2410
2553
سلام زری جون
من هم میخوام بخرم اما بین ماکروفر و اون توستر موندم
خیلیها میگن که ماکروفر ضرر داره .نمیدونم اشعه داره و باید موقع روشن بودن 2 متر فاصله بگیری.و دانشمندا تحقیق کردن که ابی رو که با ماکروفر جوش اوردن دادن به گیاه و ابی رو با کتری بعد اون گیاهی که از اب ماکروفر داده بودن زرد شد واون یکی سالم موند .... و از این حرفا
اما 90 درصد خانواده های امریکایی و 85 درصد خونواده های اروپایی الان دارن استفاده میکنن
نمیدونم باید کدوم رو بگیرم
اگه هر کی نظری بده منم ممنون میشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
سلام دوستان
من به خاطر همین ضرر هاش از همون اول مایکروفر نخریدم و اون خریدم
البته من بیم خریدم که خیلی مزخرف بود
ولی مامانم اینا بریتون دارن خیلی خیلی خوبه
من دیگه الان بیشتر از فر گازم استفاده می کنم
فقط بعضی وقت ها که میخوام غذا گرم کنم خیلی هی میگم اگه مایکروفر داشت کارام راحت بود
برا وقتا هایی هم که میخوام یخ یه چیزی رو آب کنم یه یک ساعت با کیسه میذارم تو آب
به راحتی مایکروفر نیست ولی سالم تره
شوهرم میگه از وقتی ازدواج کردم سر درد هام از بین رفته، قبلا خیلی سر درد میگرفتم
خودش میگه از اینه که مایکروفر استفاده نمی کنیم
زهرای من
Lilypie First Birthday tickers
من که نمیتونم با فر گاز کار کنم یعنی حوصلشو ندارم .یه سینی بزرگ رو باید بشوری بعدشم تو فر به اون بزرگی چرب میشه .خیلی دردسر داره

زری جون مامانم اینا اون دارن باهاش پیتزا .مرغ . قارچ و پنیر و همین جور چیزا رو درست میکنن
اما من دلم میخواد یه تیکه گوشت رو کبابی کنه که اون توستر نمیتونه اما ماکروفر میتونه (با ما کرو فر میشه همه کار کرد اما اون رو درجه ی ضعیفی از ماکروفر بدون)
منم اون توستر دارم مارک hamilton خیلی ازش راضیم. اندازش 26 لیتره. کارش از فرگاز بهتره چون به قول nAnA فرگاز بزرگه و تمیز کردنش سختره بعدش هم غذاهایی که تو اون درست کردم از فر بهتر شد. من توش پاستا، مرغ سوخاری، لازانیا و کیک و ... درست کردم. کیکهام هم خیلی خوب می شه. شاید اون توستر مریم کوچیکه که کیکش به المنتاش می چسبه . برای من عالی می شه.
بارالها یاریم کن اگر روزی، جایی، چیزی را شکستم، دل نباشد.
راستی من اول می خواستم ماکروفر بخرم ، انقدر همه گفتند اشعه داره، وقتی غذا درست می کنی باید ازش فاصله داشته باشی و ... بالاخره اون خریدم. اگه ماکروفر خریدی موقعه غذا درست کردن ازش فاصله داشته باش چون اشعه روی سلولهای زنده اثر می زاره روی غذا تأثیری نداره.
بارالها یاریم کن اگر روزی، جایی، چیزی را شکستم، دل نباشد.
2706