2726
عنوان

مامانایی که بچه هاتون به پروتئین گاوی حساسیت داشتن بیایید تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2016859 بازدید | 32928 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این لینکی که گذاشتم مربوط به شرکت مینو است /index.php?option=com_content&view=article&id=141&Itemid=212?=fa داشتم دنبال محصولات بدون شیر میگشتم تو سایت شرکت مینو دیدم یه بیسکویت دیگه هم هست که ظاهراً شیر توش نداره ولی بچه ها خواهش میکنم موقع خرید خودتون به ترکیباتش نگاه کنید یه موقع خدایی نکرده مشکلی برای بچه هاتون پیش نیاد بیسکویته اینه: بیسکوئیت نرم مریم موزی - پرتقالی ?- نام تجاری : مریم ? - نوع : کرمدار موزی و پرتقالی ?- مواد اولیه: آرد گندم- شکر- روغن نباتی ( پنبه دانه، سویا، آفتابگردان ) شربت اینورت- نشاسته- لسیتین- بیکربناتهای آمونیوم و سدیم- اسید سیتریک- نمک طعام- اسانس( پرتقال - موز)
2728
بهار جان خیلی ایده های خوبی دادی ممنون
من چون تازه متوجه الرژی پسرم شدم ایده ای ندارم بدم ولی از راهنمایی شما کلی استفاده کردم ممنون به امید اینکه زود زود بچه ها خوب شوند
بهار جون پیش کدوم دکتر بردی نازینین رو ؟ دختر من یک سالش هست حساسیت داره الان شیر خشکم سویا میخوره از همون اول که بدنیا اومد حساسیت داشه چهار ماهش بود ازمایش دادن به بادام و پروتین گاو حسایت داشت خواستم الان که یک سالش هست دو باره ببرمش دکتر ببینم از کی میتونم دیگه بهش همه چی بدم
خدایا برسان آن صالحی را که وعده کرده ای و به ظهور مبارکش شاد فرما دل شریفش را ((السلام علیک یا ابا الصالح المهدی ادرکنی)))
ممنون از غذاهای خوشمزه، در مورد بیسکویت ساقه طلایی کسی به نی نی میده؟ چون من به پسرم که میدم دقیقا همون علائم حساسیت گاوی رو نشون میده. این لسیتین چیه که توی ترکیبش نوشته؟ همون شیرخشک نیست؟
و به همه مژده میدم که نگران نباشین. زود بچه ها خوب میشن. پسر من با اینکه حساسیتش خیلی شدید بود الان که 15 ماهشه خدا رو شکر تا حد خیلی زیادی خوب شده. ماست میخوره . کره میخوره .شیرش هم داره عادی میشه. امیدوارم تک تک گلاتون زود تر حساسیت رو پشت سر بگذارن. میدونم که خیلی سخته ولی میگذره
شیرین جون من دخترم رو پیش دکتر برخوردار متخصص اطفال بردم سه ماه و نیمش بود و هنوز هیچ علامتی نداشت گفت این بچه به پروتئین گاوی حساسیت داره ولی من حرفش رو جدی نگرفتم تا 5 ماهگی که علائمش شروع شد بردمش پیش دکتر فرید ایمانزاده فوق تخصص گوارش اطفال ولی با وجود اینکه همه خیلی ازش تعریف میکنند من خوشم نیومد ازش چون با وجود 3 ساعت معطلی تو مطب فقط 3 دقیقه تو اتاقش بودیم اون هم همون حرفهای دکتر برخوردار رو زد. بعد هم ظاهراً دکتریه که زیاد آزمایش میده بچه اذیت میشه. دیگه از اون موقع هم نبردمش دکتر خودم دارم مراعات میکنم و مواظبشم
2706