بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم منم گیج شدم به خدا اگه این حرفای اشعه و اینا برات مهم نیست حتما ماکروفر بگیر.ولی اگه این حرفا به شکت انداخته اون بگیر
اصلا یه کاری من از یه دکتر سوال میکنم ببینم چی میگه.حالا از چه دکتری باید بپرسم
2731
طرز تهیه پیتزا را اگه میشه در آون تستر بهم بگید و اینکه خمیر اماده پیتزا بگیرم توش نمیسوزه؟
در بیکرانه زندگی دو چیز افسونم میکند...آبی آسمان که میبینم و میدانم که نیست و خدا که نمیبینم ولی میدانم که هست...
سلام عزیزم....من یه تستر مارک مای سان دارم که دیجیتال هست با قابلیت جوجه گردان و بریان کردن مرغ و تایمر هم داره ...با قابلیت آون ، پیتزا ، یخ زدایی ، تست کردن ، آب زدایی ، ساعت و لوازم جانبی شامل : سینی غذا ، میله چرخان برای سرخ کردن ، سینی ...
کلا یکی دو بار ازش استفاده کردم در حد گرم کردن نون ...برا پاتختیم اورده بودن یعنی واقعا نوی نوهست ....قیمتش 150 هزار تومن ولی توافقی تا 100 تومن هم میدم ...
33672335192698030937.jpg
98584069414654661825.jpg
فلما ان جاء البشیر القاه علی وجهه فارتد بصیرا قال الم اقل لکم انی اعلم من الله ما لا تعلمون(پس هنگامی که بشارت دهنده امد پیراهن یوسف را روی صورت یعقوب افکند پس دیده اش بینا شد انگاه به فرزندانش گفت مگر به شما نگفتم من از خدا چیزی میدانم که شما نمیدانید)

غذای پخته شده در اجاق سولاردم برای سلامتی بهتر است چون غذا را سریع‌تر و در دمای بالاتری می‌پزد که در این حالت چربی کمتر و کربوهیدرات و پروتئین بیشتری در غذا نسبت به اجاق‌های معمولی باقی می‌ماند. جدای از عمق سرخ شدن گوشت، روش پخت آن کمترین تاثیر را در میزان چربی و کلسترول آن دارد. و در ضمن پختن نمی‌توان میزان پروتئین و کربوهیدارت را افزایش دهد. سبزیجات معمولا با مایکروفر و بخارپز بهتر می‌پزند و مواد مغذی کمتری از دست می‌دهند.
فروشنده بهم گفت که مصرف برق ماکرو و آون مثه هم....

در جواب مانلی بگم که برد امواج ماکرو فر( یا درستش میکرو ویو) کمه اما نفوذش زیاده و از درش که سهله از ذره گرد و غبار هم رد میشه..واسه همین میگن ازش فاصله بگیرید
هرچه میکنید نه زیاد به خود بگیرید نه زیاد خود را سرزنش کنید.چراکه انتخاب های شما بر پایه 50% بوده است.همانطور که مال همه بوده.
2706