2726
عنوان

ایده های ناب و جالب برای شب یلدا

| مشاهده متن کامل بحث + 69658 بازدید | 213 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
هههههههههههههههههههه سوتی دا د م هههههههههههه من کار دیگه ای بلد نیستم...فکر کردم پسرونه اس

وای سمیه اگه بدونی نزدیک3000 تا عکس تو اون فایل بود.........فقط حدود 150 تا عکس برا تولد زنبوری بود......دستورآشپزی......مدل لباس....انواع تولد.....انواع گیفت........انواع ریسه تولد.....

کاش رو سی دی ریخته بودم...........

سمیه خیلیییییییییییییی عاشقی....من خیاطی بلد نیستم.....فکر کردی اینقدر هنر مندم!!!!!!!!!!

یک سری دسر تو هنر آشپزی این ماه بود که می نویسم .....
بعد از درست کردن مافین و سردشدن قسمت رویه ی مافین را با چاقو برمیداریم زله ای را که ازقبل درست کرده ایم و حالا به فرم نیمه جامد درامده را با انار وسایر میوه های خرد شده مخلوط کرده و روی مافین میریزیم و داخل یخچال میگذاریم تاکاملا ببندد.
آپلود سنتر عکس وب سایت فیروز
.زله انار بفرم گل:من از قالب سیلیکونی استفاده کردم برای اینکه زله به قالب نچسبد ابتدا داخل قالب اب ریخته و خالی میکنیم و مدت نیم ساعت داخل فریزر میگذاریم قالب را در اورده وبا دانه های انار پر میکتیم و مایع زله انار را رویش میریزیم و داخل یخچال میگذاریم برای در اوردن زله از قالب چند ثانیه قالب را در اب ولرم میگذاریم و سپس در ظرف مورد نظر بر میگردانیم برای برگ زله ای زله سبز رنگی را در یک ظرف کم عمق ریخته و پس از بسته شدن با چاقو به شکل برگ برش زده و به کناره ی گل منتقل میکنیم.
آپلود سنتر عکس وب سایت فیروز
2706