؟؟؟؟
پولدارى؛ منش است و ربطى به میزان دارایى ندارد گدایى؛ صفت است ربطى به بى پولى ندارد دانایى؛ فهم و شعور است و ربطى به مدرک تحصیلى ندارد نادانى؛ یاوه گویى است و ربطى به زیاده گویى ندارد یار؛ همدلى است و ربطى به همراهى و پر کردن کمبود ندارد دشمن؛ نمایشى از کمبودها و ضعف هاى خویش است و ربطى به بدسرشتى و بدخواهى طرف مقابل ندارد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من ماسک مووی کلیون و اورئال استفاده کردم. چون موهای خشکی دارم. اما به نظر من کلیون اصلا قابل مقایسه با اورئال نیست . اورئال خیییییییییییییییلی بهتره. کلیون خیلی موهامو ابریشمی نمیکرد. جهت تکمیل اطلاعات باید بگم اورئال رنگ قرمزش و کلیون رنگ آبیشو استفاده کرده بودم .
پروردگارا، همه چیز را به تو واگذار کرده ام و بهترین ها را از تو طلب کرده ام . بادا آنچه تو برایم می بینی همان شود ...

من از لوسیون بانوانش، کرم دست و صورت و لوسیون بدنش راضی هستم، همینطور از کرم ضد عرقش

یک نمایندگی خیلی خوب توی کوچه مروی داره ، که من از اون همیشه خرید میکنم.... اما مثلا از خط چشمش یا لوازم آرایشی اش راضی نبودم