2703
2553
عنوان

مامانایی که بچه هاتون به پروتئین گاوی حساسیت داشتن بیایید تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2014813 بازدید | 32928 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد از 19 روز رژیم سفت و سخت ، مقعد دخترم که قرمز بود خوب شده و دیگه جوشهای بزرگ نزده البته اون جوشها را دوبار زد یه بار با خوردن شیر خشک گیگوز و دیگه با خوردن پنیر پیتزا. اما گاهی جوشهای خیلی ریز میزنه که خارش و درد نداره.
کیپی بینیش را هم هنوز داره. پوستش هم که خشک بود چرب میکنم بهتر شده.
فقط یه مشکل بزرگ دارم و اون هم شیر نخوردن دخترمه. با رزیم غذایی من و مک نزدن دخترم شیرم خیلی خیلی کم شده. کاهو و آب هویج هم مرتب میخورم اما نمیشه. شیر من با حبوبات زیاد میشد و گوشت قرمز که الان 3 هفته است نخوردم. پوشکش همش خشکه آب هم بهش میدم شاید روزی تا 200 سی سی اما فایده نداره. غذاش را هم خوب نمیخوره.
البته جای دوتا دندون پایینش متورم شده میگم شاید بی اشتهایی اش از دندوناش باشه.
امشب سوپ جو پرک درست کردم اما بی زردچوبه و رب گوجه نتونستم زیاد بخورم .
نمیدونم چکار کنم. احساس میکنم وزن کم کرده.
مهشید جون فکر کنم تشخیص حساسیت درست بوده
بچت شیر نئوکیت می خوره؟اگه می خوره بی خود خودتو با رژیم در گیر نکن من که دارم کم کم پسرم رو از شیر می گیرم با اینکه اومدن به تهران و هر بار چند تا قوطی شیرخشک گرفتن برام سخته....
گوشت گوسفندم من تا حالا نشنیدم کسی بچش باهاش مشکل داشته باشه منم یه مدت طولانی نخوردم و شاید اگرم از اول می خوردم اشکالی نداشت
من حلوا بدون گلاب و زعفرون درست می کنم با روغن مایع نینا عجیب شیرمو زیاد می کنه!اگرچه دیگه خیلی برام مهم نیست شیرم زیاد شه رژیم به خودم زیاد فشار نیاورد اما شوهرم حسابی شاکیه و خودم هم زود انرژیم تموم می شه از همه مهمتر با کوچکترین بی احتیاطی پسرم می شه مثل روز اول ...مثلا چند روز پیش یه بستنی فالوده ای میهن که توش گلاب بود خوردم یک روز تمام هر چی شیر می دادم بالا میاوردودلدرد شدید داشت مثل اون اوایل....اما اگه نئوکیت بخوره هی مواد حساسیت زا وارد بدنش نمی شه
2456
مرسی مامان خوب . شیر خودم را میخوره اصلا شیر خشک نمیخوره همه جور امتحان کردم حتی با قند شیرین کردم نمیخوره. مجبورم شیر خودم را بدم بهش. اما مشکل اینه که جدیدا شیر خودم را هم نمیخوره. امروز سرفه هم میکنه میدونم گلوش درد داره اما این هفته دکترا نیستن. بهش دیفن هیدرامین دادم اما اثری نداشت بجز اینکه خوابید قبلا توی خواب سینه میگرفت یا شیشه میخورد اما امروز هیچ جور نخورد.
حلوا هم خودم میخورم با ارد + شکر و روغن مایع افتابگردون برای صبحانه اما مهم مک زدنه که دخترم مک نمیزنه. میدوشم بهش میدم به زور روزی 200 سی سی میشه
سلام مامان نینی شما چرا حبوبات و گوشت گوسفند نمیخوری عزیزم ? حبوبات رو 24 ساعت خیس کن و خوب بپز که نفخ نداشته باشه
بهش چطوری آب میدی? همونطوری شیرخشک بده بهش
البته شیرخشک رژیمی

مامان خوب نیوکیت مدفوع رو سبز تیره میکنه عزیزم نگران نباش
2714
رها جون اصلا بالا نمیاره اما دکتر بهش موتیلیوم داده و امپرازول. براش سونو ننوشت چون اعتقاد داره هر بچه ای را که ببرن سونو میگن رفلاکس داره.
اب را به شیشه میدم بهش اما امروز دیگه اب هم نخورد. قبلا شیرم را میدوشیدم با شیشه میدادم توی خواب اما امروز نخورد.
فرنی میخوره اگه با اب درست کنم. سوپ هم گاهی خیلی خوب میخوره و یه روز خیلی کم
مهشید جون، ممکنه بدغذایی اخیرش واقعا مربوط به دندون درآوردنش باشه ولی حواست باشه خدای نکرده مشکل جدی تری نباشه بخصوص که میگی سرفه میکنه، تب نداره؟ البته دندون درآوردن یه کمی تب هم میده ولی اگر به نظرت میاد که بچه بیحال شده حتما ببرش دکتر، اورژانسهای بیمارستانها همیشه پزشک دارن، بیمارستان خصوصی ها که حتی فوق تخصص هم ممکنه مقیم باشه
همونطور که رها گفت میتونی گوشت گوسفند بخوری معمولا مشکلی نداره، حبوبات بخوری ، آب زیاد بخور و از همه مهمتر استراحت کافی و اعصاب راحت (در حدامکان با بچه!) شیر رو زیاد میکنه. شیر دهی در طول شب و دوشیدن هم موثره. اگه باز هم جواب نداد متوکلوپرامید هم باعث زیادشدن شیر میشه با پزشکت مشورت کن که بخوری یا نه
توی کتاب خوندم که بچه که بزرگتر میشه برای شیر دادن یک اتاق آرام و خلوت رو انتخاب کنین چون محیط شلوغ توجه بچه رو از شیر خوردن منحرف میکنته
وای دردانه جون متروکلروپرامید اصلا مناسب نیست از رگهای مغزی عبور میکنه و به خاطر تاثیری که روی غده هیپوفیز میذاره باعث اضافه شدن شیر میشه

مامان نینی تلاشتو بکن من یادم نیست که بچه شما چند وقتشه ولی بچه‌ها تو سن چهار ماهگی اینا از نظر شیر خوردن دیوونه بازی در میارن شما هم تلاش کن درست میشه
بگیرش تو بغل بهش پستونک بده کم کم در بیار سینه بهش بده بزار بهت دست بزنه و بازی کنه تا انس بگیره
گلابی و طالبی برای خوشبو کردن شیر خیلی خوبه امتحان کن ...
در آخر، ما مامانها گاهی زیادی نگران خوردن ، نخوردن و وزن گرفتن بچه هستیم( خودم متاسفانه ازهمین دسته هستم ) ،این کاملا طبیعیه که بچه یه روز بیشتر بخوره یه روز کمتر،حتی ممکنه که منحنی رشد بچه کمی بالا پایین بشه مهم روند رو به جلو رشده که ایشالا در مورد همه بچه ها برقرار باشه .
آخه این دارو وارد شیر میشه
راستش من وقتی دخترم یک ماهش بود از دکتر پرسیدم نزدیک بود خفم کنه گفت عوارض خیلی بدی مثل افسردگی و حال های خیره شدن و اینا داره
اگه شیر زیاد نمیشه خوب شیرخشک دادن اشکالی نداره
مرسی مامانای مهربون.
دختر من از 3 ماهگی بد شیر میخوره اما توی خواب خوب میخورد. که یه هفته است توی خواب هم نمیخوره شاید 1 دقیقه بخوره.
البته لثه اش ورم کرده چند روزه. تب نداره چند ساعته دیگه سرفه نکرده. من همیشه توی اتاق خلوت و ارام شیر میدم.
دکتر من هم متوکلوپرامید را نذاشت بخورم به جاش شربت پرومتازین داد یه بار که وقتی میخوردم این قدر خواب الود بودم که شب که داشتم به دلنیا شیر میدادم نزدیک بود از دستم بیفته. میگفت عوازض پرومتازین کمتره.
دختر من وزنش کمه 6 ماهگی 7 کیلو بود.
حال عمومی اش خوبه. بی حال نیست
2706