2410
2553
عنوان

حرکت جنین تو هفته ی 21 بارداری

217406 بازدید | 58 پست
سلام به همه ی دوستای گلم من هفته 21 هستم حرکت نی نی رو خیلی کم احساس میکنم فقط وقتی به پهلو میخوابم یه حرکت خفیفی زیر شکمم احساس میکنم خیلی نگرانم ضربه های شدید از کی شروع میشه؟

دیگه اینکه نزدیکی تو هفته 21 خطرناکه یا نه؟
فرناز جون حرکت فقط از ماه هفت به بعد مهمه قبل از اون شاید اصلا تکون هم نخوره مشکلی نداره.
اولا نزدیکی باید خیلی کم داشته باشی بعدش هم از ماه پنجم به بعد برا نزدیکی اصلا نباید به کمر بخوابی
از ماه هفت به بعد هم اصلا.
خدایا با هر نفس که می آید و می رود تو را شکر دوست دارم در هر نفس به یاد تو باشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من هم هفته بیست و دو هستم الان دو هفته است که تکان هاش رو حسابی حس می کنم . حتی یک بار که همینطوری دست رو شکمم بود چند تا لگد محکم کوبید که دستم بالا و پایین پرید اول ترسیدم بعد متوجه شدم که نی نی بوده البته این اولین باری بود که اینطور محکم تکون می خورد .
برای من هم بعضی روزها تکون میخوره و قشنگ متوجه اش می شه وقتی دستم رومی زارم روش قشنگ بالاوپایین می پره و بعضی روزها هم خیلی کم در حد چند لزرش کوچولو . البته همیشه بعداز غذا حسابی تکون میخوره .
ولی فکرکنم هنوز زود باشه که بخواهیم هر روز و هر ساعت تکون هاش روحس کنیم .
وقتی تکون میخوره انگار تو دل آدم زلزله می یاد.
2714
منم هفته 19 هستم و خیلی نگرانم. یه چیزای خفیفی حس میکنم. اما به نظرم جدی نیستن. پس اگه تو هنوز حس نکردی پس منم وقت دارم.
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
عزیزم نگران نباش منم هفته 23 هستم با اینکه حرکاتا نی نی من گاهی وقتا خیلی محکمه ولی در کل خیلی خیلی کم تکون می خوره و گاهی در روز فقط 3-4 بار احساس حرکت خفیف میکنم
آدمی است دیگر ...گاهی دلش میگیرد
سلام مامانا من هفته 22 بارداری دوقلویی هستم و هنوز خیلی خوب حرکات جنین را احساس نمی کنم گاهی اوقات این حالت حس می کنم که توی دلم خالی می شه اما نمی دونم همینه حرکت جنین یا نه نگرانم لطفا نظر بدید که خطرناکه یا نه؟؟؟
2706