2737
2734
عنوان

مامانایی که بچه هاتون به پروتئین گاوی حساسیت داشتن بیایید تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2017553 بازدید | 32928 پست
آسمانه جون فکر کنم تو صفحه اول یه جور بستنی با نئوکیت نوشته شده
عزیزم..منم دلم گرفت
یادش بخیر یه دوستی بود تعریف میکرد بچه اش گوشت کوب رو بجای بستنی لیس میزنه!
فَإنَّ مَعَ العُسرِ یُسرًا، إنَّ مَعَ العُسرِ یُسرًا
به یقین با هر سختی، آسانی هست. آری مسلّماً با هر سختی، آسانی هست.سوره‌ی شرح، آیه‌ی 5 و 6
آسمانه جون بیا کلوب..دعوت نامه فرستادم برات..اونجا زودتر پستها میاد
به یقین با هر سختی، آسانی هست. آری مسلّماً با هر سختی، آسانی هست.سوره‌ی شرح، آیه‌ی 5 و 6

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهییییییییییییی آسمانه جون دلم کباب شد واسه دخملی گلت....عزیزم ازین ستنی میوه ای های سربت بدی گمون نکنم مشکل داشته باشه....پسر من کوچولوتر ازونه بستنی بخوره اما من می خورم اصلا واکنش نشون نمی ده
فقطم طعم سیبش رو خوردم خیلیم خوشمزس
بعدم خواستن توانستنه حتما می شه درست کرد فالوده هم مشکل نداره می تونی اون رشته هاش رو از بستنی فروشیا بخری بیاری خونه که مطمئن باشی عریقی جات گیاهی توش نباشه از نظر من آبلیمو هم مشکل نداره تو یه جدول مواد حساسیت زا تو یه سایت خارجی جایگاه لیمو شبیه لیمو شیرین بود ...پسر منم باش مشکل نداره البته فقط از نوع خونه گیش
2728
الهیییییییییی بمیرم واسه اون نی نی که به جای بستنی گوشکوب لیس می زده دل مامانش چقددددددر کباب شده با این کار :(((((((( راستی زری جان ممنون واسه دعوتنامه، حتما میام کلوپ

وایییییییییی مامان خوب ممنون یعنی واقعا می تونم این بستنی رو بهش بدم، این بستنی های سربت ترکیباتش چی هست مگه؟؟ یعنی توش از شیر استفاده نشده؟؟ مواد نگهدارنده و افزودنی چی؟؟؟؟؟ خیییییییییلی خوشحال می شم اگه بشه اینو بهش بدم
خــدایا؛دخترم حسـود نیست، دروغـگو نیست، ناســـپاس نیست، نامهـــــربون نیست، بداخـــــلاق نیست، غیبــــت نمی کنه، تهـــمت نمی زنه، دلــــی رو نمی شـــکنه ...**خودت کمــــــکـــــــــم کن اینا رو یادش نـــــــــــــــــدم** ...
آخی نازی آسمانه ...دلم خیلی سوخت...منکه همش فکر میکنم آوین یه کم بزرگتر بشه و عقلش برسه و خ.وراکیهای غیرمجاز بخواد چکار کنم...لعنت به هرچی آلرژی

دردونه و بهار جون ممنونم جواب دادید.دلمه خوردم چیزی نشد. ولی زردالو و هلو با هم خوردم یه دونه کهیر زد رو دستش...جلوی نفس اماره ام رو نتونستم بگیرم..وجدان درد گرفتم
2738
دوستان دوباره سلام امروز هفتمین روز رژیم سفت و سختمه صورت پسر 50 روزم خیلی بهتره التهاب سوراخ مقعدش هم کم شده اما

هنوز تو 24 ساعت روز 7 یا 8 ساعت می خوابه باقیشو بی قراره از 9 شب هم تا 1 یا 2 فقط جیغ میزنه
دوستان راهنمایی چقدر دیگه بهترر میشه ؟؟؟؟
شمارو به خدا راهی نیست تا شیرم پاک بشه یا اون حساسیتش خوب شه این بچه اینقدر زجر نکشه دردش کم شه بخوابه تا منم بتونم بخوابم
به خدا هرچی به این فوق تخصص ها میگم محل نمیذارن با خودشون می گن مادر کم تحمله اغراق میکنه یا شایدم واقعا براشون عادی شده
ولی به خدا دارم افسردگی حاد میگیرم سلامت روحی خودم و زندگیم در خطره

یه راه بگین درد این بچه کم شه تا دوره درمان بگذره
مامان اقا فرنام نخسته
خیلی زوده روحیه اتو ببازی...رفته رفته که حال پسرت بهتر بشه..نسبت به رژیمت حس خوبی پیدا میکنی
همه مون این روزهای سخت وبیتابی وگریه بچه هامونو تجربه کردیم
یادم نیست برا درد کولیک دارو میخوره یا نه؟
رفلاکس هم داره؟..معمولا رفلاکس از غروب به بعد بیشتر خودشو نشون میده..و اینکه میگی از 9 شب تا 2 مرتب جیغ میزنه ..کاملا طبیعیه..
مطمئنا دوستای دیگه راهنماییت کردن..منم تجربه ی خودمو بگم..سعی کن طول روز که خوابه ..خودت هم خوب استراحت کنی...هر غذای مجازی رو تو چهار یا پنج وعده بخور..نترس چاق نمی شی
برا کاهش درد هم راه بردن خیلی کمک میکنه..سعی کن عمودی نگهش داری..بچه ها تو ماشین سواری هم راحت میخوابن
دکترهارو ولش کن..درک نمیکنن
دختر من شده تا 16 ساعت یک نفس جیغ هم زده!

مامان آقا فرنام درکت می کنم من تا همین یک ماه پیش اوضاعم همین جور بود که می گی بعد حدود یک ماه از رژیم که گذشت بچم خوابش بهتر شد دونه هاش رفت دل دردش با یه کولیک پد ساده خوب می شد اما قبلش یا تو ماشین می گردوندیم آخر سر هم تو ماشین می هوابیدیم از ترس اینکه بیایم خونه بیدار شه من اوایل یا نشسته در حال شیر دادن می خوابیدم یا 4 ساعت مقطع!من دیگه تقریبا مریض شدم کم مونده بود شوهرم هم تنهام بذاره که شوع کردم شبی 2 میلی دیفن هیدرامین دادم که البته تو این کارو نکن چون می گن ضرر داره اما من تهنا و مریض بودم و داروی دیگه ای بلد نبودم دیفن رو هم دکتر داد اینم بگم حتی الانم به توصیه دکتر شبی یک و نیم میلی سیتریزین می دم وقتی نمی دم شب نمی خوابه!
خلاصه شما اگه یک کم از کسی کمک بگیری یا ناچارا دارو بدی تا تجدید قوا کنی بهتره بی خوابی مریضت می کنه و از ادامه رژیم ممکنه دلسرد شی
راستی حتما با چیزای مجاز حسابی خودت رو تقویت کن اگه معقدش ملتهب باشه موقع دفع مدفوع و گاز خیلی اذیت می شه دکتر به من ژل لیدوکایین رو واسه پسرم جویز کرد که عالیه
یه چیز دیگه اینکه من بعد از دو ماه رژیم سفت و سخت دارم قانع می شم که بهش نئوکیت بدم و شیرم رو قطع کنم اگه دیدی بعد یک ماه رژیم خوب نشد با دکتر مشورت کن واسه نئوکیت دادن و اصلا مثل من به شیر خودت اصرار نداشته باش
من اینو از نظر خودم می گم شاید دوستان دیگه نظر دیگه ای داشته باشن ولی به نظر من بعد این همه زحمت یهو یه روز واسه یه چیز کوچولو که اشتباها بخوری بچت حالش بد بشه خستگی تو تنت می مونه اما نئوکیت دیگه ریسک نداره و خودت هم انرژیت رو واسه تربیت و آموزشش صرف می کنی
2706