2703
2553
شوهرم بهم محل نمیده....دیشت کلی گریه کردم به غریبی وبی کسی خودم...تو31 هفته بارداریم یه چند وقته که خیلی باهام سرد شده ...شدیم مثل دو تا غریبه..ازاداره که میادنه کلامی نه محبتی نه صحبتی نه حرفی ههههیییچچچچ...دکترم چون درد زیر شکم دارم منو از ن زدی ک ی منع کرده...تازه بهرطریقی که خودشو راحت کنه کلی غرمیزنه اه حالم بهم خورد کاش نمی....نا گفته نمونه که خیلی مشغله کاریش زیاده..اکثرکارای ادارشو میاره تو خونه انجام میده خودشو حسابی در گیر کار کرده...دیشب که تلویریون حرم امام رضارو نشون میدادکلی گریه کردم بد جوری بچه تو شکمم وول میخوردخیلی ترسیدم....اصلا ازشوشوتوقع ندارم...قبل اینکه قضاوت کنید بگم که محل کارش طوری نیست که باخانوما سرکار داشته باشه..که بگم از ما بهترون پیدا کرده...تو این شهر خراب شده من هیچکیو ندارم که رفت و امد کنم یا درد و دل کنم راهنماییم کنین خواهرای گلم نکنه واسش تکراری شدم
کنم هرشب دعایی کزدلم بیرون رود مهرت **ولی اهسته میگویم الهی بی اثرباشد.... *مازیار*و*ارمیتا*عشق من وباباشن
جولیا جون عزیزم خوب شرایط شما الان خاصه !! بارداری هفته های اخر و حساس شدن اینا همه تو خانم های باردار طبیعه

مواظب خودت باش افسردگی نیاد سراغت

جدا از همه ایناا الان زندگی خیلی ها اینجوری شده .... بس که فشار اقتصادی زیاده خوب بنده خداا همش فکرش مشغوله

ببین من 2 تا بچه دارم انقد مشغول این دوتا هستم که توانی برام نمیونه برای بودن یه همسررر خوب!!

حالا همسرتو کمی درک کن شاید باید باهاش حرف بزنی اگه نه براش همه نیاز هاتو بنویسسسسس و بده بخونه مطمئن باش بی نتیجه نیست
ای جان ای جان ای جان دارم میام به ایران😉
ناراحت نشوعزیزم با نی نی خودت رو مشغول کن.........همه مردها همین هستند مخصوصا تو بارداری دوم
درضمن اینقدر فشار کار و تورم و گرانی و ترافیک و..........زیاد شده که نگو.......شادباش وخودت را مشغول تلویزیون،مجله نی نی،کامپیوتر و..........کن
خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم. . .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظرم حرف زدن و گفتن نیاز هااات به همسرت میتونه کمکت کنه !! گاهی مردا نمیدونن ما زن هاا چی میخواهیم

شاید اصلا چیزی که برای ما خیلییییییییییییییی مهمه برای مرداا خنده دار باشه !!!
2456
هایناز باهات موافقم

من یه وقتایی به همسرم انقد غررررررررررررر میزنمممم که نگوووووو با این که میدونم حسابی مشغول کار کردن ساختن زندگی اروم برای منو بچه هاس

ولی بازم غر میزنمممم

یه موقع ها دلم میسوزه براششش که این بنده خدااا چرا گیر من افتاده
ﻫﻤﻪ ﺍﯾﻦ ﺑﯿﺘﻮﺟﻬﯿﺎﯼ ﻫﻤﺴﺮﺕ ﺑﺨﺎﻃﺮﻣﻨﻊ ﻧﺰﺩﯾﮑﯿﻪ ﮔﺮﯾﻪ ﻧﮑﻦ ﻋﺰﯾﺰﻡ ﮐﻤﯽ ﺻﺒﻮﺭﺑﺎﺵ ﺯﺍﯾﻤﺎﻥ ﮐﻪ ﮐﺮﺩﯼ ﯾﮑﻤﺎﻩ ﺑﮕﺬﺭﻩ ﺍﺧﻼﻗﺶ ﻋﯿﻦ ﻗﺒﻞ میشه
خدایا شکرت برای همه چیز
ﺧﻮﺩﻡ ﮐﺸﯿﺪﻡ ﮐﻪ ﺍﯾﻨﻮﻣﯿﮕﻢ ﯾﻌﻨﯽ ﺣﺴﺎﺏ ﮐﻦ ﻧﻪ ﻣﺎﻫﻪ ﺗﻤﺎﻡ ﻣﺎﻋﯿﻦ ﺧﻮﺍﻫﺮﻭﺑﺮﺍﺩﺭﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩﯾﻢ ﻭﻣﻦ ﭼﻘﺪﺭ ﻏﺼﻪ ﻣﯿﺨﻮﺭﺩﻡ ﻭﮔﺮﯾﻪ ﻣﯿﮑﺮﺩﻡ ﮐﻪ ﺩﯾﮕﻪ ﻣﻨﻮﻧﻤﯿﺒﯿﻨﻪ ﻭﻣﻬﻢ ﻧﯿﺴﺘﻢ ﻭﺍﺳﺶ ﻭﺍﺯﯾﻦ ﺣﺮﻓﺎ ﻭﻟﯽ ﺑﻌﺪﺍﺯﺯﺍﯾﻤﺎﻥ ﻭ ﻋﺎﺩﯼ ﺷﺪﻥ ﻭﺿﻌﯿﺖ ﺟﺴﻤﯿﻢ ﺭﺍﺑﻄﻤﻮﻥ ﺍﺯﻗﺒﻞ ﻫﻢ بهترشد
خدایا شکرت برای همه چیز
2714
عزیزم من که از روز اول بارداریم تا آخر بارداریم نزدیکی نداشتم چون من همش امکان سقط جنین داشتم

خودتو ناراحت نکن شما الان بخاطر شرایطی که داری خیلی حساس شدی اونم داره برای شما و نی نی نازیتون تلاش و کوشش میکنه

منم تقریبا وضعیت شما رو داشتم ولی الان که فکرشو میکنم میبینم بخاطر شرایط خودم طرز تفکرم اونجوری بوده

انشاالله نی نی که اومد زندگی خیلی تنوع بیشتری پیدا میکنه که دیگه هر روزش با روز قبلش تکراری نیست
گام برای جبران کمبود محبت همسر
مردی ۲۵ ساله هستم. سال گذشته ازدواج کردم ولی همسرم اصلا به من محبت نمی‌کند؛ هر روز از محل کارم با او تماس می‌گیرم و ابراز علاقه می‌کنم ولی اوحتی یک بار در طول روز از من یاد نمی‌کند. ازکمبود محبت دیوانه شده‌ام، راهنمایی‌ام کنید.

یکی از مهم‌ترین نکات درباره ابراز محبت و دریافت آن، تفاوتهای زوجین است. در بسیاری از موارد یکی از زوجین به شیوه و روشی محبت می‌کند که خودش دوست دارد به آن شیوه دریافت کند. مثلا خانمی انجام کارهای خانه یا کدبانو بودن را محبت می‌داند در حالی که همسرش نیازمند محبت کلامی او است و یا مردی بیشتر کار کردن را اقدامی محبت آمیز به همسرش می‌داند اما همسر وی نیازمند گفت‌و‌گوی محبت آمیز و یا دریافت دیگر انواع محبت از جانب اوست.

راه دریافت محبت خود را مشخص کنید

قدم اول برای رفع چنین نقیصه‌ای این است که زوجین راه دریافت محبت خود را مشخص کنند؛ یعنی زوجین به صراحت و بدون پرده پوشی بیان کنند که به کدام نوع توجه و دریافت محبت نیاز دارند و ترجیح می‌دهند چگونه نیاز به محبتشان برآورده شود که البته لازمه آن خودآگاهی زوجین است. اما اشتباه رایج این فکر است که �چون همسرم مرا دوست دارد پس باید بداند دوست دارم که الان به من توجه کند� یا �همسرم بدون اینکه من به او بگویم باید بداند که چه زمانی به محبت نیاز دارم�.در صورتی که بسیاری از زوجینی که یکدیگر را دوست دارند در مواقع زیادی از نیاز هم بی‌خبر هستند. در پیامک شما مخاطب محترم هم، این گونه بیان شده است که شما هر روز از محل کار تماس می‌گیرید و به همسر خود ابراز محبت می‌کنید والبته انتظار دارید که متقابلا همسرتان نیز با این شیوه محبتش را به شما ابراز کند. در صورتی که طبیعی است که همسر شما نتواند ذهن خوانی کند و نیت ضمنی این رفتار را دریابد. در این موقعیت بیان شفاف این نیاز مفید‌تر است. اشتباه ذهنی ما این است که گمان می‌بریم اگر این نیاز خویش را بیان کنیم بی‌ارزش می‌شویم.

مهر طلبی همسرتان را بشناسید

قدم دوم مشخص کردن میزان مهرطلبی زوجین است. میزان مهرطلبی و نوازش جویی افراد متفاوت و بسیار محتمل است که زوجین به یک میزان مهرطلب نباشند. افراد مهرطلب معمولا در صورت دریافت نکردن محبت مورد نیاز، احساس ناامنی می‌کنند و در برخی موارد دچار سوءظن و بدگمانی می‌شوند. چاره این مسئله نیز‌‌ همان بیان و شفاف سازی است.

خلاق باشید

قدم سوم استفاده از روش‌های متنوع در ابراز محبت است؛ توصیه می‌شود زوجین خلاقیت به خرج دهند و ابراز محبت را به شکل‌های متنوعی انجام دهند، روش‌هایی همچون نوشتن نامه، ارسال پیامک، یادداشت گذاشتن روی اشیای منزل و اتاق خواب، ارسال ایمیل و... می‌تواند نیاز به دریافت محبت را بیشتر ارضا کند.

ضمنا افرادی که مانند شما مخاطب محترم احساس بی‌مهری و کم توجهی بیشتری می‌کنند می‌توانند انتظارات و نیازهای خود را به صورت مکتوب نیز بیان کنند.

قدردان محبت همسرتان باشید

قدم چهارم قدردانی و تشکر از محبت و توجه همسر است. یکی از راه‌های شکل دادن رفتار اطرافیانمان قدردانی و تشکر از رفتارهای مثبت آن‌ها (هرچند که مقدار آن کم باشد) است. با این روش همسر شما کم کم متوجه می‌شود کدام یک از رفتار‌هایش چنین پاسخ مثبتی ایجاد می‌کند و آن رفتار را افزایش خواهد داد.

یک طرفه به میدان محبت نروید

قدم پنجم که مکمل قدم قبل است خودداری از مهرورزی یک جانبه و یک سویه (آن چنان که در پرسش شما دیدیم) است. معمولا این تصور اشتباه وجود دارد که �من محبت می‌کنم تا همسرم تغییر کند� یا �عشق من بالاخره او را عوض می‌کند�. این باور نادرست است. محبت یکسویه و همیشگی کم کم نادیده گرفته می‌شود چرا که خاصیت سیستم روانی انسان این است که محرک‌های یکنواخت و تکراری را نادیده می‌گیرد.

در روزهای خاص بیشتر محبت کنید

قدم ششم و آخر نیز شناخت موقعیت‌ها و روزهای خاص نیاز به محبت و توجه بیشتر است. هر فردی در روزهایی از هفته و ماه به توجه و محبت بیشتری نیاز دارد. به عنوان مثال برخی مردان در شرایط کاری سخت، آسیب پذیر می‌شوند و یا برخی خانم‌ها در اوایل دوران قاعدگی نیاز به توجه و محبت بیشتر دارند. زوجین باید در خصوص این دوره‌ها و ایام خاص به یکدیگر آموزش و آگاهی بدهند و درباره انتظاراتشان از یکدیگر به توافق برسند.

مقیم درون خود...
عزیزم تو پیش قدم شو برو کنارش بشین برو بشین تو بغلش.........
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
منم فکر میکنم زیاد بهت نزدیک نمیشه که وسوسه نشه پشیمونی بار بیاره
شوهر منم همینطوره میره رو مبل میخوابه غر غر میکنم میگه اخه.... البته با مسخره بازی سر وته قضیه رو هم میاره
منم اعصابم به هم میریزه ولی این مورد که میگی دلیلش همینه سرش رو گرم میکنه که تو راحت باشی
من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   
سلام گلم .س.ک استرس رو از مرد دور میکنه بزرگترین چیز برای ابراز نزدیکی و محبت به زنه.باعث تخلیه هیجانی مردها میشه.نبود ش کمی سخته اونم 9 ماه کمتر مردی دووم میاره .بعد ویار و سختی این دوران حتما شما رو زود رنج عصبی یا خسته میکنه که مردها درکی ازش ندارند عزیزم. انتظار نداشته باش از چشمات نیازهات رو بخونه.باهاش بدون حاشیه و رک صحبت کن بدون عصبانیت و شب وقت خواب وقتی تو آغوششی.سعی کن یه دوست صمیمی پیدا کنی بلاخره خودت هم باید به خودتم کمک کنی عزیزم...استرس الانت هم باعث میشه نینی شما بعد شب و روز هم اذیتت کنه...سعی کن خوب بخوابی فیلم کمدی نگاه کنی دوش روزانه با دمای ملایم داشته باشی.بنویس خاطرات و دلنوشته هات رو.و شکلات تلخ گاه گاه خوبه عزیزم...شما اگه بچه ات آرام باشه 2 ماه باز درگیری و اگه بدعنق باشه 5 ماه هم این مسایل رو داری.پس خودتو اذیت نکن
2706