2726
سلام، همگی‌ خوبید؟ انار جون چی‌ شد این پایان نامه؟ به سلامتی تموم شد؟ مهشاد جون، مامان امیرعلی، رویا جون امیدوارم که شما هم خوب باشید همچنین بقیه مامان‌ها که اگه اسمشونو نمیگم یادم نیست و منو ببخشن، بچه‌ها من تو هفته چهارده هستم و از الان دلم می‌خواد نینیم زودتر به دنیا بیاد ببینم چه شکلیه. از کنجکاوی دارم میمیرم.
به نظر شما زایمان طبیعی بهتره یا سزارین؟ انار جون شما چه تصمیمی داری؟ سزارین؟ من که هر چی‌ فکر می‌کنم میبینم سزارین بهتره. راستی‌ دوستان شما‌ها که نی‌نی دارین تو بارداری مرتب سبزیجات میخوردین؟ من زیاد سبزی خور نیستم ولی‌ میوه خوب میخورم، راستش اگه سبزی باغچه باشه میخورم الان هم که وجود نداره تا بعد از عید. حالا چه کار کنم؟ آیا سالاد میتونه جبران کنه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وینا جون
زایمان هم هر کدوم که فکر میکنی از نظر روحی راحت تری انجام بده. اصلا فکر نکن اگه طبیعی انجام بدی معجزه میشه یا اگه سزارین انجام بدی هیچ دردی نمیکشی...هر کدوم دردسرهای خودشون رو دارن و بالاخره باید بگذره..هر کسی از هر زایمانی یه تجربه ای داشته که گیجت میکنه...پس فقط هر کدوم رو که دوست داری انجام بده
سلام
چقدر اینجا خلوت و ساکت شده مامان اراد چرا عکس سیسمونی اراد ونمیگذارین قول میدیم چشمش نکنیم راستی من دیشب رفتم سونو جنسیت نینیم وگفت پسر حالا دیگه کلافه شدم کدومش درست تره بعد سن جنین و دو هفته کمتر گفت نمیدونم برای چی کسی میدونه این مورد اشکال داره یا نه.
مامان پادرا خوبین پادرا چطوره؟ خونه جدید مبارک.
خدایا شکـــــــــــــــــــــــــــــــرت....
باز هم سلام
اره وینا جان 1 ماه پیش یزد دکتر حجت گفت دختره وبیست ویک هفته پنج روز و الان دکتر مدرس نژاد اولش گفت ظاهرا دختره ولی حدود بیست دقیقه طول کشید چون داشت روی یک موضوع دیگه بررسی میکرد که یک کیسه اب دیگه که فاقد جنین وجود داره واحتمال داشته دوقلو بوده و اون یکی جنین نمیدونست که چی شده ولی کیسه ی اون مونده خلاصه بعد از کلی این ور و اون ور کردن گفت نینی شما نه صد در صد بلکه هزار در صد پسر وحالا نمیدونم سونو این دکتر دقیق یا نه هر چند سلامتیش برام از همه چیز مهمتره ولی برای لباس خریدنش کمی دودل شدم چون تا حالا یک کم لباس دخترونه خریدم . در مورد سن هم گفت الان بیست و سه هفته و پنج روزه است
خدایا شکـــــــــــــــــــــــــــــــرت....
2706