2737
2734
عنوان

مامانایی که بچه هاتون به پروتئین گاوی حساسیت داشتن بیایید تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2017544 بازدید | 32928 پست
بهار جان جفت تستها رو میگم تست حساسیت کسی میدونه چطوریه ؟ سخته؟بچه اذیت نمیشه؟ من پسرمو پیش فوق گوارش اطفال (الهام طلاچیان) میبرم به نظرتون لازمه پیش فوق آسم و آلرژی ببرم ؟
فروش اجناس آلمان پوشاک چهارفصل زنانه مردانه و بچگانه آدرس تاپیک http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1100683&postID=43084887
مامان رادین سلام. من خیلی شیرم کم شده دیروز رفتم داروخانه سؤال کردم سه جور شیرخشک سویا داشت بیومیل که بلژیکیه. پروگرس و ببلاک اچ ای. حالا من هم نمیدونم کدوم رو باید بهش بدم. باید برم با دکتر مشورت کنم.
عزیزم خودت حتماً قرص کلسیم بخور.مادران شیرده 1200 میلی گرم در روز نیاز به کلسیم دارن. قرصهای کلسیم ایرانی 500 میلی گرمی هستند ولی کانادایی هایی که در داروخانه ها هستند 900 و 1200 میلی گرمی هستند.
برای کیفیت شیرت هم سعی کن حتماً مواد پروتئینی مثل تخم مرغ ، مرغ، گوشت گوسفند و به خصوص ماهیچه گوسفند زیاد مصرف کنی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در ضمن من حریره و فرنی رو با شیر خودم درست میکردم یعنی وقتی که با آب میپختم و کاملاً غلیظ میشد و از روی حرارت برمیداشتم حدود ده پانزده سیسی از شیر خودم رو میریختم داخلش. البته الان دیگه نمیتونم از اینکارها بکنم چون شیرم خیلی کم شده
2728
مامان رادین بادوم بهش حساسیت نمیده ؟دکتر پسر من گفت بهش ندم منم فرنیشو بعد غلیظ شدن بهش شیر خودمو اضافه میکنم ضمنا اینم بگم که دکترش میگه خود بادوم سنگینه و باید شیره اش رو داد اوایل .ایول به خودمون که دکترها هم حالیشون نباشه دیگه خودمون بلدیم درد بچه ها رو بفهمیم خدا پدر اینترنتو بیامرزه (:
فروش اجناس آلمان پوشاک چهارفصل زنانه مردانه و بچگانه آدرس تاپیک http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1100683&postID=43084887
عزیزم دختر منم حساسیت داشت... علامتشم این بود که بالا میاورد... خیلی هم بالا میاورد... مثلا وسط شیر خوردن... بالا آوردنشم عادی نبود... دیگه هیچ علامت دیگه ای نداشت...فقط خیلی بی قرار بود و گریه زیاد می کرد... پیش هر دکتری هم میبردیمش می گفت چون خوب وزن می گیره پس مشکلی نداره... ولی من می دونستم یه چیزیش هست... آخر بردمش پیش یه دکتر فوق تخصص گوارش اطفال که همیشه دعاش می کنم... من و دخترمو نجات داد... گفت این بچه حساسیت داره... اگه رعایت نکنی هم چیزی نمی شه فقط هردوتون اذیت می شین... یه لیست بهم داد که من نباید می خوردم... اون موقع باران 4 ماهش بود و هنوز غذا نمی خورد... گفت اول دو هفته هیچ کدوم از اینا رو نخور... اگه بچه خوب شد، یه دونه از هر هفته یک کدوم از این مواد رو بخور اگه حساسیت نداشت که می تونی بخوری. اگرم دیدی بالا میاره تا دو ماه دیگه اون ماده رو امتحان نکن... من خیلی چیزا رو نمی تونستم بخورم... کلا محصولات گاوی + بادوم و بادوم زمینی + کنجد + ماهی و میگو + سویا. محصولات گاوی که می گم یعنی هر چیزی که توش محصولات گاوی داره مثل کیک که توش شیر داره یا بیسکوییت یا سوسیس و کالباس یا حتی ژله... لبنیات هم کلا نمی خوردم حتی گوسفندی... وقتی هم که غذای باران رو شروع کردم، اینا رو دونه دونه امتحان می کردم... هر هفته یکیشو... البته دکتر به من گفت آخر از همه برو سراغ لبنیات... می دونم که خیلی سخته ولی عادت می کنی... وقتی می بینی بچه راحت شده خودت دیگه دلت نمیاد بخوری... باران من تو یکسالگی خوبِ خوب شد و الان که 16 ماهشه هیچ مشکلی نداره... اول من خودم رژیم رو شکستم و بعد به باران هم دادم... تخم مرغ هم از 10 ماهگی تونست بخوره... دکتر باران می گفت حساسیت نهایتا تا دوسالگی ادامه داره و هرچقدر هم که شدید باشه تا دوسالگی خوب می شه... خودت کم کم می فهمی که چه موادی بچه رو اذیت می کنه... انقدر خودتو اذیت نکن... چشم به هم بزنی می بینی این دوران گذشته و یه بچه مثل ماه دای که همه چیزم می تونه بخوره...
2738
سارا جون نوشته هات خیلی امیدوار کننده بود ممنون
امیدوارم همه این دورا ن رو راحت طی کنن و زود حساسیت بچه هاشون خوب بشه مشکل خیلی از مادرهایی که بیبی هاشون حساسیت دارن اطرافیان هستن که رعایت نمیکنن و میگن حالا یه ذره بده یا بخور با یه ذزه هیچی نمیشه همین یه ذره یه ذره هاست که پدر ماها رو در میاره حتی همسر منم همکاری نمیکنه آخر مجبور شدم یکبار به اصرار اون پیتزا خوردم و فرداش خون رو تو پوشک بچه بهش نشون دادم خسته شدم از این جمله یه ذزه بدی هیچیش نمیشه واقعا خدا به هممون صبر بده .خوب رعایت کردن رژیم تو این دوران شرط اصلی رفع حساسیت بهبودی سریعتر بچه هاست
آره نارسیس جون! سخت ترین قسمتش همینه... تازه من یه مشکل دیگه داشتم این بود که کسی قبول نمی کرد بالا آوردن بچه مال حساسیت باشه... همه می گفتن خوب بچه است دیگه! بالا میاره! طبیعیه!... البته وقتی آزمایش مدفوع دادیم تو مدفوع باران خون بود ولی با چشم دیده نمی شد... اگزما هم داشت و همه صورتش پر جوش بود... ولی هیچ کس قبول نمی کرد مال حساسیته... ولی من سرسختانه جلوی همه وایستادم و هیچ کدوم رو نخوردم... از همه بدترم مامانم بود... هی می گفت تو خودت می میری با این همه رژیم... ولی من گوش نکردم ... هم بچم خوب شد و هم خودم الان زنده ام :)
سارا جون گویا مشکلاتمون مشترکه منم عینن این مشکلو با مامانم دارم میگه تو داری خودتو برای بچه میکشی میگم مگه تو مادر نیستی خودت باید درک کنی منم بجه امو اندازه تو دوست دارم همه هم میگن بابا ول کن این قرطی بازیارو بچه رو سوسول بار نیار
خدا بزرگه و صبر به همه مادرا داده انشاا.. که همه بچه ها زود خوب بشن
من در یک کتاب بیماریهای کودکان خوندم که بچه هایی که به ماهی و بادام زمینی حساسیت داشته باشند حساسیتشون دائمی است و هیچ وقت خوب نمیشه. حالا نمیدونم تا چه اندازه درست باشه
بیشتر دکترها علت اینکه این مواد رو ممنوع میکنند به خاطر احتمال حساسیت زایی این مواده نه اینکه بچه ها صد در صد به این مواد حساسیت دارن. مثلاً دکتر گفته بود به بچم بادوم ندم ولی من دادم ولی خوشبختانه طوری نشد.ولی در کتاب تغذیه شیرخوار از 6 تا 12 ماهگی نوشته دکتر مرندی گفته که بادوم زمینی بسیار حساسیت زاست و بهتره که تا پایان 3 سالگی اصلاً به بچه داده نشه
2706