2703
2553
سلام
اگه یه روز صبح جمعه از خواب بیدار بشید وببینید بینی تون کیپ شده واب دهانتون رو نمیتونید از روز گلو درد قورت بدید...به دکتر هم تا یکی دوروز دیگه دسترسی نداشته باشید یا اصلا وقت دکتر رفتن نداشته باشید تا یکی دو روز دیگه... برای پیشگیری یا درمان سرماخوردگیتون چی کار میکنید؟؟؟؟
ممنون
خدا داره نگات میکنه!بهش لبخند بزن!
سلام
ملوس جون چی شده خدا بد نده....ایشالا بهتر بشی...
ببین عزیزم این طور مواقع شستشوی مدوام حلق و بینی واقعا معجزه میکنه....اب نمک درست کن با سرنگ نیم ساعت نیم ساعت بریز تو بینی ات....واقعا موثره
چای و شیر داغ هم خیلی خوبه....مخصوصا اینکه یه قاشق عسل هم توش حل کنی...
یه قرص سرماخوردگی هم بخور....
مواظب خودت باش.بووووووووووووووووووووووووس عزیزم
ملوس جان من پرستارم و امید وارم این راها به کارت بیاد

1- برای گلو دردت نصف لیوان آب جوش + دو قاشق عسل + دو قاشق آب لیمو با هم قاطی کن و حتما روزی 3 بار بخور
2- آب نمک هم روزی 5 بار قرقره کن
3- اگه می تونی برو داروخونه و قرص جوشان ویتامین C بخر و یک لیوان صیح ا لیوان شب بخور ( چون ویتامین C زور از بدن دفع میشه )
4- لیمو شیرین + شلغم - شلغمم خام یا پختش فرقی نداره
5-هر 6 ساعت هم قرص سرما خوردگی بخور
6- شریت سینه گیاهی هم بخور از دارو خانه بگیر سعی کن حتما گیاهی باشه ( هر 8 ساعت ا قاشق )
7- آمپول ( ب 12 ) هم بزن برای بدنت خیلی مفیده
8- اگر هم اینارو نخواستی برو یه داروخانه شرح حالتو بگو اونا کمکت می کنند
فقط یادت باشه اگر تب داری شیر نخور

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
الهام گلم سلام عزیزم
ممنون از دلجوییت...راستش هم خیلی کار دارم وهم اینکه بنا به دلایلی میخوام برم پیش یه دکتر خاص که دوسه روز دیگه هست.برای همین باید یکی دوروزی پیشگیری ومدارا کنم.
خدا داره نگات میکنه!بهش لبخند بزن!
ملوس عزیزم امیدوارم زودی خوب بشی

خواستم بگم برای پیش گیری، در فصل پاییز و زمستان، داخل آب خوردنت چند قطره آب لیموی تازه بچکون، هم آب نوشیدنیت خوش عطر و مزه دار میشه، هم جلوی سرماخوردگی رو میگیره :)

الانم همون آب لیمو شیرین و قرص ویتامین C خیلی کمکت میکنه، من اصولا تا کار جدی نشه قرص نمیخورم و با همین دستورات طبیعی درمانی خودم رو مداوا میکنم

بوس
2714
ضمنا برای پیشگیری از سرماخوردگی بهتره سرم نمکی بگیری بزاری دستشویی تا هر روز غرغره کنی و اگه بتونی از طریق سوراخای بینیت سرمو بکشی داخل سینوسات تمیزتمیز میشه
هر گاه واژه "توقع" را فراموش کردی،خواهی دید که دنیا چقدر زیباست !