2703
2553
تا سینه رو میزارم گریه میکنه ولی پستونک و میخوره . منم با پستونک گولش میزنم تا مک زد سریع در میارم سینمو میزارم سخته ولی میگیره و میخوره.
یک جمله زیبا از طرف خدا:
قبل از خواب دیگران را ببخش ،و من قبل از اینکه بیدار شوید (شما را بخشیده ام)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سعی کن آرومش کنی .ببرش تو اتاق دیگه ای با یه چیزی سرگرمش کن . مثلا با یه پلاستیک که خش خش کنه و حواسش پرت بشه .
یکم بهش فرصت بده بزار یه نیم ساعت بگذره هر وقت احساس کردی که حسابس دیگه گرسنشه بزار تا شیر بخوره
یک جمله زیبا از طرف خدا:
نی نی چند کیلو ؟
معمولا چند ساعت به چند ساعت شیر میخوره؟چقد میخوره ؟وقت میگیری؟
یک جمله زیبا از طرف خدا:
محمدمبین منم سه ماهشه وقتی خوابش بیاد بخواد شیر بخوره جیغ می زنه و می فهمم خسته است. حتی زمان گرفتم دیدم بعد یک ساعت و نیم بیداری خسته می شه و حتی اگه گرسنش باشه خواب رو ترجیح می ده. نگران نباش عزیزم. تو این مواقع بی خیال شیر دادن شو و بزار تو گهوارش یا بزار رو پاهات و لالایی بگو بخوابه. خودش اگه گرسنه باشه با حرص و ولع می خوره
2714
دختر منم 2 ماه و 22 روزشه اون هم دقیقا همین طوره یه وقتایی کاملا با ولع می خوره و یه وقتایی به التماس می افتم!!! البته شیرخشکی هست و نهایتا هر دوساعت الی 2ونیم ساعت اندازه 60 سی سی بخوره ... نگران نباش عزیز همون طور که دوستان گفتن شاید خسته است و ترجیح میده بخوابه .. بهش پستونک بده بزار بخوابه و بعد تو خواب بهش شیر بده ان شالله نگرانیت برطرف می شه ... موقع شیردادن دختر منم دعا کن لطفا :)
سلام دوستان دختر منم سه ماهشه و دقیقا همینطوره البته شیرمنم کم شده به خاطر قرصهای استروژن که میخورم دکترم گفته روزی دو وعده بهش شیر خشک بده هنوزشروع نکردم میترسم دیگه شیر خودمو نخوره خیلی دلم گرفته
بهار مامان جان دختر سه ماهه ی منم دقیقا همین مشکلو داره البته یه دو هفته ای هست که اینجوری شده ولی من سعی میکنم موقع شیر دادن اذیتش نکنم اگه بی تابی بکنه بیخیالش میشم و میخوابونمش ولی اگه خیلی گرسنه باشه خودش میخوره سعی نکن به زور شیرش بدی چون لج میکنه

سلام بهار جون.منم پسرم از وقتی دوماهش تموم شده همینطوریه. امروز یه مطلبی میخوندم تو این ماه معدشون اینقدر بزرگ شده که حداقل تا ۵ ساعت میتونه شیرو تو خودش نگه داره. من فکر میکنم چون ما به شرایط جدیدشون عادت نداریم بزور بهشون شیر میدبم و اونا نمیخوان و نمیگیرن. البته مطمئن نیستم خودمم دارم امتحان میکنم ببینم چقدر درسته.

الان دوساعت پیش شیر خورد بعد خوابید بعد که بیدار شد یکساعتی بازی کرد بعد شروع کرد به گریه منم گذاشتمش روپام و لالایی خوندم و خوابید اروم اروم. اما دیروز سر این تایم بهش شیر میدادم اونم پس میزد.

لطفا شما هم اکه به نتیجه ای رسیدید به من بگین😘😘

سلام بهار جون.منم پسرم از وقتی دوماهش تموم شده همینطوریه. امروز یه مطلبی میخوندم تو این ماه معدشون ا ...

سلام

پسر منم دقیقا بعد دوماهش تموم شد اینطور شد

اینقدر گریه کردم فک کردم مشکلی پیش اومده واسش

دعا کنید واسمون

💍👑
2706