2703
2553
عنوان

بارداری به روش ivf

696 بازدید | 17 پست
34 سالمه، همسرم واریکوسل داره چند روز دیگه عمل میکنه، خیلی دلم میخواد ماه آبان یا آذر امسال باردار شم دکتر م میگه صبر کنم تا بعد عمل همسرم که سرعت و تعداد اسپرماش به حالت طبیعی برگرده و بصورت طبیعی باردار شم ولی بدلایلی لازمه که با برنامه بچه دار شم و همینطور میدونم که بهبود همسرم معلوم نیست چه مدت طول بکشه، چند ماه شایدم چند سال! از طرفی خیلی 2 قلو دوست دارم به نظرتون ivf خوبه؟ البته من ساکن زاهدانم و باید پزشک از تهران انتخاب کنم اگه کسی بتونه راهنماییم کنه که تا چه حد باید تحت مراقبت پزشک بود و هزینه اینکار چقدره ممنون میشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من هم مشکل شما را داشتم ... چند ماهی بعد عمل واریکوسل صبر کردم اما بنا به دلایلی و برنامه ریزی خاصی که برای زمان بارداری داشتم تصمیم به آی وی اف گرفتم ... حالا هر سوالی داری بپرس تا جواب بدم

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

2456
هزینه عمل آی وی اف برای من در سال 89 حدود 1400000 تومان شد . هزینه سونو و داروها را هم جدا باید حساب کنی

پروسه زمانی درمان و استفاده از دارو قبل عمل آی وی اف هم حدودا دو ماه طول کشید

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Free Glitter Graphics

2714
نه خودم مشکلی ندارم سونو کردم و در روز 14 پریودم تخمک گذاری انجام میشه، چند سوال: 1- درد داره؟ 2- هزینه حدودی؟ 3- چون شاغلم نمیتونم دوره درمانم تهران بمونم، نیاز به چند بار مراجعه به پزشک هست؟
آذین جون از ivf نتیجه گرفتی؟
هزینه عمل ربطی به مشکل داشتن یا نداشتن خودت نداره .

هیچ دردی نداره چون با بیهوشی انجام میشه ... مرحله اول به مدت 10 دقیقه بیهوش میشی و ازت تخمک می گیرن و بعد از اون هم یک ساعتی را بهتره رو تخت کلینیک استراحت کنی و بعد هم مرخص میشی

دو روز بعد برای انتقال تخمکی که با اسپرم همسرت بارور شده دوباره باید بری کلینیک ... اینجا بیهوش نمیشی اما مختصر دردی را خواهی داشت (( در حد آزمایش پاپ اسمیر ))

تعداد مراجعه هم حداقل یک بار در هفته و با نزدیک شدن به روز عمل تا 3 بار در هفته هم ممکنه نیاز باشه بری چون یک روز در میان سونو انجام میدن تا ببینند تخمکت با توجه به آمپول هایی که زدی آماده برای پانکچر یا همون مرحله اول عمل هست یا نه ! ممکنه سونو انجام بدی و بگن الان زوده ... دوباره آمپول بزن و فردا یا پس فردا بیا

Free Glitter Graphics

2706