ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام
مامان امیر علی برو تو قسمت راهنما بعد
راهنمای درج تصویر در وبلاگ
خودش خوب توضیح داده اول باید عکس رو تو یک سایت آپلود منی می تونی از سایت عکس گلسا صفحه قبل استفاده کنی.
اونی که با آدرس/ http شروع میشه رو بزن تو جایی که باز میکنه و می خواد.
در دنیا هیچ بن بستی نیست. یا راهی‌ خواهم یافت، یا راهی‌ خواهم ساخت

سلام مامانا

حالتون خوبه؟؟؟راستش من خیلی وقته که دیگه اینجا نیومدم ........یه راهنمایی میخوام ازتون

میخوام عکس رنگی بگیرم میشه یه مرکز خوب بهم معرفی کنید؟؟؟

یه جای مطمئن

ممنون میشم

سارا و نسیم و مامان پادرای عزیز چطورید شما؟؟؟حتما نی نی هاتون دیگه بزرگ شدن از طرف من ببوسینشون
سلام دوستان عزیز همه خوبین .نی نی های گلتون خوبن . از طرف من لپ خوشگلشون را ببوسین.ببخشید دیربه دیر سرمیزنم . سرم خیلی شلوغه. مریم جون اگر منظورت اتلیه عکس باشه عکاسی بهرنگ سر ازادی عکس رنگی های خوبی میگیره .اگر خدایی نکرده منظورت عکس رنگی از کلیه باشه در ان زمینه اطلاعی ندارم یه کمی برام مبهم بود منظورت عزیزم
سلام به همه
همه خوبین .چرا اینجا اینقدر ساکته یعنی همه اینقدر سرتون شلوغه که وقت نمی کنید سر بزنید خوش به حال شماها و من که دارم دق میکنم کاش دکترم اجازه میداد برگردم دانشگاه ولی همش به خاطر این فسقلی میگم اشکال نداره. صبر میکنم انار جون کجایی؟؟؟ اراد خان خوبه؟؟؟ میشه یه بار دیگه بگین چطوری تو وبلاگش میتونم عکس لباسهاش و ببینم راستی لباسهای فروشگاه بالیک هم قشنگ بودن بعضی هاشون رو هم حراجو بعضی هم با تخفیف زده "یه سر بزنید مامانا
خدایا شکـــــــــــــــــــــــــــــــرت....
2706