارباشه ممنون
باخداباش پادشاهی کن بی خداباش هرچه خواهی کن
خوب گلم این یه امر طبیعیه
نزدیکی بعد از زایمان طبیعی خونریزی به همراه داره
اصلا جای نگرانی نیست
دلایل زیادی داره که من به سه تاش اشاره کردم
مابقی خیلی تخصصیه که شامل تو نمیشه

میتونه عفونت باکتریایی باشه که عموماً از طریق فعالیت جنسی، برخورد منی آلوده با جریانهای روان کننده ی واژینال و یا خون انتقال پیدا می کنه

تورم رحم میتونه باشه

عفونت قارچی واژینال.. که علائمش خارش، سوزش، و ترشحات بی بو، سفید رنگ و پنیری شکله

2714
سلام من تقریبا 40 روز پیش فریز کردم بعدش دکتر گفتن که 20 روز دیگه بیا پیشم دوباره برای معاینه اما من به علت مسافرت نرفتم....البته عفونتم داشتم البته الان خیلی خوبم آیا لازمه که بازم برم دکتر یا نه ؟البته مقاربتم نداشتم چون دکتر منع کرده بودن آیا لازمه هنوزم نداشته باشم؟؟؟با تشکر
اردیبهشت زاده ی طبیعت...
مریم جونم این درد ناشی از انقباضات رحمیه عزیزم
ممکنه از این به بعد به دلیل گردش جنین و بزرگی بازم داشته باشی
ولی در صورت تکرار زیاد حتما به پزشک مراجعه کن
در ضمن استراحت یادت نره
اصلا نمیخواد بترسی
2706