2733
2734
عنوان

مامانایی که بچه هاتون به پروتئین گاوی حساسیت داشتن بیایید تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2017521 بازدید | 32928 پست
رها جون گوشت بره یا بزغاله؟ کدومش بهتره؟
از حبوبات فعلا عدس را امتحان کردم که اینجوری شد. 2-3 روزه دیگه لوبیا را امتحان میکنم. اخه هنوز پیاز و ادویه جات نمیخورم. ابگوشت بی رنگ و بی مزه خوردنش خیلی سخته.
مامان نی نی بازم امتحان کن
چون عرق میکنه زود کلافه میشه ودیگه نمیخوره

البته گوشت بره یا ماهیچه ی گوسفند...بزغاله اصلا نه
برات دعوتنامه کلوپ رو فرستادم اگه دوست داشتی...
فَإنَّ مَعَ العُسرِ یُسرًا، إنَّ مَعَ العُسرِ یُسرًا
به یقین با هر سختی، آسانی هست. آری مسلّماً با هر سختی، آسانی هست.سوره‌ی شرح، آیه‌ی 5 و 6

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان نی نی من جو و هویج وشوید و کاهو می خورم و نشنیدم تو سخت ترین رژیم ها هم هویج کاهو و شوید نباشه
اما جو در صورتی می تونه حساسیت زا باشه برا بچت که بچت با گندم هم مشکل داشته باشه چون تو رده بندی مواد حساسیت زا اول گندم هست بعد جو
فقط می تونه از عدس باشه....عزیزم عدس جزئ حبوباته درسته نسبت به باقی حبوبات حساسیت زاییش کمه اما کلا حبوبات خیلی حساسیت زا هستن
2728
2738
سلام
من دخترم به خاطر حساسیت آپتامیل می دادم که با این وجود باز بالا آورد
امروز دکتر برام نئوکیت نوشت
ولی وقتی زنگ زدم هلال احمر گفت مشابهش که نوترامیژن هست داریم
خواست از شماها که تجربه تون زیادتره بپرسم
آیا واقعا مشابه نئوکیته؟
مزه اش با آپتامیل خیلی فرق داره؟
ممنون می شم جواب بدید
نوترامیژن درصد حساسیت دهیش کمه ولی نئوکیت حساسیت دهیش صفره ....بوی نوترامیژن به نظر من خیلی بده دختر من نپذیرفت و نئوکیت رو خورد که الان نایاب شده ولی خوب اگه بتونی به بچت بدی نوترامیزن اغلب هست و نگرانیش کمتر از نئوکیته....

اپتامیل شنیدم مزش بهتره ....نگران مزه نباش از نوترامیزن تست کن ممکنه بچت قبول کنه
@malile_quilling
2706