2410
2553
عزیزم اول باید سعی کنی از پوشیدن شلوارای تیره خودداری کنی مخصوصا شلوارایی که رنگ هم می دن بعدش وقتی از حمام می یای بیرون حتما باید خوب خشک کنی اگر می تونی از پودر بچه فیروز استفاده کن یعنی هر وقت اون محل و تمیز کردی و خوب خشک کردی پودر بهش بزن

یه راه دیگه هم هست که باید حوصلت بشه

حنا رو با آب به صورت یه خمیر در بیار بزار یه 1 ساعت همین طوری بمونه تا رنگش خوب در بیاد بعد بزار اون قسمت باید یه 1 ساعت تا 1ساعت و نیم دراز بکشی روشم یه کیسه فریزر بزار تا خشک نشه(بشین یه فیلم و از اول تا آخرش ببین) این راه عااااالیه درست ممکنه تا یک هفته اون قسمت قرمز باشه (رنگ حناست)ولی کیفش و بعدش می کنی بعد از این کار حتما اون مراحلی و که بالا گفتم هم انجام بده

از این حنا قسمتای دیگه هم می تونی استفاده کنی
میگن : خدا آدمایی رو که خیلی دوست داره زیاد امتحان میکنه! اینطور که من حساب کردم ،" خدا دیوونه ی منه" ...!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اره عزیزم من خودم نتیجه گرفتم و به همه اطرافیانم هم گفتم این و مربی شنامون بهمون گفته بود من چون چهار زانو خیلی میشینم برای همین کنار پام سیاه شده بود که با این کار سیاهیش کامل برطرف شد

مرسده جون من الان یک سال میشه دارم استفاده می کنم تازه به دکترم هم گفتم گفت ایرادی نداره بعدشم فقط باید به کشاله ران بزنی نه به جای دیگه

آهان دکتر بهم گفت از جانسون اصلا استفاده نکن
میگن : خدا آدمایی رو که خیلی دوست داره زیاد امتحان میکنه! اینطور که من حساب کردم ،" خدا دیوونه ی منه" ...!!!
2456
منم این مشکلو دارم علاوه بر سیاه شدن زبر هم هست انگار که پوستم کمی چروک شده باشه احتمالا به خاطر بارداریم بوده ولی نمیدونم چی کارش کنم لطفا بیشتر راهنمایی کنید
لطفا با فالو کردن پیج اینستام منو حمایت کنید 🙏 adam.kocholoha
حجامت هم تاثیر داره. یه جا هست "تهران درمان" از تاثیرات مختلف حجامت مثل از بین بردن جوش های صورت یا گودی زیر چشم یا خون مردگی و ... ( حجامت تخصصی ) از شون بپرسید. 02188829056 02188829057 02177571896 02177584945 تلفن مدیریت : 09123493115 [ نمیدونم هنوز هم حجامت میکنن یا نه ، اما کارشون تمیزه مجوز بهداشت هم دارن ]
2714
مامان مهرسا نمک حمام را کجاها دارن ؟؟؟؟؟؟؟
مصارفش برای چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پولدارى؛ منش است و ربطى به میزان دارایى ندارد گدایى؛ صفت است ربطى به بى پولى ندارد دانایى؛ فهم و شعور است و ربطى به مدرک تحصیلى ندارد نادانى؛ یاوه گویى است و ربطى به زیاده گویى ندارد یار؛ همدلى است و ربطى به همراهى و پر کردن کمبود ندارد دشمن؛ نمایشى از کمبودها و ضعف هاى خویش است و ربطى به بدسرشتى و بدخواهى طرف مقابل ندارد
2706