2726
عنوان

بچه اول دختر یا پسر؟

27438 بازدید | 40 پست
بنظر شما بهتره بچه اول دختر باشه یا پسر؟

من به دلایلی خودم تصمیم گرفتم پسر دار شم و مواردی رو رعایت کردم تا با لطف خدا صاحب یه پسر گل شدم. اما الان اطرافیان میگن دختربچه خیلی خوبه و دختر برای ادم میمونه. این موضوع خیلی ناراحتم کرده. به طوریکه چند وقته مرتب گریه میکنم...میدونم سلامتی بچه مهمترین چیزه و من قصد دارم برای دومی تلاش کنم تا دختر بشه.

خواهش میکنم نصیحتم کنید!! :)
انسان ها در دو صورت چهره واقعی خودشان را نشان می دهند: اول آنکه بدانند کامل به خواسته هایشان رسیده اند یا اینکه بدانند هرگز به خواسته هایشان نمی رسند!!
به نظر من فرقی نمی کنه ولی پسر بهتره که اول باشه
خواستم به اون دوست عزیزی که با مازراتی مشکی پا شده رفته احیا که حاجت بگیره عرض کنم ، عزیزم شما الان سوار حاجت منی ... [smiley]s/sm80.gif[/smiley]
واه
خیلی ها دعا میکنن خدا بهشون بچهبده بعدشما نشستی برا جنسیت گریه میکنی
عزیزم دختر و پسر هیچ فرقی با هم ندارن دختر هم درصورتی میمونه برات که یه شوهر خوب داشته باشه اگه گیر یه مرد بدجنس که کم هم نیست بیفته فقط میشه وسیله جگر سوزی
ممنون میشم اگه برا شفای خواهرم دعا کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منو همسرم هم همین فکر رو میکردیم.
انسان ها در دو صورت چهره واقعی خودشان را نشان می دهند: اول آنکه بدانند کامل به خواسته هایشان رسیده اند یا اینکه بدانند هرگز به خواسته هایشان نمی رسند!!
اگه دختر ام هم گیر یه مرد عوضی بیفته و نزاره با خانوادش رفت و امد کنه چی بازم دختر برات میمونه؟؟؟؟؟؟؟؟
فرقی نداره عزیزم سعی کن چه دختر و چه پسر خوب تربیت کنی تو یه محیط پر عاطفه و عشق
همسرم بهترینم دوستت دارم
من خودم عاشق دختر بودم ولی شوهرم عاشق پسر ، من کلی چیز میز خوردم که دختر بشه برعکس شوهرم چیزایی خورد که پسر بشه
خواستم به اون دوست عزیزی که با مازراتی مشکی پا شده رفته احیا که حاجت بگیره عرض کنم ، عزیزم شما الان سوار حاجت منی ... [smiley]s/sm80.gif[/smiley]
این حرفا خیلی بده / در حد احمقانه است / درسته منم در خانواده همسرم خیلی پسری هستند و خیلی از پسر تعریف می کنند / منم دعا می کردم خدا بهم پسر بده و الان دارمش / ولی واقعا برای درک اینکه چی بهتره ادم باید بره بیمارستان کودک تا قدر سلامتی رو بدونه / امیدوارم خدا نی نی سالمی بهتون بده / ولی ناشکری نکنید ....
دلشاد جون
حالا چه چیزایی رو رعایت کردی که پسر شد من هم یه دختر دارم و دوست دارم بچه دومم پسر باشه البته هر چی خدا داد ممنونش و قربونه کرمش میشم ولی خوب چون دختر دارم بیشتر دوس دارم دومی پسر باشه
ممنون میشم اگه برا شفای خواهرم دعا کنید
به نظر من بهتره پسر باشه ، شوهرم که خیلی دلش میخواد پسر بشه اما اگه دخترم باشه قدمش به چشم ما

رادین جان روز چهارشنبه 27 فروردین 93 با اومدنش به این دنیا دلمون رو شاد کرد ی سورپرایز واقعی یعنی منتظر دومی نباشی و خودش بیادددد ؛ منتظر دومیش هستم
من فرزند اولم و ی برادر دارم که ازم کوچکتره 5 سال

ی قسمتی از کارای مامانم اینا رو دوش منه ، خیلی خوشحالما که میتونم کمکشون کنم اما اگه شوهرم بد بود و من نمیتونستم به خانواده ام کمک کنه خیلی بد میشد دیگه ،
رادین جان روز چهارشنبه 27 فروردین 93 با اومدنش به این دنیا دلمون رو شاد کرد ی سورپرایز واقعی یعنی منتظر دومی نباشی و خودش بیادددد ؛ منتظر دومیش هستم
اتفاقا دومی هم پسر بشه واسه خود بچه ها خوبه اگرم دختر شد واسه خودت خوبه نگرانی نداره
راسموند جان حالا نی نی چی شد؟

محیا جون یه چیزی رژیم غذایی داره که بنظر خودم اونا کمتر مهمه. زمان اقدام و شرلیط بدن زن مهمترین عامله و در راس اونها خواست خدا!!
خدا بده دختر پسرش اصلا مهم نیست فقط خدا قسمت من و شوهرمم بکنه فقط همین البته داخل پرانتز بگم ما دوتاییمون یه کووووچولو دختر دوست داریم مخصوصا شوهرم دختر خیلی ناز میشه بازم فرقی نداره پسر هم بده هدیه ی خداست دختر هم بده هدیه خداست
خدایا عااااااشقتم دوقلوهامو به تو سپردم...خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن من خودم سه سال منتظر بودم.
2706