2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
بنظرم خواست بنده با خواست خدا منافات نداره
تلاشتون را بکنید اگه مصلحت باشه بچه حتما پسر میشه
من بعد از ازدواجم بلافاصله بچه دا ر شدم
نمیدونم ولی مطممئن بودم پسره
همون لحظه هم نگاه تقویم کردم دیدم محرم بدنیا میاد و به شوهرم گفتم اسمش امیرحسین
خدای مهربان امروز دوباره از خواب بیدار شدم....نفس میکشم...
عزیزانم یک روز دیگر در کنارم هستند... از تو ممنونم
نحوه استفاده از تست تخمک گذاری مکس 14
تست سریع تعیین زمان تخمک گذاری مکث 14
تخمک گذاری به معنای آزاد شدن تخمک از تخمدان است که به طور معمول یک بار در طول سیکل ماهانه رخ می دهد. پس از تخمک گذاری تخمک آزاد شده وارد لوله تخمدانی می گرددکه در اینجا بیشترین احتمال برای باروری وجود دارد و در صورتیکه تخمک در تماس با اسپرم قرار گیرد بارداری رخ می دهد.
تخمک گذاری به طور معمول در میانه سیکل ماهانه (روز چهاردهم) و همزمان با افزایش قابل توجه هورمون LH رخ میدهد . در سیکل های ماهانه ای که کوتاهتر یا طولانیتر می باشند تخمک گذاری ممکن است لزوما در روز چهاردهم رخ ندهد ولی این پدیده همیشه به دنبال افزایش ترشح هورمون LHاست.
تست تعیین زمان تخمک گذاری مکث 14 نسبت به ترشح زیاد هورمون LH حساس بوده و به طور دقیق و آسان زمان تخمک گذاری را تعیین مینماید . بدین ترتیب میتوان شانس بارداری را افزایش داد و یا با استفاده از روشهای جلوگیری, احتمال آنراکاهش داد. مزیت تست مکث 14 استفاده از ادرار (به جای خون)جهت انجام تست است.
زمان انجام تست مکث14 :
اگر به منظور باردارشدن از تست مکث 14 استفاده می کنید بهترین زمان برای انجام تست دو تا سه روز قبل از میانه سیکل ماهانه می باشد ولی توصیه می شودبرای تعیین زمان اغاز انجام تست از جدول ضمیمه استفاده کنید . برای مثال اگر دوره سیکل شما 28 روز است مطابق جدول توصیه می شود از روز یازدهم تست را آغاز کنید. تست را روزانه تا زمان مثبت شدن (ظهور دو خط صورتی رنگ واضح) تکرار نمایید. مثبت شدن تست به این معنی است تخمک در حدود 24-36 ساعت بعد آزاد می شود و لذا احتمال وقوع بارداری طی این زمان زیاد خواهد بود.
اگر به منظور جلوگیری از بارداری از تست مکث 14 استفاده می کنید باز مطابق جدول تست مکث14 را انجام دهید. در صورتیکه دو خط ظاهر شود( هرچند خط پایین تست کمرنگ باشد)شانس بارداری زیاد است و باید جلو گیری انجام شود و در صورتی که تنها یک خط ظاهر شود احتما ل وقوع بارداری وجود ندارد.
نگهداری و پایداری:
تست قبل از باز شدن از لفاف آلومینیومی در دمای اتاق تا پایان زمان انقضاء قابل استفاده میباشد.
نمونه گیری:
جهت انجام تست بهتر است از ادرار میانه روز (10 صبح تا 4 بعداز ظهر ) استفاده شود و ترجیحا از ادرار صبحگاهی استفاده نشود.
روش انجام آزمایش:
1- مقداری ادرار را در یک لیوان یک بار مصرف بریزید. ارتفاع ادرار درلیوان باید حدود یک سانتیمتر باشد.
2- نوارتست را از بسته بندی خارج نموده و قسمتی از نوار را که با علامت فلش مشخص گردیده است مطابق شکل درظرف ادرار قراردهید. ادرار نباید از خط زیر فلش بالاتر رود.
3- مدت 5-7 دقیقه صبر نمایید. سپس مطابق شکل جواب رابخوانید.
* بالشتک داخل بسته بندی رطوبت گیر است و کاربردی در انجام تست ندارد.
* هرگز تست را بعد از گذشت 10 دقیقه نخوانید.
تفسیر نتایج:
حالت 1) دو خط صورتی رنگ واضح بدین معنی است که تخمک گذاری طی 24-36 ساعت آینده انجام می شودو این مناسب ترین زمان برای نزدیکی است.
حالت2) یک خط پر رنگ در بالا و یک خط بی رنگ و هاله ای در پایین بدین معنی است که به زمان تخمک گذاری نزدیک یا از زمان تخمک گذاری دور میشوید.
حالت3 ) فقط یک خط پر رنگ در بالابدین معنی است که در ابتدا ویا انتهای سیکل ماهانه قرارداریدو از زمان تخمک گذاری دور هستید, هیچ احتمالی برای وقوع بارداری وجود ندارد.
حالت 4) اصلا خطی ظاهر نشود و یا خط پایینی ظاهر شود و در بالا خطی ظاهر نشود، در این حالت تست باید تکرار شود.
برای تعیین زمان شروع از جدول زیر استفاده کنید.
این تست تحت لیسانس Calpex انگلستان تولید شده است.
2706