2410
2553
عنوان

مامانایی که بچه هاتون به پروتئین گاوی حساسیت داشتن بیایید تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2014785 بازدید | 32928 پست
آره متاسفانه اما هیچ دکتری درست برای من توضیح نمیده که این حساسیت چه جوریه فقط میگن لبنیات نخور همین نه دارویی نه توصیه ای راستی شما میدونید اگه که لبنیات به نی نی ای که حساسیت داره بدیم چی میشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان کسی از شما که نی نی تون حساسیت داره شیر خشک به نی نی تون می دید؟آخه من حسابی گرفتار شدم دخترم سینمو نمی گیره ، و به هر شیر خشکی حساسیت داده از ترس اینکه حساسیتش بر نگرده بهش شیر خشگ سویا ندادم جون دکترش گفته احتمالا به اونم حساست میده حالا من موندم و شیر کم و دردسرهای شیر دوشیدن .... کسی مشکل من رو نداشته ؟ دخترم 55 روزشه به نظرتون چکار کنم ؟؟؟
2456
ساما جان پسر من 7 ماهشه منم یه ماهه که به خاطر اومدن به سره کارم شیر خشک سویا میدم دکتر میگفت ممکنه به اینم حساسیت داشته باشه ولی خدا رو شکر نداشت به نظر من دخترت خیلی کوچیک بهتره فقط شیر خودت رو بدی منم اوایل فکر میکردم که شیرم کمه ولی دکترش اجازه نداد بهش شیر خشک بدم واقعا هم هیچ چیزی مثله شیر مادر نیست
میناز جان من خیلی سعی کردم سینم رو بگیره اما نشد که نشد گریهههههههههههههههه . خیلی بد قلقه حتی با قاشق هم می دم گریه میکنه :(((((((((( تا وقتی شیر داشته باشم می دوشم بهش میدم اما یه وقتایی ندارم و باید شیر خشک بدم .واسه اون موقع ها می خوام .
2714
میناز جان من هم خیلی دلم ماست و شیرینی خامه ای میخواد حالا یکی گفته تو شمال برام شیر گوسفندی گیر آوردن قراره برام ماست بزنن و بیارن نمیدونم والله از این وعده ها زیاد بهم دادن خدا کنه راست باشه
ساما جان دکترش باید نسخه براش بنویسه ، با شناسنامه نی نی بری هلال احمر (خیابان طالقانی )بخری ، فقط اونجا داره، حتی 13 آبان هم نداره، راستی خیلی بدمزه است ، دکتر من گفت می تونی اول یک کم قند قاطیش کنی تا بچه بهش عادت کنه، البته من از این شیر فقط برای فرنی استفاده می کنم و آروین شیر خودم رو می خوره
سلام خانوم ها من دخترم 7ماهشه 3روزه بهش سرلاک میدم امروز روی صورتش یه دونه بزرک قرمز زده باباش میکه بشه نیشش زده ولی من فکر میکنم حساسیت اخه تا حالا فقط شیره خودمو میخورده,,,, منم همیشه لبنیات میخورم تا حالا حساسیت نداشته ،،به نظرتون دونه ى قرمز نشونه ى جیه? شکمش 3بار در روز کار میکنه زیاد نیست?
بهشت جان علائم حساسیت به پروتئین گاو علائم پوستی هم هست که بیشتر به صورت کهیر و اگزماست اگه فقط یک دونه است شاید واقعاً نیش حشره باشه اگر دیدی بیشتر شد خوب حساسیته و سرلاک چون توش شیرخشک داره میتونه حساسیت به پروتئین گاو باشه
2706